Reklama

Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní

Jedinou věcí zdobící palubní desku americké novinky zůstává 15palcový displej. Ten je však umístěn uprostřed, před řidičem nebude skutečně nic.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní

29.5.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Jedinou věcí zdobící palubní desku americké novinky zůstává 15palcový displej. Ten je však umístěn uprostřed, před řidičem nebude skutečně nic.

Květen je již ve svém závěru, což znamená jediné - od letních prázdnin nás dělí pouhý měsíc. Červenec přitom není spojen pouze s dovolenými, ale také se zahájením výroby Tesly Model 3. Na sklonku minulého týdne jsme vám mohli přiblížit část uniklých specifikací a víme tedy, že v interiéru na rozdíl od Modelu S opravdu bude jediný, centrálně umístěný displej. Obrazovka bude „pouze“ patnáctipalcová a horizontálně usazená. Podle Elona Muska bude ovládání podobné řízení „vesmírné loďi“.

Co si pod těmito slovy představit, vidíme na fotce. Můžeme přesto zatím jen spekulovat, jaké bude řídit vůz, který má veškeré podstatné informace - včetně dat o rychlosti - na středovém displeji v jeho levém dolním rohu. Pomocnou ruku by majitelům mohl podat head-up displej, díky kterému by nebylo třeba odklánět oči z vozovky, nic takového ale Model 3 podle Muska nenabídne.

Na dosud nejlepších snímcích Thomase Preislera si nyní můžeme prohlédnout i zbytek interiéru. Potvrzena je čistota palubní desky, kde s výjimkou onoho displeje nenajdeme jediný další prvek. Model 3 tak lze označit jako zvláštní, řadě lidí může připadat jako holobyt, kde si nemají s čím si hrát, na druhou stranu ale může zůstat velmi nadčasovým.

Snímky byly pořízeny na parkovišti amerického Mount Hamilton a s ohledem na reakci testovacího řidiče automobilky (smál se a auto příliš neskrýval, kdyby to nebylo ze snímku zjevné) je vcelku nepochybné, že Tesla skutečně počítá s červencovým zahájením výroby a prototypy trojky už spíše ukazuje světu. Jestli se vůz setká s očekávaným úspěchem, je zatím předčasné spekulovat, interiér mu v tom ale nejspíše příliš nepomůže - zůstáváme přesvědčeni, že zákazníci až na takové novum připraveni nejsou..

Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 1 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 01Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 2 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 02Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 3 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 03Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 4 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 04Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 5 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 05Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 6 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 06Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 7 - Tesla Model 3 2017 nove spy foto 07Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 8 - Tesla Model 3 2017 nove spy dalsi 01Interiér předprodukční Tesly Model 3 nafocen zblízka, je pořád zvláštní - 9 - Tesla Model 3 2017 nove spy dalsi 02
Tesla Model 3 skutečně dostane jen jediný displej, ničim dalším již palubní deska narušena není

Zdroj: Thomas Preisler@Tesla Model 3 Facebook group

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše