V jakých autech jezdí nejvíc bezohledných řidičů? A v jakých čekat ty ohleduplné?

 | 120 příspěvků | 11.1.2018 Mirek Mazal
Reagovat

Nepřihlášený xpert

ad bezohlednost, imo jsou.. | 11.1.2018 08:38reagovat
avatar

ad bezohlednost, imo jsou to hlavne povrchni symboly neceho, co ve skutecnosti neni nic. m3 bych zrovna nerekl, to si obvykle koupi nekdo kdo uz tomu rozumi, ale takova 320d... to dava pocit 'jsem king' a ono to jede hur nez octavie 1.8 tsi. a to samy jinde. ani to neni pravidlo, ale je to dost casty, viz 'zavodnici' v 1.9 tdi 66 apod.

Nepřihlášený Ernie

Mne sa uz so zeleznou prav.. | 11.1.2018 08:48reagovat
avatar

Mne sa uz so zeleznou pravidelnostou potvrdzuje, ze pokial niekto jazdi ako kreten, porusuje predpisy, predbieha cetz dvojitu, nepouziva blinkre...je to vzdy vodic /ka v nejakom BMW, najcastejsie X6...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepan

Reakce na: Mne sa uz so zeleznou prav.. | 11.1.2018 09:15reagovat
avatar

Z kazdodenniho pobytu na silnici v CR musim za sebe jednoznačně říct, že největší kreténi jezdí ve Škodovkách, ale uznávám - když je každý třetí prodaný auto v CR škodovka, tak ta statistika pokulhává. Statisticky v nich prostě musí jezdit nejvíc kreténů.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený jiří

to není o autě..!!! ale o.. | 11.1.2018 09:23reagovat
avatar

to není o autě..!!! ale o lidech boha jeho..

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepan

Reakce na: to není o autě..!!! ale o.. | 11.1.2018 09:27reagovat
avatar

Jistě, ale už to jaký auto si kupuješ o tobě něco vypovídá. Když má jeden holou prdel a koupí si olítanýho bavoráka a na silnici dělá pak machra, to je pak těžký.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Syčák

Vzhledem k tomu, jak je te.. | 11.1.2018 09:30reagovat
avatar

Vzhledem k tomu, jak je ten "výzkum" popsán, tak se nejedná o objektivní skutečnost, ale o pocit dotazovaných lidí. Dotyční si myslí, že řidiči M3 jsou bezohlední kreténi. Otázkou je, zda se prokazatelně tak chovají nebo je za tímto závěrem pouze slepá závist dotyčného podle vzoru sám jsem bezvýznamný niemand, který se na M3 nikdy nevzmůže, tak to alespoň jeho vlastníkovi pěkně osolím a společensky jej shodím, protože na nic jiného se nevzmohu. Prostě klasické nálepkování jako všichni bohatí se k majetku dostali podvodem a krádežemi, všichni chudí jsou poctiví jak matka Tereza etc.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený M

Ja mam zase celkem jinou z.. | 11.1.2018 09:42reagovat
avatar

Ja mam zase celkem jinou zkušenost - ridici Toyot jsou dle me zkusenosti často takovy ty vychovavaci, tj. pasivne agresivni osoby.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený ochtl

tak to by docela souhlasil.. | 11.1.2018 09:52reagovat
avatar

tak to by docela souhlasilo, bmw a audi většinou řídí idioti, jak je spatřím za sebou nebo před sebou tak zbystřím, protože nevím co se mu v té duté makovici vylíhne tak aby mě nesejmul,podobní blbové jsou v ochcávkách tdi a bejvalo i v golfech,ti žijí v přestavě že sedlají f1,začnou se vám lepit na prdel, protože strašně spěchaj pak začnou předjízdět tak musím myslet za ně jestli jim něco nevyjede doproti tak sem připraven brzdit a tak,o oblaku dýmu co se táhne za těmito borci ani nemluvím...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepan

Reakce na: tak to by docela souhlasil.. | 11.1.2018 10:06reagovat
avatar

Naprostej souhlas. V těchto případech taky přemejšlím za toho chytráka, co se mi nalepí na prdel a při předjiždění mu to raději usnadním, aby nás tam nesejmul všechny, páč nemyslí. Jenom dotaz - vidíme to na silnicích všichni - proč má pořád někdo tendenci předjíždět v koloně, která sahá od nevidim do nevidim a pohybuje se tak nějak stejně mezi 90-100? Jak je tam škvíra, už se tam cpe.. tyhle idioty potkávám denně, denně kroutim hlavou. Jen dodávám, že nejčastěji jsou to prostě řidič Oktávek.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Tom

Dobrý den,největší spěchaj.. | 11.1.2018 10:25reagovat
avatar

Dobrý den,největší spěchající rychlíci ,kterým je 90km/h po okreskách málo,jsou majitelé Octávii a Audi v kombíku a TDi.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Onno

a jedéém, závist že má něk.. | 11.1.2018 10:28reagovat
avatar

a jedéém, závist že má někdo bmw, audi nebo jinou prémie a dovolil si někoho předjet..tu zas bude nablito..

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pavel Kopáček

Reakce na: tak to by docela souhlasil.. | 11.1.2018 10:29reagovat
avatar

Přesně tak, čtyři kroužky a ledvinky přitahují zamindrákované jedince, co si zvyšují ego hulvátskou jízdou...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepan

Reakce na: a jedéém, závist že má něk.. | 11.1.2018 10:31reagovat
avatar

Ale vůbec ne .. pokud je majitel Audi nebo BMW bržděn nějakým šnekem, ať samozřejmě předjíždí ... stejně jako kdokoliv jinej. Ale pokud předjíždí v koloně, brzda plyn, bez rozumu, jen aby si něco dokázal .. tak je to prostě .. no jak to říct .. no kretén.

Nepřihlášený Pavel Kopáček

Reakce na: Naprostej souhlas. V těcht.. | 11.1.2018 10:31reagovat
avatar

...a které potom potkávám u prvních semaforů o dvě auta přede mnou...

Nepřihlášený Radek

Dobrý den všem, tohle.. | 11.1.2018 10:41reagovat
avatar

Dobrý den všem,

tohle téma už na internetu několikrát propíralo. Jak zmínil Syčák, jedná se evidentně pouze o subjektivní srovnání. Osobně by mne spíše zajímalo, jak se taková bezohlednost obecně hodnotí, respektive co to vlastně je. Je to definice toho, že jede někdo rychleji, než je povolená rychlost? Předjíždí na plné čáře? Jezdí na červenou? Cpe se agresivně z pruhu do pruhu? Nepustí před sebe rychleji jedoucí auto? Nedodržuje pravidlo zipu?

Já osobně hodnotím bezohledné řidiče třeba i tak, že jedou na dálnici 100Km/h v levém pruhu a blokují tím rychleji jedoucí řidiče. Bezohledný mi přijde i ten, kdo zaparkuje tak špatně, že zabere klidně i dvě parkovací místa. Nebo zaparkuje tak, že já pak do svého auta nemohu ani nastoupit.

To se nám potom ten seznam vozů pěkně pozmění a nebude dle mého názoru vypovídající. Co lze možná říci, že vozy typu Audi, BMW a sportovní obecně přitahují agresivnější řidiče. Ale co si budeme nalhávat, nekoupil jsem si přece 3 litrový benzín s turbem proto, abych s ním jezdil pomalu, že? :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Jistě, ale už to jaký auto.. | 11.1.2018 10:51reagovat
avatar

Žádná M3 není pro socky. Ani stará.

Nepřihlášený astv

Je to jednoduché. Čím dražší.. | 11.1.2018 10:57reagovat
avatar

Je to jednoduché. Čím dražší auto, tím větší hovado za volantem, které vidí svůj čas jako důležitější, než potřeby ostatních.

A těsně za nimi pak "manažeři" v Octaviích, kteří by rádi ukázali, jak skvělí jsou řidiči.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený pelant

A kdo jezdí v TRABANTU | 11.1.2018 10:58reagovat
avatar

A kdo jezdí v TRABANTU

Nepřihlášený

Reakce na: Vzhledem k tomu, jak je te.. | 11.1.2018 10:59reagovat
avatar

Vidím to stejně. Byly tu i články o tom, majitelé jakých aut nejčastěji způsobují nehody a světe div se, BMW, Mercedes, Porsche nebo Range Rover jsou pod průměrem... Za nenávistí k těmto autům stojí jen čistá závist a nic jiného. Stříbrná Octávka musí dělat echt bordel, aby si jí někdo všimnul. Nablejskanýho bavoráku si všimne každej. Na kruháčích u nás nedává blinkr skoro nikdo, ale nedá ho náhodou řidič BMW a už je za největšího asociála atd. Lidi jsou schopní druhým závidět i hezký počasí na jejich pohřbu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Já například nepamatuji, k.. | 11.1.2018 11:01reagovat
avatar

Já například nepamatuji, kdy se mi na kufr lepila nějaké prémie. Z 99 procent je to nějaká firemní Octávka s děsně důležitým "manažerem" na palubě.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fána

Reakce na: Já například nepamatuji, k.. | 11.1.2018 11:20reagovat
avatar

Naprosto souhlasím. Mám BMW z4 a největší naháněči jsou opravdu v Oktávkách a Superbech. Vidí že mu napráskám kdy si vzpomenu, ale musí prudit, ale hlavně nedodržují silniční předpisy a předjíždějí mě nejvíce v obci. Já nejsem bezohledný a už vůbec nemám zapotřebí si honit triko. Každý na první pohled vidí že mi to pojede.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fána

Reakce na: Dobrý den všem, tohle.. | 11.1.2018 11:25reagovat
avatar

Ano, nejvíce bezohlední jsou ti závistivci. To že jedu po dálnici 180, není přece bezohledná jízda. Jenom můj problém. Bezohledný je ten co mě vidí z dálky na prázdné dálnici a naschvál mi nečekaně vlítne do levého pruhu a má škodolibou radost že musím na brzdy. A to je na basebollku.

Nepřihlášený

Tak za mě mám nejhorší zku.. | 11.1.2018 11:34reagovat
avatar

Tak za mě mám nejhorší zkušenosti s řidiči vozů Škoda. Octavia, Superb a spol pravidelně nalepení na zadku,předjíždění na plný nebo kde nevidí,klidně křižovatka. Nebo opak, stará Felicie která se tomu snaží šlápnout když ji předjíždím pro 80 mimo obec. Ale kokot se najde úplně v každém autě libovolné značky.

Nepřihlášený Stalkerioso

Nedal bych BMW M3, ale cel.. | 11.1.2018 11:40reagovat
avatar

Nedal bych BMW M3, ale celkově BMW jako takové a je celkem jedno stáří a typ. Tedy dle mých zkušeností z českých silnic

Nepřihlášený jirka

Reakce na: Přesně tak, čtyři kroužky.. | 11.1.2018 11:46reagovat
avatar

Tak to meles peknou picovinu

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pata

Průzkum byl provedený v Br.. | 11.1.2018 11:54reagovat
avatar

Průzkum byl provedený v Británii. U nás v Česku bych to nedělil podle značek, ale spíše, jak kdo k autu přišel. Na jedné straně služební Octavie a v nich rádoby super manažeři, kteří musí vše stihnout a také např. potomci nějakého podnikatele, co auto (prémiové BMW, Audi) dostali. Bez vztahu k autu s ním dělají kraviny. Na druhé straně jsou lidé, kteří si na auto našetřili, a mají k němu vztah. Ti nebudou jak hovada myškovat v kolonách, jezdit brzda plyn a lepit se na zadek.

Nepřihlášený Ondr

Nejhorší řidiči jsou dle m.. | 11.1.2018 12:05reagovat
avatar

Nejhorší řidiči jsou dle mého v Octávkách(To není auto, to je diagnoza) pak v audi a vždy to zakončí nějaké mladé ucho v bavoráku(Čím starší střep, tím víc si o sobě myslí) .

Nepřihlášený honzafi

Kacířsky se dovolím otázat.. | 11.1.2018 12:10reagovat
avatar

Kacířsky se dovolím otázat, podle čeho se ta bezohlednost posuzuje? Osobně se snažím ctít heslo nedělat druhým, co nechci, aby činili oni mně. V našich končinách to je spíš o závisti, kdy i sebemenší chyba řidiče drahého auta (a lhostejno, že je to třeba 12 let stará ojetina) je hned viděna a hned je zdůrazňována bezohlednost, zatímco když prasečinu udělá troubelín ve zrezlé feldě s kšiltovkou, tak to je omlouváno, bagatelizováno... Když odmyslíme prasečiny přímo ohrožující ostatní účastníky provozu jako předjíždění na horizontu apod., otevírá se nám nekonečná paleta prasáren páchaných zcela bez ohledu na značku vozidla. Při odbočení vlevo "nadjet" si co nejvíc doprava, na místo doleva, aby nemohl křižovatkou nikdo další projet. Tuhle idiocii dělají hňupové jak v autech velkých, tak pidiautíčkách, jak mladí, tak staří. Jestli si tím léčí komplexy, těžko říct. Ani s podvalníkem, pokud se nevymotávám v malém prostoru, není důvod si nijak extra nadjíždět, s osobákem už vůbec ne. Jízda v pruzích. Jak mimo obec na dálnici jede hňup nezdůvodně v levém, páč to v pravém drncá (v nočních hodinách, když nikdo nikde není budiž), tak podobný nešvar je i ve městech. Hňupíci se ohání, že v levém pruhu jet můžou, že to zákon povoluje, žel nečetli to celé - pokud řidič v levém průběžném pruhu brání v jízdě rychlejšímu, musí si přejet do pravého. Neplatí v koloně. Mlhovky. Kapitola sama o sebe. Víme všichni, kolik kktů si je zapne jen proto, že v 50 metrech nad zemí je opar či jen tak z plezíru za naprosto jasného počasí, někteří dokonce v zcela nepochopitelné kombinaci s obrysovkami jako náhradu za denní svícení. Ostatně samo domo denní svícení oslňující či "seřízení" potkávaček do polohy pátrací po helikoptérách, to vše je čistokrevná bezohlednost, bezpečnost navíc bezpečnost provozu ohrožujících. O neztlumení dálkových při potkání protijedoucího/dojetí auta před sebou ani nemluvě. Kruhový objezd. Blikání při nájezdu a ne při výjezdu, nepoužití vnitřního pruhu...

Nepřihlášený pepa

Reakce na: tak to by docela souhlasil.. | 11.1.2018 12:36reagovat
avatar

a jakýpa VY máte auto?

Nepřihlášený Karel

Hezké, zuřivý kreten se dá.. | 11.1.2018 12:36reagovat
avatar

Hezké, zuřivý kreten se dá najít ve více značkách, ale dle zkušeností z českých silnic, nenajezdím nyní mnoho, asi 60-70.000 km za rok, přestali do aut značky BMW montovat směrová světla, "blinkry". 90% aut v běžném provoze je nemá, nebo jsou běžným okem neviditelná při přejezdu jízdních pruhů, kruháků a pod. Nebo jsou tato vozidla tak složitá na ovládání, že řidič jejich spuštění nezvládá? Pak by je měli prodávat s kvalifikovaným řidičem.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Honza

Reakce na: Dobrý den,největší spěchaj.. | 11.1.2018 12:39reagovat
avatar

To proto, ze v 90km/h to v oktavce vsechno drnci a rachoti. Kdyz pak jede rychlejc tak slysi jen ten kafemlejnek pod kapotou ktery ostatni pazvuky prehlusi. To proto...

Nepřihlášený kamiloos

Reakce na: Z kazdodenniho pobytu na s.. | 11.1.2018 12:45reagovat
avatar

Naprosto souhlasím. Nejhůře jezdí Octávky. A to již dlouhodobě. Už řidiči jedničkových oktávek byli na našich silnicích největšími piráty :)

Nepřihlášený kamiloos

Reakce na: Z kazdodenniho pobytu na s.. | 11.1.2018 12:48reagovat
avatar

No nejvíce se mi líbí seznam aut ve kterých jezdí prý slušní řidiči. Vše jsou to malé auta bez motorů a bez výkonů.

Je pochopitelné že s těmito vozy velký závod neuděláte...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Michal

Nejagresivněji a nejbezohl.. | 11.1.2018 12:53reagovat
avatar

Nejagresivněji a nejbezohledněji jezdí řidiči v autech značky "služebák".

Nepřihlášený Karel

Reakce na: Dobrý den všem, tohle.. | 11.1.2018 13:10reagovat
avatar

... ano, když mám strkobrko, tak ho nehoním v běžném dálničním provoze, ale zaplatím si okruh, Most, Brno, Maďar, a tam ho mohu využít. A neurážím ani dýchavičný tříválec, ani neprovokuji blikací Superb, a většinou mám i dost daleko svodidla, když ruce nestačí motat volantem. Navíc tam bývá i hodně příjemných lidí ...

Nepřihlášený smudla

Reakce na: Ja mam zase celkem jinou z.. | 11.1.2018 13:15reagovat
avatar

jj proto kazdou chvili cteme clanek ridic toyoty vybrdzil, z to precist si o audi nebo bmw ci skodovce je neco co se nevidi ani na svatek :-D

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Luděk

Reakce na: Naprosto souhlasím. Mám BM.. | 11.1.2018 13:28reagovat
avatar

K tomu výčtu bych doplnil polské kamiony(převážně) a PPL dodávky a podobně

Nepřihlášený Karel

Reakce na: Dobrý den všem, tohle.. | 11.1.2018 13:29reagovat
avatar

Pravda, malé vozy většinou nejsou, až na vyjímky, rychlé, ale rychle vám dokážou zpěnit krev při parkování. Dokáží zabrat parkovací místo pro dva větší vozy, a k tomu ještě dokáží zablokovat dveře vedle parkujícího vozu, takže pokud potřebujete rychle odjet, musíte nastoupit třeba kufrem, pokud to tedy vaše auto umožňuje. Každopádně se o to musíte pokusit, obzvlášť, pokud někde v blízkosti probíhá „akce výprodej“. Prostě, obyčejná lidská slušnost se v Česku již nenosí.

Nepřihlášený Tom

Mám Citroen C1 i Mondeo ST.. | 11.1.2018 13:37reagovat
avatar

Mám Citroen C1 i Mondeo ST220, s oběma jezdím tak, abych nikomu zbytečně nepřekážel a neomezoval. To že s Mondeem jezdím rychleji není otázkou bezohlednosti. Bezohlednost pak je, pokud já si to seru 160 po dálnici a vyblikávám auto, co předjíždí 120 a myslím si jak mě strašně ohrozil... To se mi mimochodem stává HODNĚ často, když mám dobrých 10 sekund blinkr na předjetí kamionu a NIKDO mě nepustí. Nechápu, na západě automatické

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Kárl

Na značce nezáleží. Mám na.. | 11.1.2018 13:41reagovat
avatar

Na značce nezáleží. Mám naježděno celkem hodně a můžu rozdělit agresivní řidiče na dva tábory. První jsou ze sorty ultrabohatých lidí, kteří jsou zvyklí, že jim v životě každý ustupuje a stejný princip uplatňují i na silnici. A pak je tu druhá sorta a to naopak těch úplně nejchudších, hlavně mladých kluků ve starých olítaných křápech za pár korun, kteří si svůj životní mindrák vybíjí tak, že se chtějí agresivitou vyrovnat těm bohatým. Na značce auta fakt nezáleží .

Nepřihlášený Mirek

NEMEL BY TEN CLANEK BEJT S.. | 11.1.2018 13:56reagovat
avatar

NEMEL BY TEN CLANEK BEJT SPIS O RIDICICH? AUTA ZA TO PRECI NEMOHOU, SAMI NERIDI. Kdyz jedu po magistrale je jedno jestli je to audi TT nebo skoda citigo nebo BMW M3 nebo X5,6 stejne nedava blinkr at do prava nebo do leva a vim na MILION % ze to neni vina auta. Proste ve vetsine pripadu je vinen ridic. I taci ridici co parkuji na miste 2 aut s jednim kramem at premiovka nebo seriovka. za to taky nemuze auto ale trotl ridic a tech je mnoho at v levnych ci drahych plechacich.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený R2

Problem Octavii je, ze na.. | 11.1.2018 14:04reagovat
avatar

Problem Octavii je, ze na kazdou, ktera prasi predjedu nepocitane dalsich, kterych si ani nevsimnu, je to jedno z nejrozsirenejsich aut u nas. Nevim, kolik procent aut jsou konkretne Octavie, ale v roce 2015 tvorili skodovky zhruba 1/3 registru osobnich aut a z toho bude nemala cast Octavii, oproti tomu BMW nebo Audi se pohybuji kolem 1,8 %. http://www.autosap.cz/zakladni-prehledy-a-udaje/slozeni-vozo veho-parku-v-cr/#graf-celk

Nepřihlášený Raky1982

Reakce na: Naprosto souhlasím. Mám BM.. | 11.1.2018 14:26reagovat
avatar

Mám dvě BMW 5 a 7 a obě v V8. Téměř pořád mě předjíždějí Superby a Octávky, Já se zásadně za nikoho nelepím, jelikož od auta přede mnou lítají kamínky. Zato v zrcátku škodovácká maska tak 1metr za prdelí.. Asi tak....

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený adweb

Bych to i trochu obrátil:.. | 11.1.2018 14:29reagovat
avatar

Bych to i trochu obrátil: Myslím, že kdo ( ať už z různých důvodů ) jezdí různými vozy ( čím rozdílnější, tím lépe ) může potvrdit, že za volantem různých vozů se k vám spoluúčastníci provozu chovají různě. A řídit X6 je fakt úleva. To vás mají fakt všichni za debila a jdou vám raději z cesty :-) .

Nepřihlášený hniloba

Tady je zase nasráno keců,.. | 11.1.2018 14:35reagovat
avatar

Tady je zase nasráno keců, všichni ste banda českejch čuráku, tak si nic nevyčítejte. NASRAT vám.

Nepřihlášený Raky1982

Reakce na: Naprosto souhlasím. Mám BM.. | 11.1.2018 14:38reagovat
avatar

Octávky a Superby = operáky a služebáky.. Lidem jsou ty auta u zádele.. Tak se k nim chovaj i s nima jezději. Mám i mimo BMW Roomstra, jezdim s nim stejně rychle (pracovní auto) . Světe div se, nikdo se za mě nelepí... Nikdo nečumí jak blb...

Nepřihlášený

Půlka z vás jsou kriplové.. | 11.1.2018 14:38reagovat
avatar

Půlka z vás jsou kriplové se služebníma octávkama a fábiema,.

Nepřihlášený MT

Za mě je to jednoduché. Be.. | 11.1.2018 14:50reagovat
avatar

Za mě je to jednoduché. Bezohlednější jsou lidé v dražších autech, a to zejména z důvodu, že aby vydělali (alespoň většina z nich) na taková auta, jsou v permanentním stresu, spěchu a lítačce, což má samozřejmě za následek taktéž nedodržování rychlosti, nepohodu za volantem atd. Naopak ten, kdo si koupí zmiňované Clio, ten nikam nespěchá, má to u zádele, neboť práce ve fabrice neuteče a proč by nepustil babičku, která je s holí ještě 30m od přechodu. Tudíž si nemyslím, že je to o nátuře, ale spíše o životním stylu a vytíženosti. To jde také většinou ruku v ruce s výší příjmu a tedy i s cenou auta.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený MT

Reakce na: tak to by docela souhlasil.. | 11.1.2018 14:56reagovat
avatar

Naprostý souhlas, my idioti v Audi máme v té makovici vygumováno. Pod to se podepíši a jsem rád, že se shodnu i s tím superjezdcem, který jede mimo obec na rovné široké silnici 70 a není schopen uhnout ke krajnici, když vidí, že se mu úmyslně lepím na zadní značku, aby si mě všiml, neboť jinak vůbec neví, co se kolem něho děje a za ním kolona jak za traktorem ;-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Jinak uplne nejrychlejsi a.. | 11.1.2018 15:11reagovat
avatar

Jinak uplne nejrychlejsi auta, co potkavam, jsou vždy bily Citigo s logem Damejidlo.cz.

Nepřihlášený

Reakce na: jj proto kazdou chvili cte.. | 11.1.2018 15:14reagovat
avatar

Asi nechápeš pojem pasivní agresivita. Vybržďování je aktivní agresivita. Pasivní agresivita je třeba jet na úzké okresce 70 prostředkem, aby ho nikdo nemohl předjet. Pasivně agresivní člověk je ten, kdo na nikoho neútočí přímo, ale dělá to nepřímo a dává si u toho pozor, aby nic psaného neporušil. Takže při odbočování vlevo si nenajede a zablokuje kolonu za sebou, brání v předjíždění, nepustí nikoho před sebe do pruhu...

Navíc co se novinářů týče, když něco udělá řidič BMW, tak je titulek "BMW vybrzdilo mladou rodinu s dítětem". Když něco udělá řidič Škody, tak je titulek "Řidič vybrzdil jiného řidiče". Takže asi tak.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený David

Nejhorší řidiče potkávám v.. | 11.1.2018 15:34reagovat
avatar

Nejhorší řidiče potkávám v Renaultu Talisman!

Ti v ostatních vzbuzují agresi ve zlomku vteřiny... ?

Nepřihlášený UnCool

No je to hlavne o lidech,.. | 11.1.2018 16:23reagovat
avatar

No je to hlavne o lidech, ale z meho subjektivniho pohledu jsem si vsiml, ze docela dost bezohledne jezdi majitele BMW (obzvlaste tmavych barev), majitele Octavii od druhe verze po novejsi, ale paradoxne nejsilenejsi chovani jsem videl u spousty ridicu Daewoo Matiz. Naopak mezi slusnejsi bych radil ridice Fabii a ze znacek Dacie a dost casto Ford. Samozrejme jsou vyjimky, na ktere to neplati.

Nepřihlášený

Reakce na: Ja mam zase celkem jinou z.. | 11.1.2018 16:23reagovat
avatar

Otázka je, jestli to dělají schválně, nebo jestli jsou jen tak moc mimo. Znám osoby, které jsou nejen za volantem prostě úplně mimo. Pro život nepoužitelní. Jsou zcela závislí na svém okolí a bez rady nevyřeší vůbec žádnou situaci. Když takový člověk nějakým zázrakem získá řidičák, pochopitelně se i za volantem chová úplně stejně. Dva takové znám (jeden muž, jedna žena) a každé jednání s nimi je zkouškou mých nervů. Oni nechápou ani nejbanálnější věci, ale ještě se u toho tváří jakože chápou úplně vše. Například ten muž nedává za volantem blinkry. Nedává je, protože ho nenapadne, že by ho měl dát. Není arogantní, není neohleduplný, on má prostě v hlavě vakuum a nenapadne ho to. To je pak těžké, někdo takový se ani nedá převychovat, to je trestat psa za loužičku, kterou udělal před týdnem. Trest se mine účinkem, protože mozek trestaného nechápe, za to je trestán.

Nepřihlášený Láďa

Já bych řekl že Audi, ti j.. | 11.1.2018 16:23reagovat
avatar

Já bych řekl že Audi, ti jsou obecně dost hrozní.

Nepřihlášený Martin

Reakce na: tak to by docela souhlasil.. | 11.1.2018 17:18reagovat
avatar

Mám BMW a v něm baseballovou pálku,kdyby mě předjel nějakej "hulvát" v Audi,tak...Vy co nemáte BMW a Audi,tak si to kupte a sami si uvědomte podle sebe a mínění o vás,jak to vlastně je.Jezdit,tak že vám to není po chuti může jet kdokoliv s čímkoliv.

Nepřihlášený Fána

Reakce na: Za mě je to jednoduché. Be.. | 11.1.2018 17:34reagovat
avatar

Mýlíš se. Když jedu ve svém hodně rychlém BMW, tak vždycky zastavím před přechodem abych nechal chodce přejít. A to mi věř. Naopak nejhorší lepiči,bezblinkráči, vybrzďovači a závistivci jezdí v naloženejch rodinnejch chrchlách. Sledovat provoz kolem sebe? Naco? Vždyť ať ty v těch drahejch autech si dávaj na mě pozor. A na dálnici mě ještě také nikdy nevyblokovalo rychlé drahé auto, ale jen ty v těch chrchlách.

Nepřihlášený M.Š.

Je jedno jaké firemní značk.. | 11.1.2018 17:40reagovat
avatar

Je jedno jaké firemní značky vozidlo je,stačí když má SPZ Praha či Brno a je to jasné.Magor na desátou.....nevím proč automobilky vyrábějí auta s výkonem a parametry,které jsou jen pro magory,když je jasné z pravidel o silničním provozu,že tento výkon automobilu je na dvě věci,na hovno a na nic.Také mě osobně není jasné to automobilové šílenství,automaniaci a podobní exoti,jejichž blbost se hvězd dotýká.Není mě jasné ani takové běsnění po SUV,což jsou neskonale hloupé menšíautobusy,nehospodárné jak po stránce spotřeby PHM tak spotřeby materiálu na zhotovení tohoto nesmyslu.Lidská blbost se nejvíce projevuje v politice a pak v autošílenství,tedy v soutěži kdo na co má a nemá,tedy finančně.No, v každém případě se dá říci,že automaniaci to mají v hlavě vybrakované.Stačí se podívat na politiky,kteří nevědí v jakém fáru mají sedět,pokud možno co nejdražší,na cestu z hotelu do posranecké sněmovny i s řidičem by jim měl stačit trabant,i toto auto by bylo pro ty blbce luxusním vozidlem.

Nepřihlášený Fána

Reakce na: NEMEL BY TEN CLANEK BEJT S.. | 11.1.2018 17:44reagovat
avatar

No, možná za to ti řidiči ani nemohou? Největší vina je na autoškolách a na skušebních komisařích. Ty v rámci co největšího zisku produkují takováto telata. A také zbohatlí papínek který zaplatí cokoli aby jejich pakomehlo mohlo jezdit.

Nepřihlášený Matty

Reakce na: a jedéém, závist že má něk.. | 11.1.2018 18:08reagovat
avatar

Tak to jsi vystihl přesně.

Nepřihlášený Retard

Největší čuráci za volante.. | 11.1.2018 18:29reagovat
avatar

Největší čuráci za volantem jsou všeobecně Poláci a pak Slováci u pravidla ZIPu, kde žádný z těch nedomrdlých Maďarů neumí zajet až nakonec, ale cpe se do pokračujícího pruhu daleko dřív. Já snad ještě neviděl Slováka, který by měl dost inteligence na to, aby to pravidlo pochopil. To už občas zvládne líp i majitel Hyundai nebo francouzského auta.

Každopádně je zajímavý, že mně se nikdo nikdy za prdel autem nelepil. Jestli to nebude proto, že ač s moderním autem, mám dost fungujícího velikého šulína na to, abych netrpěl egem a dokážu vždy, když mě někdo dojede, ho při první příležitosti pustit tak, že dám pravý blinkr, najedu ke krajnici a chvilku dám nohu z plynu. A světě div se, že mi dokonce skoro každý poděkuje. Takže jestli ti bezohlední nebudou spíš impotenti ve starých plečkách s gumama z výprodeje z Globusu, který nedokáží pochopit, že moderní německá auta, většinou 4x4, dokáží držet 90 km/h i v zatáčkách a díky tomu zdržují. Miluji, když nějakýho loudu jedoucí max 60, protože zatáčka, dojedu a on začne problikávat jak divej, když ho na rovince, ač zrychlil na 90, předjedu. Protože by mě za chvilku zase zdržoval.

Pak je ještě třída sama o sobě. A to teď v zimě, kdy je brzo tma a spousta lidí nechápe, co jsou dálková světla. Oni je vlastně ani nepotřebují, když jedou na okresce 55 km/h. Ale neuvědomí si, že řidič za ním absolutně neví, jestli může začít předjíždět, protože nic dopředu nevidí. Já vždy čumím na navigaci a hledám rovinku, abych pak pro jistotu zapl dálkový už za tímto exotem a teprve začal předjíždět. A samozřejmě se tihle šneci zase můžou posrat a pak vznikají články o bezohlednosti.

Kdo je tedy bezohledný? Ten, co předjede třeba i auto jedoucí 90 km/h na rovince, protože už nemůže vydržet tak dlouho jet za pomalým loudou v zatáčkách, nebo ten pomalej louda, který nedokáže ze slušnosti pustit rychlejší auto a bude jen pomlouvat, co jsou ti lidi za hovada v moderních Audi a BMW?

Nepřihlášený shark53

Na některé "zprávy" se boh.. | 11.1.2018 18:31reagovat
avatar

Na některé "zprávy" se bohužel nedá nereagovat .....

prosím kde jsou auta Českých průměrných lidi? Ahááá já zapomněl na ty se ZVYSOKA SERE!!!

Takže se ptám znovu ....kde jsou auta jako (ze Škodovek -Felicie, Fabie, Octavie,) Ford Escort,(z Daewoo - Lanos ,Nubira ) Dacia Duster, Logan, Sandero, ????

Nepřihlášený Tomáš Brázda

Reakce na: a jedéém, závist že má něk.. | 11.1.2018 18:52reagovat
avatar

...Hlupáčku......

Nepřihlášený jares

Pánové, zajeďte do Olomouc.. | 11.1.2018 18:57reagovat
avatar

Pánové, zajeďte do Olomouce na jakíkoliv kruháč. Blinkr sem ještě neviděl. A je jedno kdo s čím jede, ba naopak na dálnici od Meďourů, Bávek , Audin , vidím respekt, pokud jedu víc jak 130 tacho, tak nikdo z nich si nehraje na policajty a neblokují levý pruh a uhnou. Totéž dělám i já a nemám s tím problémy i za cenu že probrnknu brzdu. Chce to respekt k druhým a nehrát si na policii a hlavně nezávidět..

Nepřihlášený

ČR jednoznačně Škoda zmrdi.. | 11.1.2018 19:39reagovat
avatar

ČR jednoznačně Škoda zmrdi nejv8 služebáky na operáky což maj jen v nájmu a k autům se chovají jak hovada.A nejen k nim.Nejčastěji značka Praha.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: ČR jednoznačně Škoda zmrdi.. | 11.1.2018 19:59reagovat
avatar

To je totiž generace/třída lidí, která nic nevlastní. Sice pracují, ale po výplatě všechno vysolí za operák, nájem, půjčky... dnes se ani blbá hudba nekupuje ale pronajímá přes Spotify a další. Člověk si může rychle (třeba ve 20 letech) dopřát vše, co dnešní civilizace nabízí. Jenže když přestane pracovat, tak mu úplně všechno zase vezmou. A taky se u toho samozřejmě nenaučí šetřit. Nemyslím jen šetřit peníze, ale šetřit i věci, zdroje a koneckonců i lidi.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Já mám služebáka a musím.. | 11.1.2018 20:04reagovat
avatar

Já mám služebáka a musím pořád držet plný plyn, jinač se nikam včas nedostanu. Dýmu z výfuku vydá pořádně a ještě mě hodně řidičů předjíždí. A nebo je to tím že jedu v Zetoru 8145 s plnou vlečkou?

Nepřihlášený Jerry

Reakce na: Naprosto souhlasím. Mám BM.. | 11.1.2018 21:20reagovat
avatar

to Fána: a nebo spíš vidí, že jede pomalej lempl v Z4 a chce ho v klidu předjet, jenže lempl v Z4 si myslí, že prudí nebo že s ním snad chce někdo závodit. To že někdo jede rychleji, ještě neznamená, že chce závodit, což pako v Z4 nikdy nepochopí.

Mně by Z4 určitě nenapráskala, je to takovej plkač pro buzíky, ale vždycky když něco takového potkám, tak se musím smát :-) Hlavně jak si nějakej buzík myslí, že má něco extra :-)

Nepřihlášený Leopold

Za mě jsou nejhorší mladí.. | 11.1.2018 21:20reagovat
avatar

Za mě jsou nejhorší mladí řidiči Octavií a Golfů. Z jejich auta je slyšet rádoby hudba na kilometr daleko.

Nepřihlášený smudla

Reakce na: Asi nechápeš pojem pasivní.. | 11.1.2018 22:14reagovat
avatar

ok, jak chces ! ja si stejne budu davat vetsi pozor na majitele evropskejch sunek a firemnich oktavek

Nepřihlášený Marex

Tak můj soukromej žebříček.. | 11.1.2018 22:17reagovat
avatar

Tak můj soukromej žebříček o největší vepřové za volantem a předjetí za každou cenu a v jakémkoliv místě (nepřehledná zatáčka, horizont, námraza)) a nad věcmi, jako nedávání blinkru se nemá smysl u těchto ani pozastavovat:

1. BMW

2. Audi

3. Superb, Passat

4. Octavia II a III, Golf

Naopak nejvíce v klidu jsou řidiči japonských značek, pak řidiči kabrioletů a paradoxně i supersportů.

Nepřihlášený Marex

Reakce na: Naprostý souhlas, my idiot.. | 11.1.2018 22:27reagovat
avatar

Očividně další machr, co přes svou nadutost ani netuší, co to je dodržování bezpečné vzdálenosti a pouze potvrzuje pravidlo, pozor Audi = s největší pravděpodobností nebezpečný vypatlanec za volantem.

Nepřihlášený Marex

Reakce na: Tak to meles peknou picovi.. | 11.1.2018 22:30reagovat
avatar

Prohlásil zdvořilí řidič BMW nebo Audi :-D

Nepřihlášený Marex

Reakce na: Mám Citroen C1 i Mondeo ST.. | 11.1.2018 22:44reagovat
avatar

Tak v ČR se velmi často setkávám s tím, že při jízdě na dálnici v levém pruhu, abych předjel pomalu jedoucí vozidla, která si jedou na pohodou a někdo v tom pravém dojede kamion před sebou, tak než aby přibrzdil, tak to do levého prostě střihne a je mu doslova jedno, že někoho v levém pruhu ohrozí.

Nepřihlášený lajika

nevypozorovala jsem celkem.. | 12.1.2018 05:44reagovat
avatar

nevypozorovala jsem celkem žádnou závislost mezi typem auta a stupněm kreténství řidiče. Leda snad mírně vyšší procento blbů v jetejch černejch bavorácích. No a pak řidiči kamiónů, samozřejmě.

Nepřihlášený lajika

Reakce na: Je to jednoduché. Čím dražší.. | 12.1.2018 05:51reagovat
avatar

musím nesouhlasit. Dnes už je to častěji čím dražší auto, zejména velké SUV, tím častěji ho řídí zelená vdova bohatýho podnikatele, co veze děti do školky. Řídit může všelijak (i když většinou líp, než jí přiznávají předsudky okolí), ale bezohledně jezdí málokdy a že by takové někoho školily, to jsem neslyšela nikdy.

No a superdrahá sportovní auta zase často řídí fandové, kteří autům rozumějí což jim dodává zdravýho sebevědomí, takže si honit triko nepotřebujou.

Naopak nejhorší bývají mlaďoši - synkové prachatejch papínků, kteří jim sice auto pořídí, ale spíš střední třídy, protože počítají s likvidací a pak mlaďoši burani, co si koupili za babku ojetýho bavoráka a teď machrujou, protože maj přece toho bavoráka, že jo. (černýho nejlíp)

Nepřihlášený Jirka Černý

Jde o definici kdo je bezo.. | 12.1.2018 06:16reagovat
avatar

Jde o definici kdo je bezohledný řidič, pokud jedu po rovině kde je vidět kilometry daleko 90 a někdo obvykle v jmenovaném autě mně předjede tak 130 nejni to podle předpisů ale určitě ho nepovažuju za bezohledného řidiče protože mně njak neohrožuje, zato kretén obvykle v obstarožnim Golfu co je v zatáčkách metr za mnou půlkou auta v druhém pruhu a vyčkává na tu fakt nejblbější příležitost aby začal předjíždět, obvykle tak na mé úrovni mu dojde že nesedí v Lambu a chce se vrátit na místo které je už obsazené stejně retardovanym závodníkem v njakém jiném špurku.

Nepřihlášený hanz

Definici bezohlednosti vním.. | 12.1.2018 07:47reagovat
avatar

Definici bezohlednosti vnímám nejvíce jako ohrožení za jízdy, tzn. ve většině případů jsou to pomalí amatéři v autech bez motoru, kteří jedou v levém pruhu o 1kmh rychleji, než ten, kterého předjíždějí v pravém pruhu, dále jsou to 100% kamioňáci, to je kapitola sama pro sebe (zakázal bych celoplošně zákaz předjíždění kamionů). Silnice 1.třídy, krásný nový čistý povrch, rychlost 90kmh, proč většina jede 70kmh? Proč jezdí pomalí řidiči v levém pruhu a nesledují provoz v zrcátku, čekají až je rychlejší vůz dojede a pak možná uhnou? Proč si někteří zapínají mlhovky, když není mlha? Toto vše a spoustu dalšího, by měla policie hlídat a napomínat.

Bezohledné řidiče vnímám všude kolem sebe a většinou v horších vozidlech. Nové premiovky ujedou nebo uhnou a neomezují ostatní v provozu.

Jak říká Jeremy Clarkson, nejhorší řidiči jsou ti, kteří řídí špatná auta, protože autům nerozumí a koupí si je. A kdo si koupí špatné auto, nemůže umět dobře řídit !!!

Nepřihlášený vlk

kde je X5 ? | 12.1.2018 08:24reagovat
avatar

kde je X5 ?

Nepřihlášený jojo

se škodovkou jezdí jenom m.. | 12.1.2018 11:31reagovat
avatar

se škodovkou jezdí jenom mentál

Nepřihlášený

Řidiči škodovek mají asi m.. | 12.1.2018 12:27reagovat
avatar

Řidiči škodovek mají asi mindráky s toho, že mají škodovku a ostatní mají auta, proto jsou tak agresivní.

Nepřihlášený Alešek

Dal bych nový článek V.. | 12.1.2018 16:12reagovat
avatar

Dal bych nový článek

V jakých vozech jezdí komunističtí voliči Ovara Ovaroviče. Kdo neví kdo to je ať si to zadá do Google.

Nepřihlášený

Reakce na: To je totiž generace/třída.. | 12.1.2018 16:25reagovat
avatar

Hezky napsané.

Hodně lidí pomlouvá majitele Dacií, ale tito lidé na rozdíl od těchto frajírků mají auta v nejlepších výbavách ve vlastním majetku a převážně mají doma další auto které dříve kupovali nové.Mají naspořeno, mají vlastní dům, pole, lesy, jiné majetky. Nejsou korunou zadluženi.Vím co říkám Dácie prodávám a nebyl člověk co by žebral o slevu každý si dokopil mimo auto ještě vše co bylo v nabídce.Vše vždy v hotovosti.Lidé co se nemají potřebu zadlužovat na úvěry a operáky.Lidé co by si ojeté auto za 400tis s 200tis km nekoupili a investují raději do nové věci i přesto, že se to nejmenuje Audi, ale Dacia.

Majitel Dacie je ten nejsolidnější a nejvěrnější klient

Nepřihlášený jos

Nezáleží na autě přece. | 12.1.2018 20:34reagovat
avatar

Nezáleží na autě přece.

Nepřihlášený Petr

Vsichni v tomhle prispevku.. | 12.1.2018 22:03reagovat
avatar

Vsichni v tomhle prispevku jste fakt idioti, ale uplne vsichni.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Havran

Reakce na: to není o autě..!!! ale o.. | 13.1.2018 06:52reagovat
avatar

Ano,je to o lidech,ale ty auta si pořizují ti to "lidé" .Jsou to jen "lidé",Boha do toho netahejte,ten za to nemůže.Obecně platí: Čím dražší kára-tím větší "hovado" šofér/ka. Čest všem vyjímkám.

Nepřihlášený Havran

Reakce na: Vidím to stejně. Byly tu i.. | 13.1.2018 07:04reagovat
avatar

máte deset bodů,bez ztráty kytičky.Ten dotyčný už se to určitě nedozví,ale příbuzní si s toho mohou vzít ponaučení.

Nepřihlášený Havran

Reakce na: No nejvíce se mi líbí sezn.. | 13.1.2018 07:16reagovat
avatar

nikdy nevíte co má pod kapotou.Vyděl jsem Polský TRABANT 601,který tam měl 1,8 VW-no prostě "trhač asfaltu"

Nepřihlášený pablo

Celé je o obsahu té budky.. | 13.1.2018 08:04reagovat
avatar

Celé je o obsahu té budky co máme na krku. Debžon je ten co musí za každou cenu předjet kolonu, ale také ten 70sátkář, čili ten prapůvodní bezmozek který tu kolonu vytvoří( častý jev na silnici č. 6 PHA -KV a na dalších cestách. A tak by se dalo pokračovat...

Nepřihlášený

Škodovkáři bud zdržují neb.. | 13.1.2018 09:39reagovat
avatar

Škodovkáři bud zdržují nebo naopak spěchají. Obě věci dělají běžně a navíc mají časté problémy s vybrzdováním.

Nepřihlášený Tonda

Se nedivím, že "ohleduplní".. | 13.1.2018 14:55reagovat
avatar

Se nedivím, že "ohleduplní" řidiči jezdí v nákupních taškách :D Protože by nepřežili srážku s cyklistou. :D Totálně debilní a zavádějící článek. Holt, rredaktoři se asi nudí.

Nepřihlášený Fido

Reakce na: Mne sa uz so zeleznou prav.. | 13.1.2018 15:39reagovat
avatar

S X6 souhlas. V takovím autě jsem ještě nepotkal nikoho normálního.

Ovšem nejrozšířenější skupina debilů jsou středočeši s kravatou ve firemním superbu nebo A6.

Nepřihlášený Fido

Reakce na: No nejvíce se mi líbí sezn.. | 13.1.2018 16:07reagovat
avatar

Ono to ale není o výkonech, závodění atd.

To je o bezohledném chování. Vždy když na křižovatce odbočuji doleva (včetně blinkru) chápou to řidiči superbů, A6 a X6 jako signál k tomu, že je nejvhodnější doba aby mě právě v tu chvíli začali předjíždět. Nikdo jiný mi nic podobného nikdy neudělal. Stějně tak při odbočování doprava protijedoucí (a tedy odbočující doleva) mají dojem, že mají přednost a dávají to najevo troubením a ukazováním čehosi. Opět jde o řidiče stejných aut, k nim se ještě přidávají ale i řidiči trojkových oktávek.

Nepřihlášený 2.0 HDi

Bezohlednost nemusí bejt j.. | 14.1.2018 09:08reagovat
avatar

Bezohlednost nemusí bejt jenom rychlá jízda . Bezohledné je i ploužení se jednadvojkovou hátépé fábií po okrskách kde je povolená devadesátka sedmdesátkou . Jsou šetřílci co tam dokážou jet i třeba pade . V obci to pak stáhnou na na třicet . A tato bezohlednost pak je příčinou další bezohlednosti , kdy to už mnozí nevydrží se něma ploužit na trojku a bezohledně je předjedou :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Bezohlednost nemusí bejt j.. | 14.1.2018 10:42reagovat
avatar

Moje slova. Pak musí člověk předjíždět a vznikají nebezpečné situace. Na rozdíl od jiných zemí se toto u nás netrestá a když se něco stane, potrestán je ten co předjíždí.

Nepřihlášený Jan Onderka

Všichni co se navážej do o.. | 14.1.2018 19:34reagovat
avatar

Všichni co se navážej do octávek. Mám II. TDi, 103 KW. Snažím se jezdit podle předpisů. Abych dodržoval předepsanou rychlost , tak mám neustále zapnutou navigaci s hlídáním rychlosti a připadám si jako pitomec když se snažím jezdit předpisově. Kolem mě to lítá jako když jde o život. A jsou to někdy řidiči malých autíček jako by si museli dokazovat ,že na octávku,, mají".

Nepřihlášený Petr

Já bych to hodnotil spíše.. | 15.1.2018 09:23reagovat
avatar

Já bych to hodnotil spíše tak, že platí úměra čím slabší auto a mladší řidič, tím horší to je. Kapitola sama o sobě jsou řidiči cca do 25let ve starých BMW, Golfech, Octaviích a Passatech.

Nepřihlášený Rintintin

Často se setkávám s tímto.. | 15.1.2018 10:22reagovat
avatar

Často se setkávám s tímto pro mě nepochopitelným fenoménem. Na zatáčkovité okresce dojedu vůz jedoucí 60kou i když by v pohodě mohl jet 80kou.

Tento výtečník vjede do obce a stále jede tou 60kou. Je to bezohledný řidič, nebo není? Podle mě je to hlavně hloupý člověk. To co se děje denně na naších silnicích, vypovídá o tom, že velké procento "řidičů"

je velmi hloupých. Protože jen velmi hloupý člověk

a je jedno jaký automobil řídí(mini, SUV, nebo náklaďák) svou jízdou vyvolává nebezpečné situace,

které nezřídka končí fatálně. Nevadí mi, když se hloupý řidič zabije sám, třeba i se svou rodinou. Vadí

mi, když zabije někoho, kdo hloupý není a jezdí normálně ale odnese to za toho hlupáka...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Mirdus

Reakce na: Mám dvě BMW 5 a 7 a obě v.. | 21.1.2018 10:53reagovat
avatar

Nechteji, aby jim litaly kaminky az na kapotu/sklo :-).

Nepřihlášený

Reakce na: Často se setkávám s tímto.. | 21.1.2018 11:10reagovat
avatar

Toto se totiž stalo modní záležitostí, nicméně jsem nedávno takového zpomalovače nabral na zadek a i když mě to bude něco stát, tak doufám že ho to odnaučí vybrzdování.

Nepřihlášený su lin

Reakce na: Vsichni v tomhle prispevku.. | 22.1.2018 21:20reagovat
avatar

jasny, jenom ty jseš rogalo

Nepřihlášený Alia

A co my, Transitaci, jezdi.. | 23.1.2018 20:37reagovat
avatar

A co my, Transitaci, jezdime bezohledne? Proc? :-) Neverim, ze by si nekdo, kdo si potrebuje neco dokazovat jezdil zrovna Transitem. :-D

Nepřihlášený Marty

Reakce na: Hezké, zuřivý kreten se dá.. | 1.2.2018 08:00reagovat
avatar

Trefny postreh - uz jsem si toho take vsimnul, do BMW jsou blinkry za priplatek a jen malokdo z kupujicich do toho zjevne investuje !!!

Nepřihlášený Zdeny

Článek je naprostá kravina.. | 2.2.2018 05:02reagovat
avatar

Článek je naprostá kravina.

JHako příklad uvedu mé zjištění z minulého týdne, kdy jsme byli na dovolené v Itálii v oblasti Resia (San Valentino Alla Muta). je to ode mě z baráku 871km tam a 871km zpět, tedy dost na to, abych mohl dumat o dění na silnici. Zajímavé je, že navzdory rekordnímu přívalu sněhu v té oblasti (90cm/2 dny) nebyla na cestách ani jedna jediná havárie a lidé jezdili podle toho, co viděli na silnici. Po návratu zpět na území ČR to začalo - hned za Mikulovem a pak na D1. Řetezové nehody, policejní manévry. A to-proti zemín A,D ale i IT, máme zatím ještě minimální provoz na VŠECH dálnicích. nechápu, nechápu, nechápu. Češi se v globálu za volantem chovají jako bada idiotů, co mají vymyté mozky. Zatímco v A,D i It respektujeme tamní nařízení, tady ne. Každej druhej s telefonem na uchu, blinkry nic neříkají, rychlostní limity taky. Mně z toho vyplývá jediné: je třeba přitvrdit, zvýšit sankce, sbírat papíry- to je jediná cesta, kdy ze silnic vymizí arognace a nebezepčí. A klidně se do mě pusťte.

Nepřihlášený Hrd

Reakce na: No nejvíce se mi líbí sezn.. | 11.2.2018 20:10reagovat
avatar

Pěkná píčovina. Právě většina těchto aut třeba starý octávce 1,9 tdi natrhne prdel. Jenže tahle malá auta si opravdu kupují řidiči, kteří nemají potřebu se předvádět, někoho školit nebo vychovávat, ani si léčit komplexy. Vědí, na co auto potřebují, a světe div se, v 90 % tato malá stačí. Je to skupina inteligenčně výše sahajících řidičů, o tom žádná. V praxi tisíckrát ověřeno. Čím větší auto, tím větší čurák.

Nepřihlášený Ximul

Člověk s nevalným vychován.. | 21.3.2019 09:51reagovat
avatar

Člověk s nevalným vychováním se najde i ve Škodě Fabia reg.zn.

3T35148 (to Z-tko je tam zavádějící)

Neexistue nějaký server, kde by se tito řidiči mohli hlásit, aby tam měli svůj panel hanby? (aspoň dočasný.. :-))

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše