Reklama

V novém Ferrari Landu skutečně létají holubi do pusy. Jen ne pečení (video)

Ferrari Land, to zní jako místo, kde se nemusíte o starat nic, ani o to, aby vám nekručelo v břiše. A vskutku, tady i létají oni pověstní holubi do úst.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

V novém Ferrari Landu skutečně létají holubi do pusy. Jen ne pečení (video)

11.4.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Ferrari Land, to zní jako místo, kde se nemusíte o starat nic, ani o to, aby vám nekručelo v břiše. A vskutku, tady i létají oni pověstní holubi do úst.

Ferrari World v Abú Dhabí funguje již delší dobu a je to skutečně místo oplývající bohatstvím. Zábavní park vydělává automobilce miliardy ročně, a tak vlastně ani nepřekvapilo, že padlo rozhodnutí o výstavbě dalšího. Ten se nachází blíže evropskému publiku, ve španělské Tarragoně, kde se Ferrari Land stal součástí rozsáhlého zábavního areálu.

Druhý tématický park Ferrari otevírá své brány vůbec poprvé již tento pátek 14. dubna, přičemž vstupné zahrnující také návštěvu PortAventura Parku, kde lze očekávat rovněž plejádu horských drah a dalších atrakcí, vychází na jeden den na 60 Eur (cca 1 595 Kč) pro dospělé, respektive na 52 Eur (1 380 Kč) pro děti v rozmezí 4 až 10 let. Ti nejmenší pak mají vstup zdarma.

Co přitom ve Ferrari Landu čekat? V prvé řadě je to jedna z nejvyšších a nejrychlejších horských drah zvaná Red Force, kterou již během testovacího provozu mohlo vyzkoušet pár šťastlivců. Jeden z nich ovšem na jízdu až tak moc v dobrém vzpomínat nebude, přestože se mu de facto splnilo to, o čem mnozí jen sní - tedy o tom, až budou pečení holubi létat přímo do huby.

Zde však onen opeřenec pečený zrovna nebyl, místo toho jednoho z „účastníků zájezdu“ trefil v rychlosti takřka 180 km/h. Bylo přitom velké štěstí, že do tváře jej zasáhla jen část křídla, přímý direkt uštědřil holub nešťastníkovi do prsou. Ten se tak - s ohledem na rychlost a tedy vskutku nemalou ránu - ještě stihl otřepat a mohl si užít zbytek jízdy, byť s krví ve tváři. Což je vskutku překvapivá reakce.

Nyní tedy jen doufejme, že Ferrari Land má již všechny mouchy, tedy pardon, holuby, vychytané, a od pátku se již žádné další neštěstí nestane. Pokud přitom máte pro strach uděláno a hodláte španělský zábavní park navštívit, vězte, že kromě Red Force vás čeká třeba věž simulující volný pád, různé tématické jízdy či závodní dráhy pro větší i menší.

V novém Ferrari Landu skutečně létají holubi do pusy. Jen ne pečení (video) - 1 - Ferrari Land Red Force holub 01V novém Ferrari Landu skutečně létají holubi do pusy. Jen ne pečení (video) - 2 - Ferrari Land Red Force holub 02V novém Ferrari Landu skutečně létají holubi do pusy. Jen ne pečení (video) - 3 - Ferrari Land Red Force holub 03V novém Ferrari Landu skutečně létají holubi do pusy. Jen ne pečení (video) - 4 - Ferrari Land Red Force holub 04
Ve španělském Ferrari Landu skutečně létají holuby takřka do huby. Jen ne ti pečení...

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše