Reklama

Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn

Geniální stratég je Schumiho blízkým přítelem. Jako takový má tak informace z první ruky, respektuje však soukromí rodiny a realitu odhaluje jen málo.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn

4.11.2016 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Geniální stratég je Schumiho blízkým přítelem. Jako takový má tak informace z první ruky, respektuje však soukromí rodiny a realitu odhaluje jen málo.

Jméno Rosse Brawna bylo v posledních pár dnech zmiňováno častěji než za uplynulé tři roky dohromady. Právě tak dlouhá doba totiž uplynula od jeho odchodu ze světa F1. Nyní se však začalo mluvit o návratu geniálního stratéga, a to v souvislosti s postem technického šéfa. Tuto roli by přitom Brawn i bral, nicméně zatím prý není na programu dne. Novému majiteli šampionátu tak jednašedesátiletý Brit jen uděluje cenné rady.

Nejsou to ovšem jediné novinky, o kterých Brawn promluvil. Jako velmi blízký přítel Michaela Schumachera se vyjádřil také ke zdravotnímu stavu německého závodníka. Ten na sklonku prosince 2013 během lyžování ve francouzských Alpách narazil hlavou do skály, což jej málem stálo život. Z umělého spánku se sice nakonec probral, nicméně jak jsme slyšeli naposledy, do chůze má ještě daleko.

Brawn ale nyní vlil fanouškům do žil naději. „Rodina se rozhodla, že Michaelova rekonvalescence bude probíhat v soukromí a já to musím respektovat. Jsou tu ovšem povzbudivé znaky a všichni se každým dnem modlíme, abychom jich viděli stále více. Je pro mne ale těžké říci něco více a přitom respektovat soukromí rodiny,“ uvedl Ross Brawn.

„Mohu ale ještě zmínit, že v poslední době tu byla celá řada spekulací týkajících se Michaelovy kondice. Většina z nich je ale mylná. My se tak můžeme jen modlit a každý den doufat, že zlepšování bude pokračovat a že jednoho dne zase Michaela uvidíme čilého a vyléčeného z těchto strašných zranění,“ dodal ještě dále Brawn.

Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn - 1 - Ross Brawn 05Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn - 2 - Ross Brawn 07Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn - 3 - Ross Brawn 08Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn - 4 - Ross Brawn 09Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn - 5 - Ross Brawn 10Schumacher vykazuje „povzbudivé znaky rekonvalescence”, říká Ross Brawn - 6 - Ross Brawn 04
Ross Brawn prošel se Schumacherem týmy Ferrari i Mercedes. Oba přitom pojí blízké přátelství

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama