Reklama

Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video)

To, že máte zaplacené parkování, ještě neznamená, že z parkoviště také odjedete. Těkavé povahy ať se předem raději nadechnou, pěkný pohled není.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video)

14.9.2016 | Robert Malík | 4 příspěvky

To, že máte zaplacené parkování, ještě neznamená, že z parkoviště také odjedete. Těkavé povahy ať se předem raději nadechnou, pěkný pohled není.

Drobná příkoří, nešťastné náhody či hloupé momenty patří k životu stejným způsobem jako dny, kdy se nic zvláštního neděje anebo nám naopak vychází naprosto vše, na co sáhneme. Zvládáme je každý po svém, a pokud nám nepadají na hlavu proudem, umíme se jim i zasmát a s přibývajícím časem z nich můžou být třeba zajímavé hospodské historky.

Jednu z nich si může aktuálně na své konto připsat neznámý řidič automobilu vyjíždějící z parkovacího domu. Podle několika drobných detailů usuzujeme, že se tahle ironická hříčka osudu odehrála před pár dny v Hongkongu a hlavní roli záporáka připadla (dost možná bezděčně) řidiči skútru.

Oč přesně jde, nejlépe poví přiložené video, ve zkratce vám však můžeme říci, že nad tím lze jen kroutit hlavou a smát se, ačkoli autorovi snímku do smíchu nejspíše nebylo. Kamera za předním oknem pár vteřin sleduje kombík Mercedesu třídy C, který dorazí k automatické závoře, řidič vloží lístek, závora se zvedne a výjezd je volný.

Vzápětí přijde řada na našeho smolaře týdne, nicméně ve vteřině, kdy i jemu stoupá závora vzhůru, znenadání proletí kolem skútr a hádejte co.

Nechceme tvrdit, že to řidič malého motocyklu udělal schválně, dost možná tohle dělá bez jakýchkoli vedlejších následků zcela běžně a navíc hádáme, že by v naprostém klidu projel i vedle sklopené závory, místa tam - zdá se - je pořád dost. Tentokrát však snímací zařízení zareagovalo bleskově a s odjezdem řidiče auta to rázem začalo vypadat bledě.

Netušíme, jestli to byl i tento případ, ale pro větší drama můžeme říci, že si umíme zcela živě představit, co se stane, když se navíc za vámi mezitím vytvoří fronta. Musíte trapně ven z auta, vysvětlovat řidičům za vámi, co se stalo a požádat je, aby couvli, vyhledat obsluhu parkoviště a opět říkat to samé. Doufat pak, že mají celý incident také zachycený na kamerovém systému, abyste se nemuseli vracet zpátky pro svou malou elektronickou krabičku a opět demonstrovat, tentokrát názorně, to samé. A minuty naskakují a vám naprosto zbytečným způsobem utíká čas. Co byste dělali na jeho místě?

Musíme přiznat, že máme pochopení, ale vážné nešlo se nesmát. Tohle byla jednoduše natolik nečekaná a přesto typická pitomost, jakou nám umí zařídit snad jen život za volantem.

Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video) - 1 - Smolar tydne parkovani video 01Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video) - 2 - Smolar tydne parkovani video 02Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video) - 3 - Smolar tydne parkovani video 03Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video) - 4 - Smolar tydne parkovani video 04Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video) - 5 - Smolar tydne parkovani video 05Smolař týdne zaplatil parkovné, z parkoviště stejně neodjel (video) - 6 - Smolar tydne parkovani video 06
Že máte zaplacené parkovné ještě neznamená, že z parkoviště odjedete. I když uděláte všechno správně...

Robert Malík

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše