Reklama

Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá

Sportovní auto je v našich představách tradičně červené, žluté, křiklavě zelené nebo nanejvýš bílé. K Mercedesu-AMG A45 si ale můžete pořídit i béžovou karoserii.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá

22.5.2017 | Petr Miler | 4 příspěvky

Sportovní auto je v našich představách tradičně červené, žluté, křiklavě zelené nebo nanejvýš bílé. K Mercedesu-AMG A45 si ale můžete pořídit i béžovou karoserii.

Občas vám ukazujeme auta v barevných provedeních, která se k jejich charakteru tak úplně nehodí. Nedávno jsme tu měli Mercedes S 65 AMG v křiklavě žluté ze sporťáku AMG GT, ve které vypadal opravdu zvláštně. I když S 65 AMG je vrcholná výkonná verze tohoto modelu, pořád je to třída S - distingvovaná limuzína, ke které zkrátka nejlépe pasují podobně odměřené barvy. Jenže stát se může i pravý opak.

Takový Mercedes-AMG A 45 zvaný též cirkus Affalterbach skoro volá po křiklavém barevném provedení. Je to malý bijec, dnes 381koňový stroj, jehož dynamika v přímce se vyrovná leckterému supersportu minulých dekád. Proto jsme také zvyklí tento stroj vídat ve výrazných barevných provedeních a když už náhodou mají decentní základní barvu, doplňuje ji pár „rychlých pruhů” nebo kontrastně lakovaných doplňků. Tento exemplář je ale jiný.

Je to v útrobách nejpoctivější představitelný exemplář tohoto stroje, když dostal do výbavy mimo jiné paket AMG Dynamic Plus s mechanickým samosvorem, aerodynamický paket AMG upravující proudění vzduchu pro lepší přítlak nebo AMG Driver’s Package otevírající cestu až k 270 km/h maximální rychlosti. To je vskutku seriozní hot hatch, který bude umět na silnici, dálnici i okruhu, ke všem příplatkům ale dostal ještě jeden: béžovou metalízu Canyon.

To je barva, která by se šikla třeba na Céčkový kombík se základním dieselem, který by si pořídil kdosi v důchodovém věku, ale na hot hatchi? Jakkoli to zní zvláštně, tuto barvu si k A 45 od AMG skutečně můžete koupit a i když v ní tento vůz vidíme poprvé, nevypadá v ní vůbec zle. Takový maskovaný ranař. Nebo to vidíte jinak? Podívejte se na něj sami a podělte se o svůj názor v diskuzi, vážně nás zajímá...

Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 1 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 01Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 2 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 02Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 3 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 03Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 4 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 04Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 5 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 05Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 6 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 06Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 7 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 07Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 8 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 08Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 9 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 09Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 10 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 10Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 11 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 11Skrytý ranař? Ostrý Mercedes třídy A od AMG v béžové barvě se nevídá - 12 - Mercedes-AMG A 45 Canyon Beige 12
Hnědý hot hatch... se vážně nevídá, určitě ne, jde-li o stroj takového kalibru se všemi dynamickými příplatky

Zdroj: Mercedes-Benz Passion Blog

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama
Reklama

Autobazar

zobrazit vše