- -

Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video)

Když si koupíte STI, objevujte jeho schopnosti opatrně a na silnicích, které znáte. Podlehnout hned jeho svodům může dopadnout tak, jak tu vidíme.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video)

8.5.2017 | Marek Bednář | 14 příspěvků

Když si koupíte STI, objevujte jeho schopnosti opatrně a na silnicích, které znáte. Podlehnout hned jeho svodům může dopadnout tak, jak tu vidíme.

Na dnešním trhu existuje už jen málo aut, která by představovala přímé pojítko mezi světem silničních a soutěžních vozů. Subaru WRX STi takovým autem stále je, že třebaže v posledních letech neproslulo žádnými mimořádnými závodními úspěch. Pořád je to ale stroj, který - s trochou nadsázky - můžete osadit rámem a závodními sedadly a vyrazit s ním na rallye.

Právě tohle je na STi pro mnohé tím pravým magnetem, a tak není divu, že majitelé občas podlehnou jeho svodům a zkusí si, jaké to je být v kůží závodníka na rallye. Majitel auta, které vidíte níže, jim podlehl velmi rychle - auto vlastnil jen chvíli a vyrazil se s ním projet na silnici, která svým charakterem neměla daleko k erzetě silničních soutěží. A tak aniž by auto nebo danou silnici dokonale znal, jede „pilu”, bez rezervy pro případ, že by něco nebylo jak předpokládal. Že by se třeba zatáčka utáhla, což je problém zejména v nedotáčivých autech - a aktuální WRX STI takovým autem je.

Připočtěte si k tomu příliš vysokou nájezdovou rychlost a pravděpodobně i ne zrovna dokonalou reakci pilota - pořád víc a víc točí volantem, práci nohama nevidíme - a výsledek nemůže být jiný než ten, že se auto podívá do příkopu. Poškození opravdu není malé, ale pořád platí, že dokud o svých chybách můžete vyprávět - a přesně to se tu děje, platí, že to mohlo dopadnout i mnohem, mnohem hůř...

Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 1 - Subaru WRX STi nove nehoda video 01Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 2 - Subaru WRX STi nove nehoda video 02Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 3 - Subaru WRX STi nove nehoda video 03Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 4 - Subaru WRX STi nove nehoda video 04Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 5 - Subaru WRX STi nove nehoda video 05Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 6 - Subaru WRX STi nove nehoda video 06Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 7 - Subaru WRX STi nove nehoda video 07Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 8 - Subaru WRX STi nove nehoda video 08Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 9 - Subaru WRX STi nove nehoda video 09Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 10 - Subaru WRX STi nove nehoda video 10Čerstvý majitel Subaru WRX STi si zkoušel hrát na závodníka, dopadl jako oni (video) - 11 - Subaru WRX STi nove nehoda video 11
Poškození opravdu není malé, řidiči se ale nic vážného nestalo. A ze své klukoviny se tak může poučit

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 14 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše