Reklama

Mercedes S 2017: facelift natočen i zevnitř, do posledního detailu (video)

Vlajkovou loď třícípé hvězdy hledá zvenčí i v kabině pouze jemná modernizace. Více se odehraje pod kapotou, kam zamíří řadové šestiválce.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Mercedes S 2017: facelift natočen i zevnitř, do posledního detailu (video)

25.9.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Vlajkovou loď třícípé hvězdy hledá zvenčí i v kabině pouze jemná modernizace. Více se odehraje pod kapotou, kam zamíří řadové šestiválce.

O modernizaci Mercedesu třídy S jsme se naposledy zmiňovali před pár dny, kdy natočena byla karoserie prakticky bez maskování. Víme tedy, že zvenčí mnoho změn nebude. Lišit se budou pouze nárazníky nebo čelní maska, modernizována bude taktéž paleta barev a selekce litých kol. Tím je ale seznam novinek vyčerpán, za dalšími budeme muset do kabiny.

Tu jsme mohli vidět už dříve, ale pouze přes sklo a v podobě, která se zdála být od finálního provedení vzdálena více. Nyní si interiér můžeme prohlédnout do nejmenšího detailu a i když jde též o vývojový prototyp, změn už lze očekávat jen pár. Logicky ubude drátů, místo toho lze nejspíše čekat přítomnost tradičního kruhového ovládání na středovém tunelu. I když je samozřejmě možné, že Mercedes chystá více evoluce.

Stranou tohoto prvku lze očekávat přítomnost dvou 12,3palcových displejů, jenž formují rozměrný přístrojový štít. Zbytek palubní desky bude obšit kůží, které společnost dělají rozměrné dřevěné dekory. Stejný materiál se ostatně objevuje také na volantu, vnitřních dveřních panelech či již zmiňovaném středovém tunelu. Vše pak završí metalické doplňky.

Stranou vnitřku můžeme zmínit ještě očekávané mechanické novinky, které souvisí především s návratem řadových šestiválců. Ty slibují vyšší výkon a tedy i lepší jízdní dynamiku, zároveň ovšem dojde k ponížení spotřeby. O to se má postarat i 48voltový elektrický okruh, regenerace brzdné energie a startér-generátor.

Mercedes S 2017: facelift natočen i zevnitř, do posledního detailu (video) - 1 - Mercedes-Benz S-Class 2017 facelift interier spy video 01Mercedes S 2017: facelift natočen i zevnitř, do posledního detailu (video) - 2 - Mercedes-Benz S-Class 2017 facelift interier spy video 02Mercedes S 2017: facelift natočen i zevnitř, do posledního detailu (video) - 3 - Mercedes-Benz S-Class 2017 facelift interier spy video 03Mercedes S 2017: facelift natočen i zevnitř, do posledního detailu (video) - 4 - Mercedes-Benz S-Class 2017 facelift interier spy video 04
Po stránce vizuální se Mercedes třídy S s faceliftem příliš měnit nebude, a to zvenčí i zevnitř

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše