Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Toyota RAV4 2013: unikly první fotky nové generace, těsně před středeční premiérou
26.11.2012 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Víme, jak japonská novinka vypadá ze všech stran. Nakoukli jsme i do interiéru s kompletně přepracovanou palubkou, pár informací prozradíme o motorech.
Novinky losangeleského autosalonu se postupně začínají odhalovat. Svědčí o tom nejen zadní křídlo Jaguaru XFR-S, ale také nová generace Toyoty RAV4, jejíž debut ve městě andělů patří mezi ty významnější. Série aktuálně uniklých snímků sice nepatří mezi ty nejkvalitnější, jistý obrázek o novince, jejíž výroba má být zahájena v lednu příštího roku, nám však poskytnou.
V souladu s předchozími prohlášeními značky opravdu došlo ke změně stylu. Vůz nyní působí mnohem delším dojmem, ačkoliv v tomto směru se nárůst bude stoprocentně počítat v řádech milimetrů. O poznání výše než doposud se také nachází linie oken, díky čemuž novinka vypadá užší a vyšší. Přitom i v rámci těchto dimenzí bychom měli očekávat spíše několikamilimetrový nárůst.
Kila snad v souladu s aktuálními trendy půjdou dolů, což by mělo napomoci spotřebě. O její další snížení by se pak měly starat poladěné benzinové a dieselové motory ve čtyřválcovém provedení. Šestiválec, který se stále ještě na některých trzích prodával, by přitom měl nadobro odejít do věčných lovišť. Místo něj pak dorazí hybridní model.
Po stránce interiérové je nyní velmi těžké cokoliv odhadnout. První snímky ale naznačují, že základní verze dostane jednoduchý audio systém a manuální klimatizaci, zatímco v lepších výbavách dorazí dotykový středový displej s multimediálním systémem a automatickou klimatizací.
Více informací možná již budeme znát během zítřejšího dne, oficiálně se pak nová Toyota RAV4 představí na autosalonu v Los Angeles ve středu.





Aktuální únik oficiálních snímků představil novou Toyotu RAV4 ze všech stran. Včetně interiéru
Zdroj: Autoweek.nl
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Holku z Kelly Family, nebo sexbombu v bikinách? Srovnání BMW M5 s nepřiznanou novou „Alpinou B5” dává jasnou odpověď
včera
„Bugatti pro chudé” je novým králem všech pekel. Přepisuje další rekordy akcelerace, okruhů i silnic, pomalé je vedle něj i skutečné Bugatti
23.6.2026
Brutalitu Aston Martinu natočili při testech na okruhu v Portimao. Vypadá jako Batmobil, zní jako staré F1 a je rychlý jako ty nové
21.6.2026
Nové na MotoForum.cz
- V MotoGP nejrychlejším Bezzecchi 16:58
- Salač jako 9. přímo v Assenu do Q2 16:24
- Salač bude i v příštím roce jezdit MS v týmu OnlyFans American Racing včera 19:43
- Pre Dutch TT: Lídry jsou Bezzecchi, Gonzalez a Quiles včera 16:00
- MotoGP v Brně pomohlo lidem v nouzi. Nevyužité jídlo zamířilo k potřebným včera 12:00
Nejnovější články
Nikdy s elektřinou. A nejspíš ani s benzinem. Majitel najel 1 milion km v dieselu s kompletně původní technikou, zvládne prý dalších 600 tisíc
před 2 hodinami
Nové BMW X5 bude daleko nejtěžší bavorák všech dob, absurdní hmotnost provalila nenápadná zpráva o recyklaci
před 4 hodinami
Místo přímých zákazů plíživé nařizování přes „poslušné”: Nový plán EU vnutí elektrická auta i těm, kteří je vůbec nechtějí
před 5 hodinami
Otec Lewise Hamiltona rozprodává svou sbírku aut, zkrátka se v životě opravdu nedržel
před 7 hodinami
Škoda zkusila vysvětlit, proč její nejnovější model dostal vertikální displej. Jako by zapomněla, že je otočný
před 8 hodinami
Tiskové zprávy
- Liftago Limousine je nově dostupné přímo v aplikaci
tisková zpráva - Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva
