Reklama

Nespokojený zákazník BMW dál terorizuje značku, před jejím sídlem zapálil řadu 7

Jsou nespokojení zákazníci a hlasitě protestující nespokojení zákazníci. A pak je tu Hadi Pourmohseni, Ital, kterého přístup BMW doslova pálí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Nespokojený zákazník BMW dál terorizuje značku, před jejím sídlem zapálil řadu 7

21.9.2017 | Marek Bednář | 55 příspěvků

Jsou nespokojení zákazníci a hlasitě protestující nespokojení zákazníci. A pak je tu Hadi Pourmohseni, Ital, kterého přístup BMW doslova pálí.

Když si koupíte zbrusu nové auto z autosalonu, chcete, aby fungovalo bez závad. A pokud se nějaké problémy vyskytnou, aby je servis vyřešil promptně a k vaší plné spokojenosti. Tím spíše, když si koupíte BMW M6, tedy poměrně drahé auto. A je zcela oprávněné se zlobit, když je přístup servisu při poruchách špatný.

Tak začal příběh Hadiho Pourmohseniho, italského byznysmena, který si v roce 2008 koupil právě M6; tehdy byla v nabídce s desetiválcem S85. O pár let později, v roce 2013, byl tak nespokojen s přístupem servisu, že před výstavištěm, na kterém se konal frankfurtský autosalon, auto doslova rozmlátil sekerou.

O pár měsíců později své auto opravil, dovezl ho do Ženevy právě v dobu konání autosalonu v roce 2014 - a rozmlátil ho podobným způsobem znova. V roce 2015 údajně zapálil BMW Z3, to vše na protest proti údajně mizerné kvalitě servisu BMW. V úterý 12. září „udeřil” znova - před mnichovským sídlem vedení automobilky BMW zapálil řadu 7 E65.

Stál vedle ní s tabulí, kde měl napsáno „Klamání zákazníků, vydírání zákazníků, procesní podvody, hanba vám!” a auto museli přijet uhasit hasiči. Dostavila se také policie a Pourmohseniho zatkla. „Budu pokračovat,” řekl rozhněvaný muž německému magazínu Focus.

Podle dostupných informací se spor táhl dlouho před vyhroceným incidentem z roku 2013. Zmíněné závady Pourmohseniho M6 spočívaly v problémech převodovky SMG s řazením a v různých chrastěních a klepáních, ozývajících se z auta. BMW prý tyto problémy odmítalo řešit, tak Pourmohseni přestal vůz splácet. To ale vedlo ke ztrátě bonity v očích úvěrových společností.

BMW ovšem údajně Pourmohsenimu nabídlo, že jeho auto opraví, jak píše list Münchner Merkur. Ten ale prý odmítl. Nyní po něm BMW chce auto zpátky, ovšem on odmítá i to: „To je vtip! I když s ním nejezdím, nedám jim své důkazy!” Můžeme se tedy ptát, kde je pravda a jestli to Pourmohseni náhodou trochu nepřehání...

Nespokojený zákazník BMW dál terorizuje značku, před jejím sídlem zapálil řadu 7 - 1 - pourmohseni zapalil bmw 7 mnichov 01Nespokojený zákazník BMW dál terorizuje značku, před jejím sídlem zapálil řadu 7 - 2 - pourmohseni zapalil bmw 7 mnichov 02Nespokojený zákazník BMW dál terorizuje značku, před jejím sídlem zapálil řadu 7 - 3 - pourmohseni zapalil bmw 7 mnichov 03Nespokojený zákazník BMW dál terorizuje značku, před jejím sídlem zapálil řadu 7 - 4 - pourmohseni zapalil bmw 7 mnichov 04
Hadi Pourmohseni a hořící BMW v Mnichově. Na poslední, starší fotce Pourmohseni u své M6


V Austrálii vyjadřuje jeden z podobně nespokojených majitelů Jeepu svou frustraci poněkud mírumilovněji

Zdroj: Focus

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 55 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše