Reklama

Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších

Soudržnost motorkářů pořádně vyděsila policistu, který nevybíravým způsobem zastavil jednoho z nich. Nakonec se vše obešlo bez vážnějších incidentů.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších

31.5.2018 | Mirek Mazal | 5 příspěvků

Soudržnost motorkářů pořádně vyděsila policistu, který nevybíravým způsobem zastavil jednoho z nich. Nakonec se vše obešlo bez vážnějších incidentů.

Spanilá jízda motorek ve městě Rancho Cucamonga se málem změnila v lynčování poté, co příslušník kalifornské dálniční policie drsně zastavil jiného motorkáře projíždějícího kolem. Kontroverzní zásah natočil jeden z početné skupiny jezdců, kteří se hned vydali kolegovi na pomoc.

Na záznamu vidíme, kterak křižovatkou projede se zapnutými majáky policista, který pronásleduje motorkáře jedoucího podél pravého okraje silnice. Co se stalo předtím, nevíme, situace ale nevypadá bůhvíjak dramaticky až do chvíle, kdy policista do motocyklisty najede. Ten náraz neustojí a spadne na zem. Ostatní motorkáře to okamžitě podráždilo a vyrazili na místo, kde policista začal jejich soukmenovce zatýkat.

Na videu je vidět, jak policistu nevraživost velké skupiny mužů v helmách či jinak zakrytými obličeji znervóznila. Aby také ne, motorkáři byli v těžké převaze a dotyčný nemohl tušit, s kým má tu čest. Navíc možná neměl úplně čisté svědomí.

Dav obestoupil prostor zákroku a někteří si i dovolili policistu atakovat, ten ale za přivolávání posil dokončil svůj záměr a situace se postupně uklidnila. Příslušník policie byl nařčen z úmyslného sražení motocyklisty a nepřiměřeného zákroku, což nyní prověřují nadřízené orgány. Mezi motorkáři je viník jasný, na objektivnější posouzení celé situace si musíme ještě počkat. Svůj názor si můžete udělat sami s pomocí záběrů níže...

Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 1 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 01Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 2 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 02Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 3 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 03Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 4 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 04Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 5 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 05Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 6 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 06Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 7 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 07Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 8 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 08Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 9 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 09Policista si prožil horké chvilky. Srazil motorkáře, obestoupily ho desítky dalších - 10 - Policista srazil motorkare a byl konfrontovan 10
Horkou chvilku zažil příslušník dálniční policie v Kalifornii, když se před zraky motorkářů rozhodl tvrdě zastavit a zatknout jednoho z nich

Zdroj: ViralHog@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše