Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým

Pokud vás obtěžuje jakákoli komunikace s prodejcem ohledně koupě nového auta, Číňané mají řešení. Prodají vám ho jako žvýkačku z automatu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým

29.3.2018 | Mirek Mazal | 1 příspěvek

Pokud vás obtěžuje jakákoli komunikace s prodejcem ohledně koupě nového auta, Číňané mají řešení. Prodají vám ho jako žvýkačku z automatu.

Ford se spojil s čínským obchodním holdingem Alibaba a společně představili podle nich novou dimenzi prodeje nových automobilů. Už dříve avizovaná snaha se stala skutečností v okrese Baiyun. Výdejní automat pojme až 42 vozidel najednou a kterékoli z nich vydá novému kupci.

Výběr nového automobilu má být snazší než kdy dříve. Pomocí chytrého mobilního telefonu si zákazník vybere vozidlo, detaily převzetí, vloží svojí fotku obličeje, uhradí požadovanou částku a má po starostech. Na základě domluvených skutečností se dostaví do kiosku, kde zařízení podle fotky ověří identitu zákazníka a automatika přistaví vybraný automobil.

Nový majitel má k dispozici tři dny testovacího režimu nazvaného Super Test Drive. Po uplynutí je možné vozidlo vrátit nebo se sejít s dealerem automobilky. Aby se předešlo častému půjčování na třídenní výlety, bude Ford účtovat poplatky za každý den. Pokud se uživatel rozhodne auto koupit, poplatek za testovací jízdu bude vrácen.

Akce Super Test Drive běží do 23. dubna a Ford doufá, že poskytne efektivnější zkušební jízdy nerozhodným zákazníkům. Do programu se zapojily modely Mondeo, Explorer, Taurus a také Mustang. Původně se Alibaba chtěla zaměřit na různé značky, ale tato stavba ve tvaru kočky vydává jen Fordy. Aby byla transakce dokončena, musí mít zájemce věrnostní členství v čínském obchodním gigantu a výše kreditu v systému Zhima Credit musí přesáhnout 700 bodů. Ale to jsou technické detaily, zásadní otázkou zůstává, zda lidé budou takto neosobnímu způsobu nákupu nového auta nakloněni. Odpověď se časem jistě dozvíme.

Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 1 - Ford vydejni automat v Cine 01Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 2 - Ford vydejni automat v Cine 02Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 3 - Ford vydejni automat v Cine 03Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 4 - Ford vydejni automat v Cine 04Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 5 - Ford vydejni automat v Cine 05Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 6 - Ford vydejni automat v Cine 06Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 7 - Ford vydejni automat v Cine 07Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 8 - Ford vydejni automat v Cine 08Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 9 - Ford vydejni automat v Cine 09Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 10 - Ford vydejni automat v Cine 10Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 11 - Ford vydejni automat v Cine 11
Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 12 - Ford vydejni automat v Cine 12Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 13 - Ford vydejni automat v Cine 13Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 14 - Ford vydejni automat v Cine 14Takhle se teď prodávají auta v Číně. Lidé už se nemusí bavit vůbec s nikým - 15 - Ford vydejni automat v Cine 15
Fordy se teď v Číně prodávají jen o málo složitěji než žvýkačky z automatu

Mirek Mazal

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše