Reklama

K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho

Pokud byste zatoužili po autě, kterým jezdil jeden z nejslavnějších fotbalistů všech dob, toto je šance. I tak je to celkem dostupné ojeté Bentley.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho

2.11.2016 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Pokud byste zatoužili po autě, kterým jezdil jeden z nejslavnějších fotbalistů všech dob, toto je šance. I tak je to celkem dostupné ojeté Bentley.

Člověk nemusí být velkým fanouškem fotbalu, aby znal jméno Cristiana Ronalda. Podle některých to je nejlepší fotbalista všech dob, podle jiných největší primadona. Takové soudy necháme povolanějším, pro nás je podstatné, že má rád auta a že jich má docela slušnou sbírku. Proslul tedy i nehodami s nimi, tmavě modrý Bentley Continental GT Speed, se kterým Ronaldo jezdil, když hrál za Manchester United, ale nabourat nestačil.

Vůz byl jako nový pořízen v roce 2008, tehdy byla verze Speed nejdražším a nejrychlejším Continentalem GT, kterou šlo koupit - jede až 325 km/h a v základu přišlo na více jak 4,3 milionu Kč. A tato auta se v základní výbavě neprodávají. Specifikaci si zvolil Ronaldo osobně - vybral si modrou Sapphire jako barvu exteriéru a v kabině je kůže v béžové Magnolia. Najezdil asi 56 tisíc kilometrů a celou dobu jezdil na servis do autorizovaných dílen značky Bentley, takže o garážové královně tady nemůže být řeč.

Podle firmy, která vůz prodává, je ve vynikající kondici a má kompletní servisní historii, stejně jako všechny záznamy z minulých MOT, britských STK. Dokonce je ještě v záruce, a to do dubna příštího roku. V dokumentech je potvrzen Ronaldo jako první a jediný vlastník auta a i na fotografiích je vidět, že vystupuje zpoza volantu z tohoto konkrétního kusu, jak je poznat z registrační značky.

Pochopitelně, je to aukce, takže cenu vám předem nepovíme, obvykle nemýlící se odhady ale míří mezi 50 a 60 tisíc liber, tedy asi 1,5 - 1,8 milionu korun. To samozřejmě není málo peněz, ale také to není mnoho - ojetá Bentley obecně nestojí příliš a „celebrity-faktor” na tom zjevně moc nezměnil. Jestli do přihazovací bitvy vstoupí více než očekávaným způsobem fakt, že tímhle autem jezdil Ronaldo, uvidíme brzy. Dražba se bude konat v rámci NEC Classic Motor Show 10. listopadu.

K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 1 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 01K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 2 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 02K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 3 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 03K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 4 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 04K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 5 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 05K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 6 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 06K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 7 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 07K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 8 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 08K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 9 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 09K mání je Ronaldovo Bentley Continental GT Speed, nijak draho - 10 - bentley conti gt speed prodej po ronaldovi 10
V tomto Bentley můžete doslova jezdit jako Ronaldo

Zdroj: Silverstone Auctions

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama