Reklama

Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho

Když jste slavný fotbalista a kopete za Bayern, s auty si nemusíte dělat hlavu, Audi vám dodá ta nejlepší. Co se s nimi ale děje potom, co přijdou jiná?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho

6.10.2017 | Marek Bednář | 7 příspěvků

Když jste slavný fotbalista a kopete za Bayern, s auty si nemusíte dělat hlavu, Audi vám dodá ta nejlepší. Co se s nimi ale děje potom, co přijdou jiná?

Patříte-li k fanouškům fotbalu, jistě víte, že výjimečná auta k těm nejlepším hráčům tak nějak samozřejmě patří. Většinou si je kupují sami, jako třeba Cristiano Ronaldo, který před pár dny ukázal sobě na míru šité Bugatti Chiron. A po čase je také nezřídka prodávají - zrovna od Ronalda jsme tu loni měli jeho Bentley Continental GT Speed.

Ne všichni ale zajímavá auta kupují, někteří je prostě dostávají. Obvyklé to je, když jejich klub sponzoruje významná automobilka a pokud je to Audi, ani ty největší hvězdy nad dary neohrnují nos. Takto jsme mohli loni v srpnu vidět neskromné nové stroje pro hráče Bayernu Mnichov, které dostávají obvykle každý rok nové. A leckoho mohla v té souvislosti napadnout otázka, co se děje s těmi, které dostali o rok dříve? Však jsou jim obvykle na míru širé.

Někteří si je možná nechají a skončí v jejich sbírkách, ale... co s pěti podobnými Audi za pět let? Obvykle jsou tak znovu prodávána jako ta koupená a právě jedno takové tu dnes máme. Není po takové hvězdě, protože Ronaldovi je dnes těžké vyrovnat, po špičkovém hráči je ale zcela nepochybně. Je to Franck Ribéry, záložník FC Bayern Mnichov a byl prvním majitelem bílého Audi RS7 Sportback, které nyní může být vaše.

Ribéry jej dostal před matně šedou RS7 ve verzi Performance s 605 koňmi pod kapotou, kterou převual loni. A jeho dřívější vlastnictví nezapře. Po mechanické stránce je to standard, ale v interiéru vidíme loga Bayern Mnichov a prahy jsou ozdobeny hliníkovými lištami s Ribéryho jménem a také s logem fotbalového klubu. Stav je zjevně perfektní, na žádnou devastaci „bezohledným zbohatlíkem” tady nedošlo.

Pod kapotou je v tomto případě čtyřlitrový přeplňovaný osmiválec, který dává 560 koní. Jako datum první registrace je uveden říjen roku 2015 a od té doby auto najelo 9 900 km. Našli jsme ho na Mobile.de s cenou 95 950 Eur, tedy 2,48 milionu korun. Také jsme narazili na další inzerát, nabízející auto po Ribérym za 2 465 000 Kč v České republice na Sautu.

Jsou u něj uvedeny jiné kilometry, ale pokud obrázky nelžou, jedná se skutečně o to samé auto. Tedy, pokud to není druhá RS7 ve stejné specifikaci, o které Audi ani Ribéry nikomu neřekli. Však co kdyby se třeba jedna porouchala nebo byla nabouraná a pan Ribéry by musel zvolit jiný vůz... Je to ale spíše méně pravděpodobné, takže takto můžete ušetřit trochu papírování s dovozem auta ze zahraničí a také nějakou tu korunu. Mít RS7 po Riberym jistě nebude na škodu.

Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 1 - audi rs7 ribery prodej de 01Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 2 - audi rs7 ribery prodej de 02Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 3 - audi rs7 ribery prodej de 03Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 4 - audi rs7 ribery prodej de 04Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 5 - audi rs7 ribery prodej de 05Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 6 - audi rs7 ribery prodej de 06Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 7 - audi rs7 ribery prodej de 07Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 8 - audi rs7 ribery prodej de 08Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 9 - audi rs7 ribery prodej de 09Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 10 - audi rs7 ribery prodej de 10Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 11 - audi rs7 ribery prodej de 11Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 12 - audi rs7 ribery prodej de 12Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 13 - audi rs7 ribery prodej de 13Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 14 - audi rs7 ribery prodej de 14Jak končí auta fotbalistů, která jim dává Audi? Tato RS7 byla Francka Ribéryho - 15 - audi rs7 ribery prodej de 15
Speciální tu jsou jen plaketky

Zdroj: Mobile.de, Sauto.cz

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše