Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Rusové za 115 tisíc Kč nabízejí iPhone inspirovaný bizarním pick-upem Tesly
30.1.2020 | Mirek Mazal
Uvnitř je to pořád stejný telefon, jeho cena je ale podstatně zvýšena futuristickým pouzdrem z pevných materiálů. Podobnost s extravagantním pick-upem mu nelze upřít.
Extravagantní elektrický pick-up zvaný Tesla Cybertruck inspiroval tvůrce řady podobně zvláštních kopií. Zatímco některé napodobeniny si více než co jiného utahovaly z obtížně stravitelného designu vozu, jiní návrháři převzali použité linie a s vážnou tváří uvedli vlastní produkt blízký tvarům futuristického pick-upu.
Ruská značka Caviar nyní začala nabízet speciální edici mobilního telefonu, jehož základní cena přesáhne částku potřebnou na koupi už slušného ojetého aut, v přepočtu asi 115 tisíc Kč. Model iPhone Cyberphone je ve skutečnosti klasický iPhone 11 Pro s vylepšeným tělem z titanu, který nahrazuje hliníkové a skleněné struktury standardního provedení. „Titanové tělo smartphonu je chráněno před vnějším mechanickým nárazem, zadní kryt, boky a obrazovka jsou skryty pod kovovými pláty,“ vysvětluje výrobce z východu.
Název telefonu se Tesle Cybertruck skutečně od pohledu podobá. Geometrie hran mobilu nezapře sympatie k Elonu Muskovi, skládací titanové pouzdro chrání displej a mimo jiné umožňuje různá použití například i jako stojánek během sledování filmů či videohovorů. Obal by měl zajistit nezničitelnost telefonu, snad to bude platit více než u skel skutečné Tesly, která při prezentaci Cybertrucku praskla.
Rusové vzdají hold elektromobilu produkcí jen 99 kusů Cyberphonu. Zájemci mohou podávat závazné předobjednávky na upravený iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro Max. Obě verze jsou nabízeny s úložištěm 64 GB, 256 GB, nebo 512 GB.










Doplněk zámožného fanouška Elona Muska přichází z Ruska, takto vyparáděný iPhone stojí dost přes 100 tisíc Kč
Zdroj: Caviar
Bleskovky
Končící, morálně 6 let staré BMW M3 svléklo absurditu nového Audi RS5 do naha, ve sprintu ho rozdrtilo na hadry
před 3 hodinami
Je vtipné sledovat, jak generace Z po letech „elektrické výchovy” najednou objevuje nenapodobitelné kouzlo dieselů
včera
Na majitele BMW po nastartování vyskočil Spider-Man. Zvědaví na něj nejsou, ale musí si zvykat, je to nový smutný projev moderny
7.8.2026
Nové na MotoForum.cz
- Lídr Moto3 Máximo Quiles si zlomil klíční kost při crashi v Silverstone včera 21:00
- O titulu v ESR se dnes v Hořicích nerozhodlo včera 20:00
- Vítězem Sprint Race Martin před Ogurou a Bezzecchim včera 17:33
- Pole Position pro Guevaru, 6. Salač včera 16:30
- MotoGP-Qualifying: Převaha Aprilie včera 16:13
Nejnovější články
Končící, morálně 6 let staré BMW M3 svléklo absurditu nového Audi RS5 do naha, ve sprintu ho rozdrtilo na hadry
před 3 hodinami
Další významný dodavatel automobilek vyhlásil bankrot. Za 75 let přežil leccos, „zelenou bídu” už nedal
včera
Tohle nuzně vypadající, 34 let staré auto s utopenými 15palcovými koly a 181 tisíci km se má prodat za víc než 1 milion Kč. A není to překlep
včera
Je vtipné sledovat, jak generace Z po letech „elektrické výchovy” najednou objevuje nenapodobitelné kouzlo dieselů
včera
Číňané za 1,6 miliardy koupili další kus zahraniční automobilky, teď už jdou po Korejcích
včera
Tiskové zprávy
- Liftago Limousine je nově dostupné přímo v aplikaci
tisková zpráva - Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva
