Reklama

VW má problémy s prodejem SUV i v době nehynoucí lásky k nim, toto stahuje z USA

 | 5 příspěvků | 13.7.2017 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený

Nakonec tedy vlastně až ta.. | 13.7.2017 10:11reagovat
avatar

Nakonec tedy vlastně až takovým překvapením, že Tiguan se prodává jako housky na krámě a že Atlas, přestože jej třeba magazín Consumer Reports vnímá jako nezajímavý, již taktéž začíná oslovovat klientelu ve velkém.

Mohl by mi někdo od Vás z redakce vysvětlit, co to je podle Vás: "prodává se, jak housky na krámě?" když v US třída - Compact SUV segment - se loni prodalo 3,1 milionu vozů a z toho Tiguanu 42tisíc? což ho řadí na 17. pozici a to prosím Tiguan v USA šel s cenou výrazně dolů? Třeba takový v česku známý Tucson zaznamenal víc jak 2násobné prodeje...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Housky na krámě znamená, že.. | 13.7.2017 10:37reagovat
avatar

Housky na krámě znamená, že by si měl český Pepík rychle běžet koupit něco od vw. Jsou to jen takové reklamní žvásty. Nejdříve ti jako řeknou, že se Touaregovi nedaří, ale v zápětí to doplní tím, že vlastně oba další modely jsou jakoby špička, že se prodávají jak housky na krámě a že i ten Touareg je vlastně starej, takže má nárok. U vw se ukazuje, že vlastně nemá co nabídnou. Aktuální modely se prodávají nijak extra, viz zde housky na krámě, staré modely budou končit a novější modely jako Atlas jsou nezajímavé herky. V USA to zákazník vidí, v čechách si dehtari myslí, že jezdi v Rollsu :-)

Nepřihlášený

Reakce na: Nakonec tedy vlastně až ta.. | 13.7.2017 11:20reagovat
avatar

To je cca 1% prodejů svého segmentu. To znamená, ze na tuhle housku si sáhne 1/100 zájemců o compact SUV v USA. Takze jste bud hodne zaujatí, nebo vubec nevíte o cem mluvíte. Ted nevim, co je horší.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Driver

Reakce na: To je cca 1% prodejů svého.. | 13.7.2017 11:25reagovat
avatar

Nejste na tu redakci příliš náročný? Zejména nyní, kdy se ukázalo jasně, co je redaktor zač, jelikož není bohudík bývalý zahradník ani instalatér, ale pekař. Jako housky na krámě... Takže rozchod.

Nepřihlášený JPP

Technicky nezajímavé model.. | 15.7.2017 13:55reagovat
avatar

Technicky nezajímavé modely s motory napříč v USA jdou, technicky promakaný Touareg s motory podél, diferenciály a jejich uzávěrkami je nezajímá, povrchnost US vkusu opět v akci.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše