Reklama

Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video

Řidič Porsche 918 prý na Nordschleife nebyl 5 let a jel velmi opatrně. I tak z toho byla skvělý čas a jízda, před níž se ostatní mohli jen klanět.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video

28.5.2017 | Marek Bednář | 3 příspěvky

Řidič Porsche 918 prý na Nordschleife nebyl 5 let a jel velmi opatrně. I tak z toho byla skvělý čas a jízda, před níž se ostatní mohli jen klanět.

Videa z turistických jízd po Severní smyčce Nürburgringu vám ukazujeme z různých důvodů, většinou jde ale o výjimečně rychlé výkony s tím či oním typem vozu. Na dnešním videu nic takového neuvidíte, k rekordní jízdě z roku 2015 má sakra daleko, přesto výjimečné je - stačí, že bylo natočeno z kokpitu Porsche 918 Spyder.

Za jeho volantem je člověk, který prý na Ringu pět let nebyl a který tak k řízení přistupuje zjevně opatrně. Není to žádná vyhlídková jízda, v podstatě se snaží jet rychle, je ale vidět, ze často brzdí na nevhodných místech a jede spíše tak, aby hypersport za desítky milionů korun nerozvěsil po svodidlech. Však si všimněte, kudy projíždí třeba slavný Karussell.

Právě tím je ale jeho jízda zajímavá - je sice opatrná, ale i tak je 918 rychlejší než všechna ostatní auta široko daleko. Čas jízdy trati v režimu „Bridge to Gantry”, protože nejdelší rovinka je při turistických jízdách uzavřena, tu byl okolo osmi minut (až k bráně jízdu nevidíme), což je též výkon, o který by se i schopný řidič ve schopném autě musel v rámci „Touristenfahrten” hodně snažit. A možná bezvýsledně.

V 918 Spyder je takový výsledkem dílem opatrné projížďky po nedělním obědě. Inu, na dobrém základu sejde pokaždé...

Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video - 1 - Porsche 918 Spyder Nordschleife opatrne 01Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video - 2 - Porsche 918 Spyder Nordschleife opatrne 02Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video - 3 - Porsche 918 Spyder Nordschleife opatrne 03Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video - 4 - Porsche 918 Spyder Nordschleife opatrne 04Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video - 5 - Porsche 918 Spyder Nordschleife opatrne 05Tento muž si dal Ring „opatrně” v jednom z jeho rekordmanů, nestačil mu nikdo: video - 6 - Porsche 918 Spyder Nordschleife opatrne 06
Opatrná jízda v normálním autě znamená obvykle mizerný čas a spoustu předjetí od ostatních. Ne tak v Porsche 918 Spyder...

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše