Reklama

Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu

Jedno z nejošklivějších a nejméně sportovních BMW současnosti zkusili v Mnichově vylepšit sportovními doplňky. Jak to asi mohlo dopadnout?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu

6.7.2017 | Petr Prokopec | 10 příspěvků

Jedno z nejošklivějších a nejméně sportovních BMW současnosti zkusili v Mnichově vylepšit sportovními doplňky. Jak to asi mohlo dopadnout?

Nové BMW 6 GT sice vypadá lépe než předchozí řada 5 Gran Turismo, jenže pořád je to jak vybírat mezi rýmou a kašlem. Pětkové GT bylo jedním z nejošklivějších vozů, jaké se v Bavorsku zrodily, nástupce tak vlastně nemohl jinak než situaci vylepšit.

Nyní se mnichovští snaží vizuální přitažlivost řady 6 GT ještě navýšit sportovními doplňky M Performance. Ty na modelu, který se snaží o maximální praktičnost, působí poněkud nepatřičně a možná i komicky, na druhou stranu je pravda, že se zatmavenou čelní maskou, 21palcovými litými koly a karbonovými kryty zpětných zrcátek BMW 6 GT vypadá skutečně lépe.

Jenže stále je to hra na něco, pro co toto auto určeno nebylo. BMW ho možná vyladilo na Nordschleife, reálně se s ním těžko bude jezdit rychle jinde než na dálnicích. V konečném důsledku tak vypadá jako tlouštík navlečený do značkové sportovní soupravy. Také je každému hned na první jasné, že si na sportovce jen hraje.

Ale budiž, když si to lidé žádají, dopřejme jim to. Pocit jim jistě vylepší i nový výfuk z nerezové oceli, který může mít oválnou či lichoběžníkovou koncovku. Ta je pak k dispozici v chromovém či karbonovém provedení. Posílit lze také brzdy, které vpředu svírají čtyřpístkové červeně lakované třmeny. Třešinkou na dortu je volant potažený kůží Nappa a ozdobený červeným proužkem ve středové poloze a specifické koberečky.

Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 1 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 01Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 2 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 02Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 3 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 03Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 4 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 04Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 5 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 05Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 6 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 06Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 7 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 07Nové BMW 6 GT s doplňky M Performance je hořká komedie svého druhu - 8 - BMW 6 GT M Performance 2018 prvni foto 08
BMW 6 GT dostalo doplňky M Performance, vzhledu to rozhodně prospělo

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 10 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše