Reklama

Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video)

Spíše olympijská prostná připomíná jízda tohoto člověka, který dokonale ovládá monster truck. Žasneme, i když úplně nepatříme k fanouškům této zábavy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video)

13.4.2017 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Spíše olympijská prostná připomíná jízda tohoto člověka, který dokonale ovládá monster truck. Žasneme, i když úplně nepatříme k fanouškům této zábavy.

Monster trucky nemusí bavit každého, přece jen je to poněkud přízemní zábava. Jenže stejně jako v jiných oblastech platí, že když někdo něco opravdu umí, nelze to neobdivovat, i když se takovou věc běžně nezajímáte. Přesně k tomuto cíli míří představení pilota na videu níže. A občas je to doslova pilot - výšky, kterých vůz při skocích nabírá, jsou opravdu úctyhodné.

Jenže to je tou nejméně zajímavou částí z videa. Truck tu jezdí téměř doslova „po nose”, tančí na jednom kole, vykrouží přemet v pozoruhodně nízké rychlosti a výšce. A také se jednou málem převrátí na střechu na zem, jenže ani to nebyla chyba, nýbrž kaskadérský kousek.

Video samotné má své nedostatky, zejména je pořízené na výšku místo na šířku, a první dvě minuty jsou docela nuda. Posledních pár desítek vteřin to ale opravdu stojí za to. Nebylo nahráno žádným profesionálem, překvapivě, o to větší pozornost si ale zaslouží. Takové představení jsme ještě neviděli, to skoro popírá zákony fyziky...

Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 1 - Co vsechno jde delat s autem video 01Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 2 - Co vsechno jde delat s autem video 02Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 3 - Co vsechno jde delat s autem video 03Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 4 - Co vsechno jde delat s autem video 04Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 5 - Co vsechno jde delat s autem video 05Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 6 - Co vsechno jde delat s autem video 06Tohle není nehoda. I to jde kontrolovaně dělat s autem, když se to umí (video) - 7 - Co vsechno jde delat s autem video 07
Co všechno se dá dělat s autem? Když na to máte um, techniku a odvahu, pak zjevně skoro všechno

Zdroj: Diane Conger@Facebook

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše