Sledujte nás!

Autoforum.cz vám nabízí celou řadu možností, jak sledovat dění na webu, aniž byste jej museli navštěvovat desekrát denně. Tady jsou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Texty

Sledujte nás!

Sledujte nás!

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Autoforum.cz vám nabízí celou řadu možností, jak sledovat dění na webu, aniž byste jej museli navštěvovat desekrát denně. Tady jsou.

RSS rss

Nejúplnější a nejaktuálnější přehled toho, co se děje na Autoforum.cz, nabízí náš hlavní kanál RSS. Informuje o všech článcích, které na našem webu vycházejí. K dispozici jsou i dílčí kanály zahrnující jen aktuality nebo testy aut a první dojmy.

Stačí kliknout na jeden z následujících odkazů, nebo jej zkopírovat do vaší čtečky RSS a budete neustále v obraze.

Hlavní kanál RSS: Autoforum.cz/RSS
Přehled hlavních novinek: Autoforum.cz/RSS-news
Přehled všech testů a prvních dojmů: Autoforum.cz/RSS-testy

E-mail e-mail

Sledovat dění na Autoforum.cz můžete i prostřednictvím našich e-mailových přehledů. K dispozici je denní newsletter se souhrnem aktuálních článků ze všech sekcí, nebo týdenní s přehledem toho nejlepšího za uplynulých sedm dní.

YouTube youtube

V rámci našich testů aut vám v poslední době krom fotografií pravidelně nabízíme také videa, jejichž prostřednictvím se vám ten který vůz snažíme ještě lépe přiblížit. Nejde ale jen tyto snímky, tu a tam se nám podaří získat i jiný materiál z našich silnic a další zajímavá videa. Všechna pak najdete na našem kanálu na Youtube, některá jsou vystavována výlučně tam. I proto má smysl přidat se mezi pozvolna rostoucí počet odběratelů novinek na našem kanálu.

Kanál Autoforum.cz na YouTube: Youtube.com/user/AutoforumCZ

Facebook facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a mějte přehled o těch nejzajímavějších článcích, které u nás vycházejí. Nebudeme vás obtěžovat zdaleka vším, alespoň jedno nebo dvě zajímavá témata pro vás ale vybereme každý den. K tomu si budete moci prohlížet především rozličné fotografie, které jinde nenajdete a budete mít přehled i o dalších aktualitách a událostech souvisejících s Autoforum.cz

Profil Aufoforum.cz na Facebooku: Facebook.com/AutoForum.cz

Google+ G+

Pokud vám Facebook z jakéhokoli důvodu není blízký, můžete se mezi naše příznivce přidat i na relativně čerstvých stránkách Autoforum.cz na službě Google+. Nabízí v tuto chvíli totéž co náš facebookový profil, akorát v jiném balení.

Stránka Autoforum.cz na Google+: GPlus.to/Autoforum

Twitter twitter

Náš kanál na Twitteru je zatím pouze automatizovaný a skýtá přehled všech aktuálních článků podobně jako RSS. Pokud ale místo RSS používáte právě raději tuto službu, můžete se přihlásit k odběru novinek právě na ní a mít přehled o všem, co se šustne ve světě aut.

Kanál Autoforum.cz na Twitteru: Twitter.com/Autoforum_cz