- -

V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice

Na silnici se dá najít leccos. Občas z auta upadne kryt kola, občas někdo urazí zrcátko, vyhodí prázdnou láhev. V Polsku ale našli Lamborghini, celé.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice

6.10.2016 | Petr Miler | 5 příspěvků

Na silnici se dá najít leccos. Občas z auta upadne kryt kola, občas někdo urazí zrcátko, vyhodí prázdnou láhev. V Polsku ale našli Lamborghini, celé.

Zní to pokaždé zvláštně, ale auta se někdy prostě najdou. Typicky jsou objevena opuštěná v garáži či ve staré stodole, kde je nechal někdo, kdo z různých důvodů v určitou chvíli ztratil odhodlání či vůbec možnost se o ně starat a „vysvobozena” byla až jeho potomky. Měli jsme tu ale i bizarnější případy, třeba dnes ceněné BMW M3 E30 nalezené v lese či smečku sportovních a luxusních strojů zanechaných pod mostem. Ale aby někdo nechal opuštěné auto uprostřed silnice? A nebyla to zrovna bezcenná „plechovka”, o kterou prostě někdo ztratil zájem? Tak o tom slyšíme poprvé.

I taková věc se ale stala a dokonce nedaleko, v polském Włocławku, městě svou velikostí srovnatelném třeba s Libercem nebo Českými Budějovicemi. Právě tam narazili řidiči na černo-černé Lamborghini Aventador opuštěné přímo uprostřed silnice, napříč středovým pruhem. Pochopitelně zalarmovali policii, která dorazila na místo zjistíc, že ve voze se nikdo nenachází a auto dokonce zůstalo odemčené.

Pochopitelně je začalo zajímat, jak se něco takového mohlo přihodit, se svými závěry ale veřejnost seznámili jen velmi stroze. Detektivové prý po prozkoumání vozu zjistili, že byl ukraden v Německu a na místě zajistili stopy. Tím pro ně informování veřejnosti skončilo, celý příběh to ale není. Z fotek je patrné, že auto neslo holandské registrační značky 81-ZH-XK, které náleží pro změnu černému Lamborghini Gallardo.

Pokud tedy skládáme střípky mozaiky správně, pak někdo v Německu ukradl černý Aventador, připevnil na něj nejspíše ukradené holandské značky z černého Gallarda a pak s ním zajel do Polska, kde jej ponechal na pospas vlastnímu osudu uprostřed silnice v černo-černé tmě a zmizel. Proč, netušíme, zní to ale skoro jako případ pro Muldera a Scullyovou...

Podívejte se na to, co za překvapení čekalo předevčírem řidiče na silnici ve Włocławku. Na přesné informace o tom, jak k tomu došlo, si ještě musíme počkat.

V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 1 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 01V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 2 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 02V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 3 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 03V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 4 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 04V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 5 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 05V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 6 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 06V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 7 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 07V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 8 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 08V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 9 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 09V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 10 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 10V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 11 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 11V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 12 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 12V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 13 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 13V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 14 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 14V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 15 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 15
Na odstavený Aventador uprostřed silnice nenarazíte každý den...

V Polsku našli Lamborghini Aventador opuštěné uprostřed silnice - 16 - Lamborghini Aventador uprostred silnice Polsko 16
Holandské registrační značky byly nejspíše kradené

Zdroje: Naszemiasto, Policja Włocławek

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama