Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má

9.9.2016 | Marek Bednář | 7 příspěvků

Chcete-li loni vyrobený V12 od Rollsu s málo najetými kilometry, tato aukce je zajímavá možnost. Dostanete k němu i hromadu pomačkaného Wraithu.

Chcete-li nový Rolls-Royce, nebude to levné auto. Chcete-li levný Rolls-Royce, nebude nový a s velkou pravděpodobností bude vyžadovat velké investice. Také údržba bude náročná pořád. Když se tedy objeví inzerát na Rolls-Royce z roku 2015 za necelých 12 000 dolarů, tedy ani ne 290 tisíc Kč, leckdo může zpozornět.

Zároveň mu ale bude jasné, že to bude mít nějaký háček. Tady je poměrně velký a na první pohled patrný - auto mělo nehodu, asi i poměrně vážnou. Bez poškození nezůstal snad ani jediný panel karoserie, obouchané je úplně všechno, a to docela výrazně. Víme, že to je - nebo spíš byl - model Wraith a že je k mání na Floridě. Kolik najel kilometrů, nevíme, za rok to ale moc být nemohlo.

Co vypadá, že je poškozeno docela málo, je motor. Samozřejmě to nevíme jistě, ale vypadá to, že poškození přední části se omezilo na vnější panely a do motorového prostoru příliš nezasáhlo. Pokud tedy sháníte dvakrát přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec 6,6 do svého projektu, tohle by mohla být cesta. Cena ale bude jistě vyšší než uvedená, auto je k mání v aukci a pro dosažení prodeje bude třeba ještě něco přihodit.

Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 1 - rolls-royce wraith levny po nehode 01Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 2 - rolls-royce wraith levny po nehode 02Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 3 - rolls-royce wraith levny po nehode 03Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 4 - rolls-royce wraith levny po nehode 04Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 5 - rolls-royce wraith levny po nehode 05Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 6 - Rolls-Royce Wraith levny po nehode dalsi 01Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 7 - rolls-royce wraith levny po nehode 06Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 8 - rolls-royce wraith levny po nehode 07Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 9 - rolls-royce wraith levny po nehode 08Takhle vypadá nový Rolls-Royce prodávaný za cenu Fabie, pár much má - 10 - rolls-royce wraith levny po nehode 09
Tohle auto si můžete koupit tak nanejvýš kvůli motoru. A nebo jako sochu, do garáže

Zdroj: Copart

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama