Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli

Lidé se po způsobení dopravní nehody chovají různě a jejich zkratkovité jednání lze někdy i chápat. Ale aby někdo na místě nechal supersport za miliony a zmizel v úplně jiném voze?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli

15.10.2018 | Mirek Mazal

Lidé se po způsobení dopravní nehody chovají různě a jejich zkratkovité jednání lze někdy i chápat. Ale aby někdo na místě nechal supersport za miliony a zmizel v úplně jiném voze?

Občas se doslechneme o případech, kdy řidič způsobí nehodu a pak od ní z různých důvodů ujede. Někdo jen zazmatkuje a pak se vrátí či přihlásí na policii, jiní tak činí zcela vědomě ze strachu z odhalení ještě horší reality či ze zbabělosti čelit následkům. Stává se to, ovšem to, co předvedl muž za volantem Lamborghini Huracán, jsme dosud neviděli.

Samotná nehoda, kterou zachytila kamera sledující prostor před nedalekým obchodem, byla triviální. Řidič Lamba nejspíše nevěnoval dostatečnou pozornost řízení a nedobrzdil za pick-upem Fordu, který zastavoval na červenou na křižovatce. Pick-upu se asi nic moc nestalo, italský supersport ale nehodu odnesl škaredě.

Smutná věc, ale stane se. Člověk by čekal, že se řidič Lamba půjde omluvit a začne přemýšlet, jak moc dobré pojištění si sjednal, ale to se nestalo. Šofér okamžitě po nehodě vyskočil z auta a bez rozmýšlení nastoupil do za ním jedoucím Mercedesu, který s ním i ze spolujezdcem z Lamborghini okamžitě zmizel.

Záznam působí jako scéna z akčního filmu. Podobně si zřejmě připadal majitel rozbitého pick-upu, který jen nevěřícně sledoval, co se kolem něj děje. Podle místních zpráv se srážka s následným zmizením anonymního pachatele odehrála v 7:30 hodin ranního času na světelné křižovatce kalifornských ulic Northwest Seventh Avenue a Northwest 46th Street.

Poškozený majitel většího, který zůstal u nehody sám, je hasič místní požární jednotky. Stihl si udělat několik fotografií ujíždějícího Mercedesu se zmizelým řidičem, ale to je všechno, co mu zůstalo v ruce. Policie zatím nechtěla případ komentovat, velmi pravděpodobně ale bylo ono Lambo kradené a v Mercedesu následovali komplicové zlodějů. Jen tak si lze vysvětlit, že někdo na místě nehody bez otálení nechá auto za miliony korun.

Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 1 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 01Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 2 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 02Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 3 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 03Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 4 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 04Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 5 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 05Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 6 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 06Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 7 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 07Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 8 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 08Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 9 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 09Tohle je nejpřekvapivější reakce na způsobenou nehodu, jakou jsme kdy viděli - 10 - Lamborghini Huracan nehoda a utek 10
Muž nedobrzdil s Lamborghini. Když viděl následky havárie, raději z místa nehody ujel jiným vozem

Zdroj: Local 10

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama