Reklama

Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo

Normální člověk vyrazí kempovat v něčem jako je Škoda Octavia Combi, za kterou připřáhne bílý karavan. Piloti Formule 1 jdou ale na totéž jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo

19.5.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Normální člověk vyrazí kempovat v něčem jako je Škoda Octavia Combi, za kterou připřáhne bílý karavan. Piloti Formule 1 jdou ale na totéž jinak.

Při pohledu z okna asi jen málokdo nebude souhlasit s tím, že počasí přímo vybízí k cestě na pláž. Či případně rovnou do kempu, kde pomalu ani není třeba stavět stan - kromě dní začínají být horké i noci a spát půjde brzy i pod širákem. Pokud ale toužíte po poslední špetce civilizace, můžete nakonec upřednostnit karavan. Třeba po vzoru Daniela Ricciarda a Maxe Verstappena, tedy obou jezdců týmu Red Bull Racing, kteří se tento týden vydali za kempováním do Rakouska. A to velmi stylově - v Astonech Martin s připřaženými karavany v barvách Red Bullu.

Pro nejmladšího vítěze Velké ceny všech dob musel být tento počin více než příjemný, kočovní Holanďané totiž mají kempování v krvi. Mnoho z nich ostatně i dnes s příchodem letních dní opouští se zemí spojené budovy a tráví několik měsíců na cestě, jen s pojízdným domovem za zády. Tak dlouhou dovolenou si ovšem Verstappen vzít nemůže, již příští víkend se totiž musí hlásit v Monaku kvůli šestému letošnímu závodu.

Je ale třeba říci, že on ani Ricciardo ve skutečnosti na kemp nevyrazili, nebo aspoň ne na dlouho. Místo toho se zdá, že mají nakoukané eskapády Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye, neboť po krátkém odpočinku se svými karavany zamířili na rakouský Red Bull Ring, kde je řádně protáhli za dvěma exempláři dvanáctiválcového Astonu Martin Vanquish Volante.

Volba dopravních prostředků byla v tomto ohledu logická, britská automobilka má totiž s rakouskou stájí uzavřené partnerství. Stejně tak se asi nemusíme široce rozepisovat o tom, jak oba karavany po „závodech“ dopadly - ostatně dva jeden ze snímků, kteří oba piloti publikovali na svých účtech na sociálních sítích hovoří za vše. Prý je měli rádi, ale na další dovolenou už se s nimi zjevně nevydají...

Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 1 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping dalsi 02Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 2 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping dalsi 01Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 3 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping 02Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 4 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping dalsi 03
Snímky exkluzivních karavanů se pochlubil jak Max Verstappen...

Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 5 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping 03Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 6 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping 04Takhle jezdí kempovat piloti Formule 1, úplně dobře to nedopadlo - 7 - Daniel Ricciardo a Max Verstappen kemping 05
...tak Daniel Ricciardo. Oba přidali i fotky, jenž dokumentují jejich neslavný konec

Zdroj: Daniel Ricciard a Max Verstappen na sociálních médiích

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše