- -

Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval”

Kopat za jízdy z motorky do auta na dálnici chce už hodně zastřenou mysl vztekem. Pro motorkáře to tady ale dopadlo dobře, pro ostatní nikoli.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval”

24.6.2017 | Marek Bednář | 24 příspěvků

Kopat za jízdy z motorky do auta na dálnici chce už hodně zastřenou mysl vztekem. Pro motorkáře to tady ale dopadlo dobře, pro ostatní nikoli.

Snad každý řidič se někdy za volantem naštval na jiného účastníka silničního provozu, ať to byl chodec přecházející netečně k okolí zahleděn do mobilu, cyklista jedoucí na červenou, řidič auta agresivně ignorující pravidlo zipu nebo kdokoliv jiný. Snažit se takovému člověku mstít či ho nějak „vychovávat” ovšem může dopadnout velmi špatně. Ostatně, „vychovávače” jsme zařadili mezi tucet postrachů silnic.

Extrémní případ můžeme vidět na videu níže. Přihodil se ve středu 21. 6. na dálnici severně od Los Angeles. Přesně nevíme, co se dělo před jeho začátkem, co si motorkář a řidič světlého sedanu udělali; podle autora videa vjel sedan motorkáři do cesty. V každém případě vidíme kopanec motorkáře do levého boku sedanu - a okamžitou reakci řidiče sedanu, který se snažil motorku vytlačit na betonové dělící panely uprostřed dálnice.

Motorkář to ustál, řidič auta však nikoliv a poměrně tvrdě do oněch panelů narazil. Vidíme hromadu jisker od levého předního kola. Pak ovšem sedan pokračoval směrem doprava, kde narazil do bílého pick-upu, v šarvátce nijak zainteresovaného. „Povedlo” se mu ho převrátit na střechu kvůli vysokému těžišti pick-upu.

Jinými slovy, poměřování bicepsů dvou lidí v levém pruhu vedlo k vážné nehodě třetího, nevinného člověka. Ten je taky jediný, který skončil se zraněními v nemocnici - byť život neohrožujícími. Motorkář navíc od incidentu mizí, jak vidíme na videu dále.

Policie ho pochopitelně hledá, žádá svědky o pomoc. Na videu není čitelná registrační značka motorky. Kdyby motorkář do sedanu nekopal, kdyby sedan nechtěl motorkáře vytlačit, kdyby prostě oba zúčastnění projevili ve vypjaté situaci trochu více flegmatismu, nevinný člověk by teď nemusel ležet v nemocnici a jeho auto by nemuselo být pravděpodobně na odpis. Ale to můžeme opakovat donekonečna...

Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval” - 1 - vychovavac zbytecna nehoda usa 01Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval” - 2 - vychovavac zbytecna nehoda usa 02Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval” - 3 - vychovavac zbytecna nehoda usa 03Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval” - 4 - vychovavac zbytecna nehoda usa 04Motorkář v hloupé silniční šarvátce kopl za jízdy do auta, kupodivu „bodoval” - 5 - vychovavac zbytecna nehoda usa 05
Tahle nehoda byla úplně zbytečná

Zdroj: CBS L.A.@Youtube

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 24 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše