Manželka politika dostala k narozeninám Lamborghini, hned ho nabourala (video)

1.9.2016 | Marek Bednář | 4 příspěvky

Dostat k narozeninám Lamborghini je jistě snem nejednoho petrolheada. Manželka Narendry Mehty měla to štěstí, ne však dlouho.

Málokdo má to štěstí, že dostane k narozeninám auto. Ještě mnohem méně lidí pak k narozeninám dostane zbrusu nový supersport. Manželka indického politika a bývalého podnikatele Narendry Mehty, člena strany Bharatiya Janata, ovšem k těmto lidem patří - dostala zbrusu nové Lamborghini Huracán. Nechala se u něj i vyfotit a obrázky sdílela na internetu.

Údajně jen pár minut poté ale auto nezvládla a havarovala. Nabourala motorovou rikšu; jen lehce, ale přece, jak se můžeme podívat na videu níže. Protože se jednalo o Lamborghini, navíc darované a navíc byla žena politika za volantem, video s celým incidentem si rychle našlo cestu do celého světa.

Nehoda nezanechala na autě žádné větší poškození, jak se také můžeme podívat na videu. Majiteli rikši byla škoda nahrazena, takže věc nechce hnát před soud. A nikdo ani nebyl zraněn, jak reportují noviny Hindustan Times. Fotky poškozeného auta už ale Suman Mehta na internet nevyvěsila...

Manželka politika dostala k narozeninám Lamborghini, hned ho nabourala (video) - 1 - manzelka indickeho politika nehoda huracan 01Manželka politika dostala k narozeninám Lamborghini, hned ho nabourala (video) - 2 - manzelka indickeho politika nehoda huracan 02Manželka politika dostala k narozeninám Lamborghini, hned ho nabourala (video) - 3 - manzelka indickeho politika nehoda huracan 03
Takhle krásný dárek dostane k narozeninám málokdo


A tohle s ním udělat hned záhy vlastně také

Zdroj: Carscoops

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše