Reklama

Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku

Monako není není místo, kde byste kohokoli dojali luxusním autem nebo nějakým sporťákem. Rudý Chiron je ale evidentně magnetem i tady.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku

29.5.2017 | Petr Miler | 4 příspěvky

Monako není není místo, kde byste kohokoli dojali luxusním autem nebo nějakým sporťákem. Rudý Chiron je ale evidentně magnetem i tady.

Bugatti Chiron už nás déle než rok ohromuje svými fantastickými parametry, v poslední době pak září v testech jako příklad auta spojujícího vskutku extrémní dynamiku s velmi dobrou každodenní použitelností. S tím, jak se dostává ke stále většímu a většímu počtu zákazníků, jej nepochybně budeme stále častěji vídat i na různých fotkách a videích z ulice a i když to už vzhledem k jeho cenám bude vždy výjimečná událost, jednou nám tyto záběry možná zevšední. Zatím se to ale nestalo a exemplář, který vám ukážeme dnes, k tomu ani nedává prostor.

Důvodem je jeho červený lak s viditelnou karbonovou strukturou. Sama červená sice u sporťáků obecně výjimečná není, u Bugatti ale ano. K této značce tradičně nejlépe sedí modrá a její všemožné odstíny, a i když jsme v případě Veyronu viděli exempláře oháknuté do lecjakých barevných kombinací, těch červených bylo vážně poskrovnu. Rudý Chiron jsme dosud neviděli jediný a tento, nafocený a natočený v ulicích Monaka, je první takový.

O tom, jak výjimečný zjev to je, svědčí i reakce kolemjdoucích viditelné na videu níže. Některým je pochopitelně i takový vůz ukradený, většině lidí ale nikoli a to se v Monaku obzvláště cení. Nenašli bychom mnoho jiných míst na světě, kde je nejprodávanějším autem BMW řady 7 a první Volkswagen je na 12. místě. Tohle je svět plný bohatství a auta v ulicích tomu odpovídají. Rudý Chiron přesto vyčnívá z řady, podívejte se na něj sami...

Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 1 - Bugatti Chiron red Monaco 01Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 2 - Bugatti Chiron red Monaco 02Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 3 - Bugatti Chiron red Monaco 03Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 4 - Bugatti Chiron red Monaco 04Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 5 - Bugatti Chiron red Monaco 05Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 6 - Bugatti Chiron red Monaco 06Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 7 - Bugatti Chiron red Monaco 07Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 8 - Bugatti Chiron red Monaco 08Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 9 - Bugatti Chiron red Monaco 08aBugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 10 - Bugatti Chiron red Monaco 09Bugatti Chiron v rudé barvě se nevidí, kolemjdoucí se za ním otáčí i v Monaku - 11 - Bugatti Chiron red Monaco 10
Bugatti Chiron v rudo-rudé barevné kombinaci je dosud neviděný zjev

Foto, video: DMPhotographyMC, G.E.Supercars

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama

Reklama