Drzost? Tohle půjčuje dealer Lamborghini zákazníkům jako náhradní vůz

 | 19 příspěvků | 13.3.2018 Mirek Mazal
Reagovat

Nepřihlášený Doc MUDr Krtek Jeremiáš

PLÍSŇOVÁ ONEMOCNĚNÍ NOHOU.. | 13.3.2018 09:44reagovat
avatar

PLÍSŇOVÁ ONEMOCNĚNÍ NOHOU Plíseň nohou může chytit každý z nás. Někteří lidé jsou k ní ale náchylnější. Jsou to diabetici, lidé se zvýšenou činností štítné žlázy, oběhovými potížemi, oslabenou imunitou nebo ti, kdo prodělali léčbu antibiotiky. Častěji postihuje také osoby s nadváhou a se sklonem k nadměrnému pocení a sportovce. Nejčastějším původcem bývají mikroskopické houby napadající rohovějící vrstvy pokožky, či různé druhy kvasinek. Postižený člověk kolem sebe rozsévá malinké, prakticky neviditelné částečky kůže, na kterých se nacházejí zárodky hub. Tyto částečky se mohou nacházet na podlaze, v ručnících, žínkách, botách, posteli i prádle infikované osoby. K ověření plísňového původu se seškrabávají šupiny z okraje ložiska k mikroskopickému a kultivačnímu vyšetření. Nezbytným předpokladem však je, aby ložisko plísně nebylo několik týdnů ošetřováno antimykotickými léky. Příznaky Velmi často začíná jako svědění v meziprstí nohou. V prostorech mezi prsty na nohou se kůže jemně olupuje, později se objevují malé prasklinky a začervenání. Kůže bolí a pálí, někdy i zapáchá. Z prostorů mezi prsty se může infekce rozšířit i na plosku chodidla a na boční strany. Na patách se tvoří velké nánosy zrohovatělé kůže a vznikají bolestivé praskliny. Někdy se může vyskytnout i otok, puchýřky nebo mokvající vřídky. Léčba K ověření plísňového původu se seškrabávají šupiny z okraje ložiska k mikroskopickému a kultivačnímu vyšetření. Nezbytným předpokladem však je, aby ložisko plísně nebylo několik týdnů ošetřováno antimykotickými léky. Nejčastějším původcem bývají mikroskopické houby napadající rohovějící vrstvy pokožky, nehty či vlasy, či různé druhy kvasinek.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený hodný terorista

Měl by půjčovat oktu f čip.. | 13.3.2018 10:03reagovat
avatar

Měl by půjčovat oktu f čipu co táhne vodspoda, aby majitelé Lamborghini poznali, co je to pořádnej krouťák.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený David

Mě to přijde skvělé a vtip.. | 13.3.2018 11:10reagovat
avatar

Mě to přijde skvělé a vtipné!

Kdybych s tím dojel na zasedání správní rady, řekl bych s úsměvem.

Tohle nemáte, co? :-)

Podle mě reprezentuje člověka pěkné, čisté oblečení a slušné chování víc než auto...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený ZZ

Já mám tedy s Toyotou Lowm.. | 13.3.2018 12:54reagovat
avatar

Já mám tedy s Toyotou Lowman, resp. jejich zastoupením Lexus jen špatné zkušenosti. Zejména co se servisu týče. Takže mě tohle ani nepřekvapuje. Navíc v zemi, kde si koleno vrtají. Zlatý Tsusho, kde téměř vždy dají Lexus za Lexus, pokud si člověk vysloveně nepřeje něco jiného.

Nepřihlášený

Reakce na: Mě to přijde skvělé a vtip.. | 13.3.2018 12:59reagovat
avatar

Jen jestli by podobný nadhled předvedli i ostatní fotbalisté, případně mafiánští kolegové.

Nepřihlášený

Reakce na: Měl by půjčovat oktu f čip.. | 13.3.2018 13:21reagovat
avatar

Ty si asi blázen ne? To by si pěkně kakali do hnízda ! Půjčovat jim lepší auto?! Dyť by jim ty italský traktory pak nikdo nekupoval!!

Nepřihlášený

Mazal si koupil nové auto.. | 13.3.2018 14:25reagovat
avatar

Mazal si koupil nové auto http://autoroad.cz/zajimavosti/91267-otresna-reinkarnace-vel orexu-chtel-predelat-stary-lexus-radeji-na-nej-nemel-sahat

Nepřihlášený jaroslav crha

Také mám zkušensot s Toyot.. | 13.3.2018 15:29reagovat
avatar

Také mám zkušensot s Toyotou Tsusho a nemůžu říct půl křivýho slova. Ochota, trpělivost, vstřícnost, pohodlnost, pohodovost, vše vysvětlí, poradí. Dlouho jsem se nesetkal s takovým přístupem a laskavostí. To člověk pak nelituje svých peněz.

Nepřihlášený pepa z depa

nejspíš nechtěj , aby byl.. | 13.3.2018 17:42reagovat
avatar

nejspíš nechtěj , aby byl majitel lamba naštvanej, že by se mu snad rozbilo ještě něco z koncernu, tak mu půjčili odvědčenou kvalitu. Koneckonců Aston martin taky dával k nejdražšímu modelu Toyotu IQ pod značkou astonu

Nepřihlášený Kub

Tak tohle mi dostat do ruk.. | 13.3.2018 19:18reagovat
avatar

Tak tohle mi dostat do ruky, tak zrudnu a budu chodit radši po svých. Každý den, mi těchto aut projde rukama cca 480 ks. Koukat na to doma tak se asi oběsím.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Michal

Reakce na: Tak tohle mi dostat do ruk.. | 13.3.2018 19:51reagovat
avatar

TPCA? :)

Nepřihlášený

další článek o hovně... | 13.3.2018 19:52reagovat
avatar

další článek o hovně...

Nepřihlášený Čarodějka

Reakce na: PLÍSŇOVÁ ONEMOCNĚNÍ NOHOU.. | 13.3.2018 19:59reagovat
avatar

A to jsi chytil v lambu nebo v aygu ?

Nepřihlášený kolemjdoucí 2

Reakce na: Tak tohle mi dostat do ruk.. | 13.3.2018 22:38reagovat
avatar

Počítám dobře takt linky 1,5 minuty? Masakr.

Nepřihlášený tpca

Hele ty pisálku, když už s.. | 13.3.2018 23:07reagovat
avatar

Hele ty pisálku, když už se to lambo posralo, tak dealer musí půjčit spolehlivý neporuchový auto. Nebo tam má mít fiaty či růžový pežoty...? Hovno ti je po tom

Nepřihlášený Ernie

Nejaky test auta by sa nen.. | 14.3.2018 07:39reagovat
avatar

Nejaky test auta by sa nenasiel?!

Nepřihlášený kolega Doc MUDr Krtka, MUDr Hrouda

Reakce na: PLÍSŇOVÁ ONEMOCNĚNÍ NOHOU.. | 14.3.2018 11:21reagovat
avatar

Popis mykózy

Plísně (mykóza) jsou houbová onemocnění vyvolaná organismy, které se svými vlastnosti blíží rostlinám a bakteriím. Na rozdíl od bakterií však tyto organismy mají jádro a oproti rostlinám netvoří chlorofyl. Mají buněčnou stěnu, která je tvořena chitinem a mohou žít jako jednotlivé buňky nebo v koloniích, jsou v podstatě všudypřítomné. Žijí aerobně - což znamená, že ke svému metabolismu vyžadují kyslík.

Z lékařského hlediska dělíme plísně na dermatofyty, kvasinky a houby tvořící mycelia (tzv. Mikromycety). Nejčastějším vyvolavatelem kožních onemocnění jsou dermatofyta (např. rody Microsporum, Trychophyton), která se živí rohovějícími kožními buňkami (keratinocyty), a proto napadají kůži, nehty a vlasy.

Dermatofyta vyvolávají tzv. dermatofytózy, přičemž jednotlivá onemocnění se nazývají odborně tinea. Rozlišujeme tak tinea pedis (postižení nohou neboli nemoc zvaná též atletická noha), tinea manus (postižení rukou - stejné onemocnění jako na nohou, většinou přenesené z nohou), tinea unguium (postižení nehtů neboli onychomykóza), tinea capitis (postižení pokožky hlavy a kštice), tinea inguinale (postižení třísel), tinea barbae (postižení vousů) a tinea corporis (postižení trupu a končetin).

Jak vidno, plíseň se může objevit prakticky kdekoli na těle. Záleží pak na celkovém stavu jedince, jeho věku, obranyschopnosti, přítomnosti jiných onemocnění, stavu (poranění) kůže atd. Nejčastěji se člověk nakazí našlápnutím kožních šupinek, které se odloučily z plosky nohou nakažené osoby (fitcentra, koupaliště apod.).

Co se týče kvasinek, nejdůležitějším zástupcem je kvasinka zvaná Candida albicans. Ta vyvolává tzv. kandidózy, kterými trpí často kojenci, malé děti, ženy, obézní a lidé nemocní cukrovkou. Nejčastěji hovoříme o kandidóze kožní, která může postihnout i nehty, dále poševní (vaginální) kandidóze a jícnové. Kandidóza dutiny ústní se označuje jako soor (čte se sór), je typická u kojenců a u lidí celkově oslabených a v dlouhodobé nemocn..

Nepřihlášený Adam

Nu což, já půjčuji matize,.. | 14.3.2018 23:32reagovat
avatar

Nu což, já půjčuji matize, berlingo, sprintera,atose, feldu a Alhambru. Nikdo si zatím nestěžoval. Ani majitel XK v matizovi. Jen se strašně smál :-))

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše