Reklama

Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného

Docela komickým a hlavně nechtěným způsobem se podařilo zmizet z dohledu řidiči pronásledovaného auta. Stačilo pod mostem potkat podobně vypadající vůz.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného

29.5.2018 | Mirek Mazal | 2 příspěvky

Docela komickým a hlavně nechtěným způsobem se podařilo zmizet z dohledu řidiči pronásledovaného auta. Stačilo pod mostem potkat podobně vypadající vůz.

Zpravodajská televizní stanice KTLA odvysílala záběry útěku neznámého podezřelého, který v přímém přenosu dokonale zmizel z dohledu kamer. Pozornost vrtulníku si naopak vysloužil nevinný řidič černého vozidla, kterého nikdo neměl důvod pronásledovat.

Vše začalo na dálnici v Los Angeles, kam si to namířil řidič v černém osobním voze ujíždějící policii. Zpravodajská posádka televizního kanálu ze své helikoptéry přenášela živé záběry přímo na obrazovky diváků. Tmavý sedan vjel pod most, a když se objevil, vrtulník ho dále sledoval.

Na první pohled to vypadá, že se nic zvláštního nestalo, sami reportéři se ale posléze začali divit, že řidič pronásledovaného auta v ležérním tempu zajíždí k čerpací stanici a klidnou chůzí míří dovnitř. Důvod byl prostý - tohle nebyl nebyl podezřelý a pozorné sledování opakovaných záběrů rychle vysvětlí, co se tu stalo.

Chvíli před rychle jedoucím podezřelým vjel pod most pomaleji velmi podobně vyhlížející černý sedan. Právě na ten si vrtulník zaměřil záhy, zatímco sledované auto rychle zmizelo v provozu. Pravděpodobně šlo o náhodu, v opačném případě by to ale od ujíždějícího řidiče byl geniální tah.

Ať už to bylo jakkoli, zmatená posádka vrtulníku natáčela nicnetušícího muže v reflexní bundě, který si šel jen koupit něco na zub. Asi by se hodně divil, kdyby si pro něj mezi regály přišlo několik hlídek, to se ale nestalo. Kde skončil skutečný podezřelý, nikdo neví.

Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného - 1 - Pronasledovani spatneho pachatele USA 01Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného - 2 - Pronasledovani spatneho pachatele USA 02Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného - 3 - Pronasledovani spatneho pachatele USA 03Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného - 4 - Pronasledovani spatneho pachatele USA 04Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného - 5 - Pronasledovani spatneho pachatele USA 05Při policejní honičce si spletli auta, začali pronásledovat někoho úplně jiného - 6 - Pronasledovani spatneho pachatele USA 06
Docela úsměvný přehmat v přímém přenosu byl pravděpodobně jen dílem náhody

Zdroj: C P@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše