Reklama

Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně

Těsně před tím, než uplyne rok od světové premiéry nového Chironu, začalo Bugatti s jeho dodávkami. Toto jsou první tři prodané exempláře.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně

3.3.2017 | Petr Miler | 4 příspěvky

Těsně před tím, než uplyne rok od světové premiéry nového Chironu, začalo Bugatti s jeho dodávkami. Toto jsou první tři prodané exempláře.

Bugatti se nedávno pochlubilo tím, jak vyrábí nový Chiron, a tak bylo jen otázkou času, než se pochlubí také předáním prvních exemplářů. To se stalo právě dnes a spolu s tím ukázalo trojici úchvatně vyhlížejících vozů. Dva mají už dobře známé barevné kombinace - modro-modřejší a stříbrno-černou, ten třetí je ale docela novým zjevem. A v tmavě modré se světle modrým interiérem vypadá podle nás naprosto dokonale.

Možná bude mít váš vkus blíže k některému ze zbylých dvou provedení, všechna tři se ale budou moci pochlubit ohromující technikou i akcelerací. Odkazovaný materiál je přitom stále tou nejlepší možností zahlédnout Chiron v akci - s ohledem na poměrně pomalý náběh výroby se vůz zatím neobjevil ani v testu žádného ze světově proslulých médií. Dozajista se ukáže v novém Top Gearu, kdy přesně se tak stane, ale zatím nedokážeme říci.

Co říci můžeme, je, že francouzská automobilka vyrobí letos nanejvýš 70 aut z celé 450kusové série, přičemž přibližně polovina celé produkce už byla prodána. To dává tušit, že v případě vašeho zájmu vám toto auto nebude dodáno dříve než za tří roky, ale to s ohledem na přístup Bugatti nemusí být pravda - může to být později nebo i dříve, pokud doma máte třeba 17 jachet nebo něco na ten způsob.

Víme také, že tři kusy na snímcích zamíří k blíže neupřesněným klientům v Evropě a na Blízkém východě, jestli je mezi nimi i Cristiano Ronaldo, netušíme, ale nepředpokládáme to - pokud vůz skutečně nekoupil, spíše jej nedostane mezi prvními. Také je třeba říci, že ani jeden z nafocených vozů není tím úplně prvním Chironem dodaným zákazníkovi - tato čest se dostala princovi země těžící nejvíc ropy na světě, který si spolu s ním musel koupit i koncept za částku v řádu stamilionů Kč. Je ale jasné, že když vůz dostal - a skutečně jej dostal - o tolik dříve, než začala výroba pro ostatní zákazníky, byl to skutečně zvláštní exemplář, který za první ze série považovat tak úplně nelze...

Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 1 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 01Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 2 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 02Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 3 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 03Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 4 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 04Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 5 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 05Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 6 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 06Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 7 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 07Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 8 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 08Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 9 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 09Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 10 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 10Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 11 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 11Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 12 - Bugatti Chiron prvni vyrobene 12
Toto jsou první tři vyrobené Chirony pro zákazníky, kteří nejsou princi Saúdské Arábie

Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 13 - Bugatti Chiron vyroba 01Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 14 - Bugatti Chiron vyroba 02Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 15 - Bugatti Chiron vyroba 03Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 16 - Bugatti Chiron vyroba 04Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 17 - Bugatti Chiron vyroba 05Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 18 - Bugatti Chiron vyroba 06Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 19 - Bugatti Chiron vyroba 07Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 20 - Bugatti Chiron vyroba 08Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 21 - Bugatti Chiron vyroba 09Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 22 - Bugatti Chiron vyroba 10Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 23 - Bugatti Chiron vyroba 11Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 24 - Bugatti Chiron vyroba 12Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 25 - Bugatti Chiron vyroba 13Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 26 - Bugatti Chiron vyroba 14Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 27 - Bugatti Chiron vyroba 15Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 28 - Bugatti Chiron vyroba 16Bugatti dodalo první Chirony zákazníkům, podívejte se na ně - 29 - Bugatti Chiron vyroba 17
Jak se Chiron staví, nám Bugatti zdokumentovalo již dříve

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše