- -

Do navigace Mercedesu teď půjde zadat jakýkoli cíl třemi slovy. Jak to funguje?

 | 5 příspěvků | 13.9.2017 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený

Sem to nějak nepobral. Je.. | 14.9.2017 02:35reagovat
avatar

Sem to nějak nepobral. Je to tak, že když se naučím zcela nový světový místopis s několika biliony slov, tak trefím úplně všude ?

Nepřihlášený OldCar

Zase jeden dementni clanek.. | 14.9.2017 07:25reagovat
avatar

Zase jeden dementni clanek bez konce, ci vysvetleni. A ta tri slova, ktera se maji zadat do navigace zjistim jako kde? To bude potreba sebou vozit nejaky slovnik techto idiotskych nazvu nebo jak? Cili zjistim si v normalni mape presnou adresu kam chci jet, pak ji "nekde nejak" prelozim do te Mercedesi tatrmanstiny a zadam do navigace? Vic mi tento blby clanek nerekl.

Nepřihlášený vana

Kokotina jak mraky. A k to.. | 14.9.2017 08:32reagovat
avatar

Kokotina jak mraky. A k tomu při hlasovém zadání bude stačit trochu jiný přízvuk a místo na václaváku skončíte někde v indickém oceánu. :-)

Nepřihlášený zk

v aplikaci na mobilu jsem.. | 14.9.2017 09:23reagovat
avatar

v aplikaci na mobilu jsem si našel adresu kam chci jet...tím stylem, že jsem tam napsal její název (takže po staru)..následně mi to vyhodilo 3 slova..OK, kliknul jsem na volbu direct to pin a už mě to přehodilo do google navigace..tudíž jsem vše mohl udělat rovnou tam.

Myslím, že tohle bude mít využití když Vás někdo bude někam navádět, tak otevře aplikaci, najede na to místo, které Vám potřebuje sdělit..vygeneruje mu to 3 slova, ty vám zavolá nebo pošle a dostanete je do navigave snáze než číselný souřadnice.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený OldCar

Reakce na: v aplikaci na mobilu jsem.. | 14.9.2017 16:53reagovat
avatar

Kamo, vis o tom, ze existuje v navigacich ZDILENI POLOHY? Nikdo ti nemusi nikam volat a navigovat te po telefonu, jen dvemi kliknutimi ti danou polohu odesle. Takze zadny souradnice nebo jiny kraviny nikam ty vubec zadavat nemusis :-) Jen si to das jako cil a uz frcis. Good Luck :-D

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše