Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu

Budoucnost jedné z nejvýdělečnějších filmových sérií historie je po odchodu dvou velkých hvězd v ohrožení. A tak Vin Diesel představil novou vzpruhu - Johna Cenu, velkého automobilového nadšence.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu

29.4.2019 | Petr Prokopec

Budoucnost jedné z nejvýdělečnějších filmových sérií historie je po odchodu dvou velkých hvězd v ohrožení. A tak Vin Diesel představil novou vzpruhu - Johna Cenu, velkého automobilového nadšence.

Série Rychle a zběsile již má na kontě přes 5 miliard dolarů (cca 115 miliard korun), pro filmové studio Universal se tak jedná o jednu ze zlatonosných slepic. Jakkoliv ovšem tuto prozatím osmidílnou ságu máme spojenou hlavně s Vinem Dieselem a dnes již zesnulým Paulem Walkerem, její vzestup do hvězdných výšin má na kontě někdo úplně jiný. Pokud tipujete Dwayna Johnsona alias The Rocka, máte pravdu. jako agent Hobbs se objevil až v pátém díle, který předchozí, do té doby nejúspěšnější čtyřku komerčně překonal hned nadvakrát.

Diesel by Johnsonovi mohl být vděčný, že napomohl skomírající sérii nakopnout na úroveň, jakou do té doby nepoznala. Nicméně realita je naprosto jiná, na place došlo hlavně při natáčení osmého dílu k roztržce. Kromě toho se duchovního otce celé série poněkud dotkla skutečnost, že The Rock společně s Jasonem Stathamem dostanou svůj vlastní film. Něco takového považuje za zradu rodiny, jíž se štáb měl stát. V tomto názoru pak Diesela podporuje i Tyrese Gibson alias filmový Roman Pierce.

Právě kvůli těmto neshodám byl nakonec regulérní devátý snímek odložen a do kin zamíří až 22. května 2020. Johnson se v něm přitom velmi pravděpodobně již neobjeví, stejně jako Statham, což je ve výsledku poněkud překvapivé. Studio totiž spoluprodukujícímu Dieselovi evidentně muselo hodně ustoupit, ačkoliv je každému naprosto jasné, že jeho kariéra není tak zářivá jako Johnsonova. Pokud se ovšem zadíváte na Vinův nejnovější příspěvek na Instagramu, zjistíte, proč se tak stalo.

Diesel oznámil, že součástí série se stává další wrestler, John Cena. Toho s Johnsonem pojí rivalita z ringu, která sice již měla být zažehnána, ovšem nyní by se oheň opětovně mohl rozhořet. To by fanoušky mohlo přilákat do kin. Ze strany Diesela se tak jedná o geniální tah, zvláště když na emotivním videu dodává, že tento nápad mu z nebes vnukl jeho milovaný bratr Pablo, tedy již zmiňovaný Paul Walker.

Dá se tedy předpokládat, že při této výměně bude zájem o sérii Rychle a zběsile opětovně rozdmýchán. I když je otázkou, jestli výdělky překonají onu bokovku Johnsona a Stathama, který jde do kin letos v srpnu a od kterého se očekává opravdu hodně. Diesel v to samozřejmě doufá, Cenova akvizice tak možná nebude poslední. Pokud by se potvrdilo, že Hobbs & Shaw vydělá více než regulérní devítka, Dieselova pozici to výrazně oslabí.

O režii devátého dílu se postará Justin Lin, který již natočil trojku, čtyřku, pětku a šestku, a jenž se stejně jako Johnson postaral o její vzestup. Podepsán pak bude i pod desátým a konečným dílem, který má dorazit v dubnu 2021. Zda bude Cena jeho součástí, zatím není jisté - vše bude záviset i na tom, zda bude hrát klaďase či záporáka. Ani to však v nejnovějším Dieselově příspěvku nebylo upřesněno.

Snad ještě více jsme ovšem zvědavi na to, s jakým vozem bude Cena jezdit. Aktuálně si v jeho případě nedovedeme představit lepší auto než Ford GT, který vlastnil i ve skutečnosti. Poté jej v rozporu se smlouvou prodal, kvůli čemuž měl pár měsíců za zády právníky modrého oválu. S těmi se nakonec sice domluvil, ovšem i tak má co napravovat. Hláška: „Tak tohle opravdu neprodám,“ by se proto ihned stala legendární.


Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 1 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 01
Vin Diesel na emotivním videu oznámil, že součástí Rychle a zběsile se stane John Cena

Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 2 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 02Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 3 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 03Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 4 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 04Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 5 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 05Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 6 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 06Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 7 - John Cena a Rychle a zbesile 2019 avizo 07
Ten je s auty spojován daleko více než Dwayne Johnson...

Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 8 - Ford GT 2018 John Cena 01Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 9 - Ford GT 2018 John Cena 02Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 10 - Ford GT 2018 John Cena 03Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 11 - Ford GT 2018 John Cena 04Do filmů Rychle a zběsile míří slavný wrestler, který pocuchal nervy Fordu - 12 - Ford GT 2018 John Cena 05
...hlavně kvůli své kauze s Fordem GT

Petr Prokopec

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama