Reklama

Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley

Nedá se říci, že by na trhu byla nouze o luxusní kupé, někteří ale zkrátka vždy chtějí víc. To postavené z Bentley Mulsanne má být úplně nejvíc.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley

2.10.2017 | Petr Miler | 4 příspěvky

Nedá se říci, že by na trhu byla nouze o luxusní kupé, někteří ale zkrátka vždy chtějí víc. To postavené z Bentley Mulsanne má být úplně nejvíc.

Chcete opravdu luxusní kupé? I když pomineme supersportovní stroje, jako Bugatti Chiron, pořád je z čeho vybírat. Pro „sociálně slabší” je tu třeba Mercedes S 65 AMG Coupe, poněkud lépe situovaní mohou sáhnout po Rolls-Roycu Wraith. A nakonec i takové Bentley nabízí kupé Continental GT, nyní i v nové generaci, kterou nazývá vrcholem luxusu. Jenže... co když to všechno je málo?

Vrcholem opulence u Bentley je model Mulsanne, který je ovšem k dispozici jen jako sedan. Chcete-li kupé stejné míry luxusu, Britové nic takového nenabízí, to ale neznamená, že takové auto nejde postavit. Právě s tímto požadavkem se na firmu Mcchip-DKR obrátil jeden ze zámožných zákazníků a Němci neváhali ani vteřinu a pustili se do práce.

Vůz ještě není hotový, už obrázky z jeho příprav ale dokážou zaujmout. Ze sedanu Mulsanne muselo všechno ven, aby následně pozbyl i střechy a dveří. Pak přišel ke slovu hliník a karbon, ze kterého muselo být vytvořeno vše od nových sloupků přes dveře až po střechu. Základní „karosařina” je nyní hotová a výsledek můžete vidět na fotkách - nedá se říci, že by upravená linie střechy a pouze dvojice dveří Mulsanne neslušely.

Pochopitelně, úpravce čeká ještě dost práce. Finalizovat zevnějšek už nebude zase tak složité, pohrát si ale s interiérem tak, aby naplnil vizi nejluxusnější SUV světa bude ještě jiná věc. Počkejme si na výsledek, už teď je ovšem jasné, že se před námi rýsuje něco velmi zajímavého...

Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley - 1 - Bentley Mulsanne Coupe Mcchip DKR prvni 01Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley - 2 - Bentley Mulsanne Coupe Mcchip DKR prvni 02Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley - 3 - Bentley Mulsanne Coupe Mcchip DKR prvni 03Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley - 4 - Bentley Mulsanne Coupe Mcchip DKR prvni 04Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley - 5 - Bentley Mulsanne Coupe Mcchip DKR prvni 05Přijdou vám všechna kupé málo luxusní? Němci staví to nej ze sedanu Bentley - 6 - Bentley Mulsanne Coupe Mcchip DKR prvni 06
Mulsanne Coupe Bentley přes veškeré dřívější spekulace nakonec nenabídlo. To ale neznamená, že nemůže vzniknout

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše