Reklama

Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu

Porsche a VW k sobě měly blízko už od pradávna, teď jsou dokonce součástí jednoho koncernu. Jak moc jsou si ale jejich auta skutečně blízká? Podívejte se.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu

24.6.2017 | Petr Prokopec | 7 příspěvků

Porsche a VW k sobě měly blízko už od pradávna, teď jsou dokonce součástí jednoho koncernu. Jak moc jsou si ale jejich auta skutečně blízká? Podívejte se.

Čas od času dojde i ve světě aut na humornou situaci. Jedna taková se odehrála v minulém týdnu na parkovišti amsterdamského letiště Schiphol. Proti sobě byly zaparkovány Porsche 911 GT3 a Volkswagen Jetta. Na tom by samozřejmě nebylo nic až tak zábavného, oba tyto vozy se v minulosti mohly potkat - a nejspíše také potkaly - již mnohokrát. V tomto případě si ale byly blíže, než bývá obvyklé.

Jak vám ukáží snímky, výsledkem byl „polibek“ svědčící snad až o intimní blízkosti obou značek. Momentálně není jisté, kdo se komu přitiskl na registrační značku - zda řidič Porsche nebo Volkswagenu. To ale není až tak podstatné - výsledek vůbec nemusel být dán ani tak nešikovností jednoho z řidičů, jako spíše neodolatelnou přitažlivostí obou značek.

Ferdinand Porsche byl u zrodu VW, spolupráce Volkswagenu s později založenou automobilkou Porsche v podstatě nikdy neustala a dnes Porsche jako značka spadá pod křídla koncernu VW. Nicméně koncern Volkswagen je pro změnu ovládán finanční skupinou Porsche Holding, propojení těchto firem je tedy skoro dokonalé. A zjevně se nezapře ani na letištních parkovištích...

Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 1 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 01Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 2 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 02Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 3 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 03Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 4 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 04Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 5 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 05Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 6 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 06Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 7 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 07Tyto fotky vám vyjeví skutečnou blízkost aut Porsche a Volkswagenu - 8 - Porsche 911 GT3 a VW Jetta 08
Podobný „polibek“ nemusí být v případě aut těchto dvou aut nehoda ani náhoda

Zdroj: Autojunk

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama
Reklama

Autobazar

zobrazit vše