Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol

Čekání na spuštění plnohodnotného prodejního konfigurátoru nového Superbu s českými cenami je u konce. Takhle vypadá kousek za 1,3 milionu Kč.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol

29.4.2015 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Čekání na spuštění plnohodnotného prodejního konfigurátoru nového Superbu s českými cenami je u konce. Takhle vypadá kousek za 1,3 milionu Kč.

V posledních dnech jsme vás už dvakrát varovali, že zmínek o nové generaci Škody Superb bude po menší odmlce zase přibývat. Právě v tyto dny totiž mohou novináři z celého světa vůz poprvé vyzkoušet na italských silnicích, což lze považovat za jakýsi ostrý start prodejů. A to přesto, že české ceny jsou známy už pěkných pár pátků a nový Superb klidně můžete mít u škodovky objednaný. Proto jsme vám také v posledních dnech nabídli nové fotky a seznámili vás se zajímavým rozšířením prvotního online-konfigurátoru. I tentokrát u konfigurátoru zůstaneme, ale podíváme se konečně na ten klasický, prodejní, který byl dnešním dnem konečně spuštěn.

Sice v něm nenajdete možnost si vůz projet, zato si můžete přehledně projít všechny aktuálně nabízené motorizace i výbavové prvky. Musíme vás tedy upozornit, že pokud máte zájem o jakkoli silnější benzinový motor, v případě Superbu příliš neuspějete. K mání je zatím pouze agregát 1,4 TSI, a tak třeba k vrcholném provedení Laurin a Klement můžete zvolit pouze jednu ze dvou dostupných naftových jednotek TDI.

Vrcholnou verzi tedy pro tuto chvíli představuje Superb Laurin a Klement s motorem 2,0 TDI o výkonu 140 kW (190 koní), který posílá svůj výkon přes šestistupňový automat na všechna čtyř kola. V základu také jediný vyjde na více než 1 milion Kč (1 006 900 Kč) a my jsme se trochou hrátek s příplatkovými prvky snadno dostali za hranici 1,3 milionu Kč. Více zatím za Superb III u škodovky nenecháte. Možnosti konfigurace jsou ale pochopitelně široké a třeba vás zajímá i úplně opačný konec nabídky. Nejen pro takový případ je vám konfigurátor škodovky k službám.


Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 1 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 01Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 2 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 02Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 3 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 03Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 4 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 04Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 5 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 05Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 6 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 06
Takhle vypadá nový Superb v nejvyšší...

Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 7 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 07Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 8 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 08Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 9 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 09Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 10 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 10Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 11 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 11Nová Škoda Superb je konečně v klasickém konfigurátoru, složte si základ i vrchol - 12 - Skoda Superb 2015 nova konfigurator plny 12
...a takto v základní konfiguraci. Za cenu jednoho prvního byste si koupili dva druhé

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama