Reklama

Nizozemec dokázal „zaparkovat” na patníku bez poškození auta. Jak, nikdo nechápal

Kdyby takový kousek předváděl kaskadér v nějaké show, diváci mu s údivem tleskají. Život někdy dokáže vykouzlit stejnou podívanou i bez jakéhokoli zvláštního tréninku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nizozemec dokázal „zaparkovat” na patníku bez poškození auta. Jak, nikdo nechápal

24.6.2018 | Petr Miler | 3 příspěvky

Kdyby takový kousek předváděl kaskadér v nějaké show, diváci mu s údivem tleskají. Život někdy dokáže vykouzlit stejnou podívanou i bez jakéhokoli zvláštního tréninku.

Najít na ulici místo k zaparkování je někdy velmi obtížné. Lidé bývají ve snaze najít alespoň minimální prostor hodně kreativní, málokdo to ale dotáhne tak daleko jako řidič vozu z následujících fotografií. Tomu stačila relativně malá část silnice, zbytek vozu elegantně umístil na patník mimo ní. Obdivuhodné? Ano, ale jen za situace, kdy by se o něco takového snažil.

Podle dostupných informací to řidič předchozí generace Renaultu Mégane ve verzi kombi bral ostřeji kolem ostrůvku ve středu silnice a přehlédl jeden z patníků stojící na jeho kraji. Trefil ho pravou přední částí vozu, což by za normálních okolností mělo znamenat dosti nepříjemné poškození, tady to ale dopadlo úplně jinak.

Mégane skončil pravou částí vozu na onom patníku bez šance hnout se vpřed či vzad, aniž by byl jakkoli závažně poškozen. Jak se to řidiči povedlo, nikdo nechápal, ale zřejmě k tomu vedla kombinace neobvyklých okolností. Vytočené přední kolo a možná už z dřívějška nahnutý patník se postaraly o to, že po něm vůz vyjel nahoru a zastavil se ve chvíli, kdy byl patník pod pravým prahem v místech, kde může být zvedán heverem.

Šofér si musel zavolat na pomoc odtahovou službu, ale jen aby jej z patníku sundala - dál s vozem mohl pokračovat v jízdě, tak málo se mu stalo. Na snímcích je patrné drobné odření předního nárazníku z kontaktu s patníkem, jinak nic, ani práh se zřejmě kvůli výše zmíněnému nezdá být zdeformovaný. Tomu se říká mít štěstí v neštěstí...

Nizozemec dokázal „zaparkovat” na patníku bez poškození auta. Jak, nikdo nechápal - 1 - Parking na patniku Renault Megane Nizozemsko 01Nizozemec dokázal „zaparkovat” na patníku bez poškození auta. Jak, nikdo nechápal - 2 - Parking na patniku Renault Megane Nizozemsko 02Nizozemec dokázal „zaparkovat” na patníku bez poškození auta. Jak, nikdo nechápal - 3 - Parking na patniku Renault Megane Nizozemsko 03Nizozemec dokázal „zaparkovat” na patníku bez poškození auta. Jak, nikdo nechápal - 4 - Parking na patniku Renault Megane Nizozemsko 04
Neuvěřitelným způsobem „zaparkoval” řidič Renaultu Mégane na jednom z patníků u kraje silnice. Skončil na něm a vozu neprovedl skoro nic

Zdroj: De Vries Media

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Autobazar

zobrazit vše