Reklama

Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto

Na procházce Moskvou dívka natočila kolonu nových aut ruského prezidenta Vladmira Putina při odjezdu z jeho sídla. K vidění jsou zblízka i všechny doprovodné vozy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto

30.5.2018 | Mirek Mazal | 8 příspěvků

Na procházce Moskvou dívka natočila kolonu nových aut ruského prezidenta Vladmira Putina při odjezdu z jeho sídla. K vidění jsou zblízka i všechny doprovodné vozy.

Mladá Ruska se při návštěvě parku nacházejícího se podél západní zdi Kremlu nachomýtla k průjezdu prezidentské kolony. A protože ráda zveřejňuje videa na internetu, neváhala zmáčknout spoušť přesně v pravou chvíli. Díky pohotové reakci vznikly kvalitní záběry všech vozidel starajících se o přesuny hlavy státu.

Na záběrech z centra Moskvy jsou vidět nové automobily představené u příležitosti opětovné inaugurace Putina. Hlavní roli prezidentské kolony hraje originální limuzína značky Aurus. Slovní označení je tvořeno počátečními slabiky slov Aurum (latinsky zlato) a Rusko. Pojmenování má symbolizovat velikost, nadřazenost, dokonalost, prosperitu. Vývoj trval šest let.

Po boku téměř sedmimetrové limuzíny se ukázaly také tři minivany nazvané Arsenal, které doposud nebyly moc k vidění. Nechybí černý lak, neprostupně černá okna a záplava chromu. Doprovod poskytly také menší sedany jménem Senate. Poznávací prvky jsou společné pro kompletní modelovou řadu, která bude v civilním provedení za rok či dva dostupná i pro běžné zákazníky.

V zástupu nových vozů chybělo jen SUV, jehož vývoj ještě neskončil. Jeho místo nahradil starší Mercedes, který jako jediný „kazil” jinak čistě ruský šik nových prezidentských vozů. Bez zajímavosti není, že se nová auta musí Putinovi zamlouvat, když je teď používá i pro pravidelné přesuny z Kremlu a zpět. Nebylo to samozřejmostí, už v minulosti pro něj připravili vůz, kterým nakonec pohrdl. A mohl to udělat i tentokrát...

Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 1 - Ruska prezidentska kolona na videu 01Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 2 - Ruska prezidentska kolona na videu 02Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 3 - Ruska prezidentska kolona na videu 03Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 4 - Ruska prezidentska kolona na videu 04Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 5 - Ruska prezidentska kolona na videu 05Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 6 - Ruska prezidentska kolona na videu 06Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 7 - Ruska prezidentska kolona na videu 07Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 8 - Ruska prezidentska kolona na videu 08Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 9 - Ruska prezidentska kolona na videu 09Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto - 10 - Ruska prezidentska kolona na videu 10
Takto vypadá aktuálně prezidentská jízda napříč Moskvou

Zdroj: мКи-Эм@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše