Reklama

Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu

Z oficiálně zveřejňovaných videí se může zdát, že prchající zločinci jsou proti policii bezmocní. Většinou snad ano, výjimky se ale zjevně najdou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu

13.4.2018 | Mirek Mazal | 18 příspěvků

Z oficiálně zveřejňovaných videí se může zdát, že prchající zločinci jsou proti policii bezmocní. Většinou snad ano, výjimky se ale zjevně najdou.

Jako z natáčení akčního filmu vypadají záběry z vrtulníku televizní stanice, který sledoval policejní pronásledování bílého BMW 5 generace E60. Dlouhé sledování ujíždějícího automobilu ale pro spravedlnost kupodivu nedopadlo vítězně, protože pachatelům se podařilo udržet si od těla pozemní jednotky a policejnímu vrtulníku zmizeli z dohledu díky chytrému tahu.

Policie v Los Angeles začala pronásledovat bílý sedan s potenciálními kriminálníky v městské oblasti Sherman Oaks. Řidič ve spěchu najel na dálnici, kde se na jeho trasu napojila policejní helikoptéra. V takovém případě bývá jen otázkou času, kdy bezpečnostní složky prchajícího dopadnou, protože vrtulníku neujedete a ten snadno zkoordinuje pozemní akci tak, aby se podezřelí dostali do slepé uličky. Tentokrát to tak ale nebylo.

Dobře promyšlený útěk nepochybně silnou verzí bavorské pětky znamenal velmi rychlou jízdu městským provozem, kterou po nutném zpomalení v husté dopravě zakončilo zmizení v podzemní garáži obchodního střediska. Podezřelí zjevně dobře věděli, že zůstat na otevřeném prostranství by znamenalo jen čekání na zatčení a na záběrech televize můžeme vidět, jak je po zajetí do obchodního centra marně vyhlíží i policejní helikoptéra s pozemními jednotkami v nedohlednu.

Policisté tak tentokrát bohužel úspěšní nebyli a pochybujeme, že se touto akcí budou chlubit. I taková ale bývá realita. Policistům z akce zbyly jen záběry z pronásledování a jedné loupeže, která s úprkem pravděpodobně souvisí. Auto bylo později nalezeno opuštěné v onom centru bez přímého vodítka k prchnuvším podezřelým.

Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu - 1 - Nepovedena honicka policie vs BMW USA 01Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu - 2 - Nepovedena honicka policie vs BMW USA 02Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu - 3 - Nepovedena honicka policie vs BMW USA 03Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu - 4 - Nepovedena honicka policie vs BMW USA 04Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu - 5 - Nepovedena honicka policie vs BMW USA 05Policie vždy nevítězí. Zloději ujíždějící v BMW jí prchli díky chytrému tahu - 6 - Nepovedena honicka policie vs BMW USA 06
Záběry nepodařených policejních zátahů na veřejnost moc nedostanou. Tentokrát můžeme takovou akci díky záznamu z vrtulníku televizní stanice

Zdroj: wwwy2000@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 18 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše