- -

Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video)

Jeden z nejlepších a nejlépe placených fotbalistů této dekády je znám svou vášní pro rychlá auta. Loni přesedlal na Veyron, letos zjevně míří do Chironu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video)

24.2.2017 | Petr Miler | 7 příspěvků

Jeden z nejlepších a nejlépe placených fotbalistů této dekády je znám svou vášní pro rychlá auta. Loni přesedlal na Veyron, letos zjevně míří do Chironu.

Cristiana Ronalda pro jeho specifické vystupování nemusí každý, faktem ale je, že fotbalista je to výjimečný. A jeho gáže odpovídají tomu, kolik lidí dokáže svým uměním bavit - ani slovo „astronomické” tu realitu dostatečně nepopisuje. Jeho aktuální jmění se odhaduje na 11,5 miliardy Kč, a to už jsou peníze, za které se dá koupit leccos. Ne, pardon, to už jsou peníze, za které se dá koupit všechno, v automobilovém světě rozhodně.

Ronaldova záliba pro rychlá a luxusní auta je dobře známá, v minulosti jsme vám mohli ukázat třeba jeho Bentley Continental GT Speed z dob, kdy působil ještě v Anglii. Jeho vkus se ale v mezičase trochu zbystřil, a tak si loni, při příležitosti zisku titulu mistra Evropy ve fotbale, koupil Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, se kterým se nechal několikrát zvěčnit.

Jakkoli je to stále výjimečné auto, je to starý model, teď patří svět aut novému Chironu. Před pár týdny přitom Ronaldo vystavil na svém Instagramu fotku, ve které je v opět poněkud svérázné (viz níže) póze zvěčněn v interiéru právě Chironu. Leckdo se začal ptát, zda si jej nekoupil a i když oficiální potvrzení zatím chybí, vše nasvědčuje tomu, že koupil.

Dokládá to včerejší aktivita Bugatti i Ronalda na sociálních sítích, kdy obě tyto ikony svého druhu zveřejnily tu samou fotku a video ukazující, kterak Ronaldo nejprve odchází od Chironu a později jej i vítá ve své garáži plné výjimečných aut. S autem přijede Andy Wallace a pozve Ronalda jako by na projížďku, při které se zázračně přesunou ze Španělska na německý okruh Ehra-Lessien. Ale i když marketingové hopsání ponecháme stranou, těžko si lze představit, že by toto Ronaldo s Bugatti prezentovali „jen tak”.

Ronaldo si prostě vůz zkusil a kdyby řekl, že ho nechce, asi by lidé od Bugatti nezareagovali slovy: „Dobře a nenatočíte s námi video, jak s ním zajedeme do vaší garáže?” Tady je jasné, že je ruka v rukávě a i když předváděcí vůz na videu nebude ten Ronaldův, stejně jako ten, ve kterém se nechal vyfotit dříve (stejné oblečení a tak podobně, to bude záběr z příprav včera zveřejněných materiálů), něco nám říká, že jeden koupený Chiron míří na jih... Podívejte se na to všechno sami.

Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 1 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 01
Ronaldo se před pár týdny vyfotil v prý seriozní póze uvnitř Chironu

Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 2 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 02Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 3 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 03Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 4 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 04Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 5 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 05Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 6 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 06Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 7 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 07Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 8 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 08Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 9 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 09Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 10 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 10Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 11 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 11Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 12 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 12Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 13 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 13Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 14 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 14Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 15 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 15Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 16 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 16Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 17 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 17Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 18 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 18Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 19 - Cristiano Ronaldo Bugatti Chiron 19
Včera všechno začalo zapadat, Bugatti i Ronaldo zveřejnili tyto obrázky

Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 20 - Cristiano Ronaldo Bugatti Veyron 01Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 21 - Cristiano Ronaldo Bugatti Veyron 02Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 22 - Cristiano Ronaldo Bugatti Veyron 03Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 23 - Cristiano Ronaldo Bugatti Veyron 04Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 24 - Cristiano Ronaldo Bugatti Veyron 05Cristiano Ronaldo si koupil Bugatti Chiron, prohnal ho po Ehra-Lessien (+ video) - 25 - Cristiano Ronaldo Bugatti Veyron 06
Portugalský fotbalový mág je už od loňska majitelem Bugatti Veyron

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše