Reklama

Škoda zůstane nejlevnější značkou VW. Méně náročné zákazníky obslouží ona

 | 13 příspěvků | 22.8.2017 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený

Podle mě lezou současné Šk.. | 22.8.2017 12:36reagovat
avatar

Podle mě lezou současné Škody VW zbytečně do zelí. Koncern by měl ze škody udělat levnou značku jako Dacia. Náročnější klientela si pak holt koupí VW místo Škody.

Zobrazit reakce..

papy

"prioritou sú dalsie inves.. | 22.8.2017 12:51reagovat
avatar

"prioritou sú dalsie investice, zejména pak do elektromobilů a car-sharingu..." Tí manažéri žijú asi v nejakej bubline mimo realitu. Sa ešte nepopálili dosť?!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Kuban

Reakce na: Podle mě lezou současné Šk.. | 22.8.2017 12:52reagovat
avatar

Ale hlavně by neměla škoda zapomenout prodávat své levné dacia modely u nás v ČR za mainstream ceny.... jak má ve zvyku.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený R2

Reakce na: "prioritou sú dalsie inves.. | 22.8.2017 13:11reagovat
avatar

Asi chteji prejit z masove produkce na mensi vyrobu, doufajic, ze na prodeji nekolika set tisic drahych elektromobilu vydelaji stejne jako na milionech klasickych automobilu, pritom bude rizeni takove male firmy mnohem jednodussi. Pokud ziskaji politickou podporu, tak by to nemusel byt nerealny cil. Jde jen o to presvedcit bezne lidi, ze nechteji individualni dopravu, ze nepotrebuji cerstve zbozi v obchodech a ze jsou celkove ochotni snizit svou zivotni uroven na uroven pred par stoletimi v ramci boje za zelenejsi planetu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený JaRy

Najmout omšelého manažera.. | 22.8.2017 16:41reagovat
avatar

Najmout omšelého manažera z GM, to chce fakt koule.

Nepřihlášený

Škodovky jsou plečky.Neotr.. | 22.8.2017 17:36reagovat
avatar

Škodovky jsou plečky.Neotravujte tady s tím pořád...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený MOJE_JMENO

Reakce na: Škodovky jsou plečky.Neotr.. | 22.8.2017 19:28reagovat
avatar

Hlupáku...

Nepřihlášený

Reakce na: Ale hlavně by neměla škoda.. | 22.8.2017 19:36reagovat
avatar

Tak jistě, použijí osvědčený marketingový trik, že z low-costu uděláme s pomocí pár fólií a černé střechy stylovku. To jsou pak marže. Čecháček si po fcl ještě vyřve xenony, ať není vedle Franty vodvedle s audinou jako socka...

Nepřihlášený Arni

Mali by vyvinúť podobné au.. | 22.8.2017 23:31reagovat
avatar

Mali by vyvinúť podobné auto ako Citroën Elysee,Peugeot 301 s robustným odolným podvozkom.Kedze škoda má dobré meno vo východnej Európe v Ukrajine a Rusku určite by sa dobre predával.VW si nevybral škodu len tak aby vyvinula lacné auto,keď porovnáme predaje lacného Rapida a jeho dvojčača seatu Toledo je tam obrovský nepomer v prospech škody,proste ľudia majú radšej škodu.

Nepřihlášený motmat

Tohle jsou takove clanky n.. | 23.8.2017 09:57reagovat
avatar

Tohle jsou takove clanky neclanky bez nove informace. V poslednim pulroce tim autoforum trpi casteji nez je zdravo...

Nepřihlášený

Reakce na: Asi chteji prejit z masove.. | 23.8.2017 14:20reagovat
avatar

Ke carsharingu měli ideologicky nejblíž komunisti a ani ti nic takového nezavedli. Je to totiž hrozná blbost, která vypadá dobře pouze na první pohled. Na druhý pohled začneme nacházet spoustu těžko řešitelných problémů. Největším problémem je asi myšlení lidí. Někteří berou i vlastní jako jako spotřební předmět a chovají se k němu jakž takž jen protože ví, že opravy jsou drahé. Zbav je zodpovědnosti a ze sdíleného auta bude za rok vrak jakýmu není rovno, podobně jako tomu je u sdilených služebních aut (už jsem "pár" takových viděl a štítil jsem se tam sáhnout i na kliku, nemluvě o tom, že to auto mělo asi tak padesát závad, které prostě nikdo neřešil).

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Ke carsharingu měli ideolo.. | 23.8.2017 14:25reagovat
avatar

Já například neberu auto jako modlu, nemám ho na piedestalu a nechodím se na něj po večerech dívat a utírat z něj prach. Ale mám rád když dobře funguje a hlavně jsem pes na čistotu a hygienu. Do sdíleného auta bych nesedl ani kdyby bylo na úrovni S klády a stálo korunu na kilometr a ze stejného důvodu nejezdím busem. Představa, jak sednu do auta, kterým před půlhodinou přijela rodinka i se psem z Chorvatska mě přímo děsí. Mimochodem platím si ve městě vlastní parkovací místo na soukromém pozemku u domu i u kanceláře, tak ať mi každej vleze na hrb, veřejnej prostor zabírám pouze při jízdě.

Nepřihlášený Kuban

Tak obsluhuje 70% našeho n.. | 1.9.2017 09:25reagovat
avatar

Tak obsluhuje 70% našeho národa tak se není čemu divit... Jen nechápu, že ty nejlevnější škodovky jsou dražší jak zbytek mainstreamových aut prodávaných u nás :-)

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše