Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Porsche Panamera: novinka má premiéru v Šanghaji (nové foto a video)
20.4.2009 | David Siegl | Přidat příspěvek
Po dlouhém období postupného odhalování došlo i na reálné představení. Porsche oficiálně vstoupilo do segmentu luxusních limuzín. Stalo se tak na autosalonu v Šanghaji, kde byl oficiálně představen model Panamera.
S příchodem Panamery se nabídka značky rozroste na o čtvrtou modelovou řadu.
Ještě než se pustíte do studia nových videí a fotografií, připomeňme si co o Panameře už víme. Nejprve jsme měli v rámci podrobného představení možnost nahlédnout na technické specifikace nového vozu. Než-li stačila opadnout první vlna nadšení, objevily se další snímky společně s ukázkou jízdního videa. Na závěr byl odhalen detailní pohled do interiéru a asi nejpodstatnější informace ohledně cenového rozpětí nové Panamery.
Výroba již započala a v současné chvíli se horlivě kompletují první kusy pro nejnedočkavější zákazníky, kteří již složili zálohu.











Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Otylé nové Audi RS6 při testech prohrálo boj s vlastní hmotností a skončilo ve svodidlech
29.4.2026
Vetřelec vs. Predátor: Nový Mercedes C vedle toho starého ukazuje, že i rozpačité jde ještě hodně pokazit
29.4.2026
„Bugatti pro chudé” má absolutní rekord silničních aut z dalších dvou okruhů, i když za volantem seděli amatéři
28.4.2026
Nové na MotoForum.cz
- Komise Grand Prix zruší od roku 2027 divoké karty MotoGP. včera 17:30
- Superbike Balaton Park: Ohrožuje Bulega WorldSBK? včera 16:35
- Aprilia poprvé testovala stroj o objemu 850 ccm včera 15:53
- Test Ducati Multistrada V2 S: italský multitalent včera 12:03
- Z Masarykova okruhu se stal CREDITAS Autodrom Brno 29.4.2026
Nejnovější články
Šéf automobilky, která loni prodělala 75 miliard na hrstce prodaných aut, si vyplatil víc než 8miliardovou odměnu
před 10 hodinami
Výrobce vysavačů přidal svému autu tryskové motory, slibuje akceleraci na stovku pod 1 sekundu
včera
„Mohlo by se stát,” krčí rameny šéf ostrých Porsche v reakci na otázku, zda ikonická GT3 v Evropě přijde o motor bez turba
včera
Zaměstnanci Stellantisu si stěžují na „krvácení z nosu, migrény, zvracení a dokonce zažívací potíže” poté, co se museli vrátit do kanceláří na pět dnů v týdnu
včera
Číňané zastanou všechno. Ukázali svou „kopii” nového Audi A7, které samo Audi už ani nenabízí
včera
Živá témata na fóru
- Rychlodotazy 04.30. 23:22 - Sajmik
- Onboard videa 04.30. 21:48 - řidičBOB
- VZKAZY 04.30. 20:30 - M.Z.
- S větrem ve vlasech.... 04.30. 19:12 - jerry
- Fiat a vše kolem nich 04.30. 15:12 - pavproch
- Lampárna (stěžovatelna) 04.30. 12:59 - jerry
- 255/30R19 UHP-UUHP-semi - které? 04.30. 05:37 - pavproch
- Bát se ještě "neprémiových" gum? 04.29. 10:24 - pavproch
