Reklama

Drzost? Tohle půjčuje dealer Lamborghini zákazníkům jako náhradní vůz

Buď to budete považovat za dokonale vtipné nebo za dokonale nevhodné. Jeden z dealerů Lamborghini ale vážně půjčuje jako náhradní auto klientům Aygo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Drzost? Tohle půjčuje dealer Lamborghini zákazníkům jako náhradní vůz

13.3.2018 | Mirek Mazal | 17 příspěvků

Buď to budete považovat za dokonale vtipné nebo za dokonale nevhodné. Jeden z dealerů Lamborghini ale vážně půjčuje jako náhradní auto klientům Aygo.

Nizozemský majitel Lamborghini musel odstavit svůj supersport do servisu na neplánovanou výměnu alternátoru. To se stává, stejně jako není neobvyklé, že vám dealer v takovém případě půjčí zdarma a nebo za úplatu náhradní automobil, abyste po dobu opravy nebyli imobilní.

Bývá dobrým zvykem půjčovat zákazníkům vůz co nejbližší tomu, který v servisu nechává, neboť nechat odjet ředitele firmy jezdícího BMW řady 7 v Mini Cooperu, neboť... co kdyby třeba zrovna mířil na důležitou schůzku, kde musí reprezentovat. Pravda, náhradní BMW 7 obvykle servisy k dispozici nemají, ale řada 5 neurazí. V servisu Lamborghini bychom očekávali podobný servis a jako náhradní auto alespoň podobně výjimečný stroj, leč jak vidno, realita může být úplně jiná.

Člověk, o kterém je řeč, nedostal jako náhradní vozidlo testovací verzi nejnovějšího produktu z Itálie nebo předváděcí model podobné třídy. Na pár dnů zaparkoval ke své garáži malinkou nevšední Toyotu Aygo, která svojí cenou odpovídá přibližně ročnímu pojištění takového sporťáku. Prodejce si s ní ovšem vyhrál.

Onen Nizozemec servisuje své auto v Utrechtu, kde se nachází architektonicky vytříbené sídlo společnosti Lowman Exclusive. Pod prosklenou kopulí s železnou konstrukcí je nejpopulárnější showroom v zemi plný drahých automobilů. Obchodníci nabízí na jednom místě značky Lamborghini, Lexus, Maserati, McLaren, Morgan, Rolls-Royce a TVR.

Moderní komplex poskytuje také servisní služby, ale jako náhradní auto nedávají nic drahého, zákazník si musí vystačit s Toyotou Aygo. Pravda, ne s ledajakou - na bílý základní lak dealerství lepí nápadité fólie a s býkem ve znaku. Z japonského nákupního vozíku se stává nabroušené Lamborghini Aygo a rázem je všem okolo jasné, s kým mají tu čest. A nebo ne? Posuďte sami, jak byste na tohle v kůži zákazníka Lamborghini reagovali. Dokážeme si představit cokoli od úsměvu po velké rozčarování...

Drzost? Tohle půjčuje dealer Lamborghini zákazníkům jako náhradní vůz - 1 - Toyota Aygo alias Lamborghini Aygo polepy Nizozemsko 01Drzost? Tohle půjčuje dealer Lamborghini zákazníkům jako náhradní vůz - 2 - Toyota Aygo alias Lamborghini Aygo polepy Nizozemsko 02Drzost? Tohle půjčuje dealer Lamborghini zákazníkům jako náhradní vůz - 3 - Toyota Aygo alias Lamborghini Aygo polepy Nizozemsko 03
Tušíme, že i cokoli od mateřského Audi by zákazník Lamborghini přijal jako náhradní auto bez protestů. Ale Toyotu Aygo v hávu Lamba?

Zdroj: Auto Junk

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 17 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama