Home > Rubriky a sekce > Tuning > Článek
TechArt Porsche Boxster: laděný Boxster chce zatím zaujmout hlavně vzhledem
12.11.2012 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Německá ladičská firma se zaměřila hlavně na vzhled. K sadě spoilerů dostal nový Boxster i snížený podvozek, na motory se zatím nesáhlo.
Tuningový boom již není tak enormní jako na počátku milénia, kdy jej propagoval hlavně první díl série Rychle a zběsile. Od té doby navíc uplynulo hodně vody, na doplňky té či oné firmy tak můžeme nahlížet o poznání kritičtěji a nikoliv na základě bývalého poblouznění. Velmi často se stává, že tuning přestává být tuningem a stane se tuzingem. Nová sada spoilerů, křídel a prahů společnosti TechArt však žádnou výtku nezaslouží. Vzhled nového Porsche Boxster totiž nezhoršuje, naopak, umocňuje jej.
Pokud se tedy budete chtít odlišit od davu, můžete si koupit dvoudílný čelní spoiler, pevné zadní křídlo, nová zpětná zrcátka, vsuvky bočních nádechů nebo upravený zadní difuzor. Nové jsou také uprostřed umístěné koncovky sportovního výfukového systému či 21palcová litá kola.
Interiér se pak může proměnit k lepšímu instalací celokoženého čalounění, karbonových obkladů či zakázkových pádel řazení. Dopřát si můžete také nový volant, palubní přístroje, pedály a ochranné pláty dveřních prahů.
Po stránce funkční nabízí TechArt pro nový Boxster sadu sportovních pružin, které přední nápravu sníží vpředu o 30 mm a vzadu o 20 mm. Motor se jakémukoliv zásahu vyhnul, v případě verze S to ale zřejmě vadit nebude.
Premiéru pak má sada doplňků na tuningové show v německém Essenu, která se bude konat v závěru měsíce. Buďte proto připraveni na větší kadenci upravených modelů. Ovšem ne všechny budou tak povedené.











Nové Porsche Boxster vypadá po zásahu TechArtu ještě sportovněji než v základu
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
From hero to zero za 16 dnů: „Policista roku” si užíval slávy jen 2 týdny, pak sám skončil za mřížemi
před 2 hodinami
Rus prohnal po nejnáročnějším okruhu světa ten nejstarší žigulík, do půl hodiny byl v cíli
včera
Nejnovější Lamborghini se ještě před odhalením chlubí kontroverzním „rekordem” z okruhu. Skutečný rekord automobilka ignoruje
10.8.2026
Nové na MotoForum.cz
Nejčtenější články
Luxusní bazar Auta Super je oficiálně v insolvenci. Zahájené řízení odhaluje neuvěřitelně bizarní a spletité kauzy za stovky milionů
14.7.2026
Německá stíhačka na kolech je konečně hotová a zamířila k prvnímu majiteli. Říká si Karibský drak a vypadá tak
14.7.2026
Tahle auta má VW odpravit v rámci chystané modelové čistky. Dotkne se i Škody a Audi, ušetřeny nebudou ani bestsellery
14.7.2026
Nešálí vás zrak. Je rok 2026 a venku je nový motor 4,8 H8 s výkonem přes 1 000 koní servírovaný manuální převodovce
14.7.2026
Nový Lexus LFA schytal na Festivalu rychlosti těžkou bídu. Naprosto jej zastínila auta, která ho měla pouze doprovázet
14.7.2026
Tiskové zprávy
- Liftago Limousine je nově dostupné přímo v aplikaci
tisková zpráva - Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva
