Reklama

Auto vám mohou zničit i psi, takhle roztrhali Toyotu RAV4 (+ video)

Že mají toulaví psi hlad, se dá tak očekávat. Že se ale s chutí pustí do částí auta, je trochu s podivem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Auto vám mohou zničit i psi, takhle roztrhali Toyotu RAV4 (+ video)

2.10.2015 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Že mají toulaví psi hlad, se dá tak očekávat. Že se ale s chutí pustí do částí auta, je trochu s podivem.

Pokud máte Toyotu RAV4 a chystáte se do Rumunska či Ruska, možná by nebylo od věci si připlatit za pojištění škod způsobených zvířaty. Tenhle model totiž očividně chutná tamním toulavým psům. Přesvědčil se o tom jeden z majitelů tohoto SUV v Bukurešti, rumunském hlavním městě, když ráno našel své auto ve stavu, jaký vidíte na fotkách.

Není to práce vandalů, kteří mají na majitele tohoto auta vztek, nýbrž potulných psů, se kterými má Rumunsko stále trochu problém a kteří umí být nebezpeční, když mají hlad. Proč se ale pustili zrovna do téhle Toyoty, či jakéhokoliv jiného auta, je záhadou - plasty a plech k jídlu moc nejsou, a to ani když doslova umíráte hlady.

Není to jediný případ, kdy se hladoví toulaví psi pustili do auta, konkrétně do Toyoty RAV4. Na videu níže, které údajně pochází z Ruska, jsou vidět psi přímo v akci, jak rozebírají přední část „ravky” ne nepodobně tomu, jak to dost možná probíhalo u této šedé z Rumunska.

Auto vám mohou zničit i psi, takhle roztrhali Toyotu RAV4 (+ video) - 1 - toyota rav4 pokousana bukurest 01Auto vám mohou zničit i psi, takhle roztrhali Toyotu RAV4 (+ video) - 2 - toyota rav4 pokousana bukurest 02Auto vám mohou zničit i psi, takhle roztrhali Toyotu RAV4 (+ video) - 3 - toyota rav4 pokousana bukurest 03Auto vám mohou zničit i psi, takhle roztrhali Toyotu RAV4 (+ video) - 4 - toyota rav4 pokousana bukurest 04
Tuhle rumunskou Toyotu si vybrali toulaví psi k večeři


V Rusku se zas pustili do červené RAV4

Zdroj: WorldCarFans

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše