- -

Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video)

Většinu dopravních nehod vysvětlíte snadno. Pokud se ale řidič zničeho nic vydá do protisměru pod kola kamionu, zůstávají na stole jen otázky.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video)

20.11.2016 | Petr Miler | 55 příspěvků

Většinu dopravních nehod vysvětlíte snadno. Pokud se ale řidič zničeho nic vydá do protisměru pod kola kamionu, zůstávají na stole jen otázky.

Nehody k automobilové dopravě neodmyslitelně patří, bohužel. Nad žádnou nelze jásat, většinu lze ale vysvětlil a vzít si z nich ponaučení - ať už z pohledu řidiče, který ji způsobil nebo z pohledu těch, kteří se stali jeho obětí. Dnes vám ale ukážeme nehodu, po jejímž zhlédnutí si můžete říci jediné: ať už na silnici budete dělat cokoli a jakkoli, stejně se můžete připlést k incidentu, z nějž živí vyváznete jen s pořádnou dávkou štěstí. A pocit z toho budete mít o to tíživější, že se odehrál v sousední či pro podstatnou část našich čtenářů přímo v jejich vlastní zemi.

Došlo k ní 8. listopadu po 13. hodině nedaleko slovenské Žiliny a popsat ji lze vcelku stručně. Polský řidič kamionu vjel na most (tedy na místo, kde je těžké kamkoli uhnout) ve zdánlivě bezproblémové situaci - v jeho směru se nepohyboval v bezprostřední blízkosti nikdo a proti němu se obvyklým způsobem blížila tři auta. Když ale vjel na most, proti němu se z oné malé kolony vyřítila Dacia Logan a šofér kamionu, z jehož pohledu vše sledujeme, už stihl akorát krátce zabrzdit. Následoval tvrdý čelní střet, po kterém třetina Loganu jakoby zmizela.

Z informací policie, která přiložené záběry zveřejnila, nevíme zatím nic konkrétního - řidič Loganu, 57letý muž, prostě vjel do protisměru a nezdálo se, že by se to pokoušel jakkoli řešit. Jeho chování je tak nepochopitelné, že se video rychle začalo šířit světem a asi po týdnu od jeho zveřejnění se k nám dostává až přes americký kanál Raw Leak na Youtube, z nějž video převzala další média. Nad příčinou nehody tak teď ve světě přemýšlí kde kdo.

Pochopitelně, důvod neznáme a můžeme jen doufat, že jej objasní vyšetřování policie, která ve věci zahájila stíhání pro trestný čin ublížení na zdraví. Skutečně „jen” to - 57letý řidič Dacie nehodu přežil, je mimo ohrožení života a s předpokládanou dobou léčení 42 dnů leží v nemocnici, tak alespoň praví poslední zprávy.

Nyní můžeme sami zkusit pátrat po příčině, třeba si někdo z vás na docela kvalitním záznamu všimne něčeho neobvyklého. Řidič mohl usnout, ale to se ze záběrů do kabiny nezdá. Mohl mít zdravotní problém, tomu bychom věřili spíše. A nebo, což tipuje dost cizinců, kteří video viděli, se pokusil o sebevraždu. Na první pohled to totiž vypadá, jako by to všechno dělal zcela vědomě.

Jsou a budou to jen spekulace, třeba ale pravdu najdeme. Váš pocit?

Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 1 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 01Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 2 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 02Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 3 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 03Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 4 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 04Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 5 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 05Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 6 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 06Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 7 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 07Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 8 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 08Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 9 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 09Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 10 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 10Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 11 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 11Podivná nehoda Slováka v Dacii trápí svět. Proč, pochopíte hned (video) - 12 - Nehoda Slovak Dacia Logan celni stret video 12
Opravdu ošklivá nehoda Logan zcela zničila, policie odhaduje škodu na obou autech na 405 tisíc Kč. Řidič přežil, proč skončil pod koly kamionu ale momentálně nedá spát kde komu po celém světě

Zdroje: Raw Leak@Youtube, Aktuality.sk

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 55 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama