Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Ruská dívka natočila celou novou kolonu prezidenta Putina. Šik už kazí jediné auto
30.5.2018 | Mirek Mazal | Přidat příspěvek
Na procházce Moskvou dívka natočila kolonu nových aut ruského prezidenta Vladmira Putina při odjezdu z jeho sídla. K vidění jsou zblízka i všechny doprovodné vozy.
Mladá Ruska se při návštěvě parku nacházejícího se podél západní zdi Kremlu nachomýtla k průjezdu prezidentské kolony. A protože ráda zveřejňuje videa na internetu, neváhala zmáčknout spoušť přesně v pravou chvíli. Díky pohotové reakci vznikly kvalitní záběry všech vozidel starajících se o přesuny hlavy státu.
Na záběrech z centra Moskvy jsou vidět nové automobily představené u příležitosti opětovné inaugurace Putina. Hlavní roli prezidentské kolony hraje originální limuzína značky Aurus. Slovní označení je tvořeno počátečními slabiky slov Aurum (latinsky zlato) a Rusko. Pojmenování má symbolizovat velikost, nadřazenost, dokonalost, prosperitu. Vývoj trval šest let.
Po boku téměř sedmimetrové limuzíny se ukázaly také tři minivany nazvané Arsenal, které doposud nebyly moc k vidění. Nechybí černý lak, neprostupně černá okna a záplava chromu. Doprovod poskytly také menší sedany jménem Senate. Poznávací prvky jsou společné pro kompletní modelovou řadu, která bude v civilním provedení za rok či dva dostupná i pro běžné zákazníky.
V zástupu nových vozů chybělo jen SUV, jehož vývoj ještě neskončil. Jeho místo nahradil starší Mercedes, který jako jediný „kazil” jinak čistě ruský šik nových prezidentských vozů. Bez zajímavosti není, že se nová auta musí Putinovi zamlouvat, když je teď používá i pro pravidelné přesuny z Kremlu a zpět. Nebylo to samozřejmostí, už v minulosti pro něj připravili vůz, kterým nakonec pohrdl. A mohl to udělat i tentokrát...










Takto vypadá aktuálně prezidentská jízda napříč Moskvou
Zdroj: мКи-Эм@Youtube
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Když hoří desítky elektrických aut, tohle je jediná fotka, kterou zveřejní hasiči, aby někdo náhodou neviděl, co vlastně hořelo
včera
Ferrari pošle své zpackané elektrické Luce přímo do zdi
3.6.2026
Na nenápadném místě v polském vnitrozemí stojí nedaleko od Česka ráj superaut, kde vedle sebe jen tak postávají Ferrari, Bugatti či Pagani
2.6.2026
Nové na MotoForum.cz
- David Muñoz se vážně zranil po nehodě v závodě Moto3 včera 18:49
- Martin dostal trest do Brna včera 16:38
- 100. vítězství Marca Marqueze včera 15:09
- Skvělý Salač prohrál v Maďarsku pouze s Gonzalezem včera 13:18
- Vítězem úvodu na Balaton Ringu se stal lídr šampionátu Maximo Quiles včera 11:19
Nejnovější články
Hyundai postavilo továrnu jen na elektromobily, teď v ní raději rozjelo výrobu spalovacích aut
před 2 hodinami
Nejetá vlajková loď Škody s nejlepším motorem za cenu nové Fabie 1,0 je dnes skoro nabídka snů
včera
Někdo najel s moderním Rolls-Roycem 775 tisíc km, má pořád původní motor i převodovku. A dál jezdí jako o závod
včera
K tomuto motoru W16 Bugatti zapomnělo přibalit auto, na cenu překonávající celý váš vůz to ale bude stačit
včera
Němci vytáhli nový sporťák se skoro zázračnými parametry, úspěch mu přesto nevěštíme
včera
Živá témata na fóru
- Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife 06.08. 08:08 - Vrooom
- Policejní kontroly a měření 06.08. 08:01 - Truck Daškam
- Onboard videa 06.07. 21:08 - řidičBOB
- Banky, peníze, finance, investice... 06.07. 13:49 - pavproch
- e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor 06.06. 13:48 - pavproch
- whitelist & blacklist 06.06. 00:33 - mattonecz
- Porsche - vse o sportovnich modelech 06.05. 19:53 - mattonecz
- S větrem ve vlasech.... 06.05. 17:17 - pavproch
