Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord

Odměnit pětileté dítě osobním autem je podobně vhodné jako rozdávat boty pro důchodce na školní soutěži. V Čečensku je ale zjevně možné všechno, tady jde navíc o světový rekord ve cvičení kliků.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord

16.11.2018 | Mirek Mazal

Odměnit pětileté dítě osobním autem je podobně vhodné jako rozdávat boty pro důchodce na školní soutěži. V Čečensku je ale zjevně možné všechno, tady jde navíc o světový rekord ve cvičení kliků.

Teprve pětiletý Rahim Kuriev z Čečenska od narození cvičí. Jeho otec je asi fanatickým příznivcem crossfitu, ovšem místo vlastního rozvoje ke cvičení přivedl svého syna. Barevný pokojíček malého kluka se tak proměnil v posilovnu, modely autíček a stavebnice pro děti nahradily činky.

Schopnosti předškoláka jsou obdivuhodné, o tom nemá smysl diskutovat. Vsportovaný kluk před pár dny zúročil léta tréninku a málem stanovil nový světový rekord. Během 2 hodin a 26 minut zvládl bez přestávky vykonat 4 105 kliků. Rahim chtěl pokořit hranici pěti tisíc cviků, ale úkol nedokončil. Těžko říci, jestli byl náročný otec spokojen, každopádně tímto jeho snažení neskončilo, protože přijde na řadu druhý pokus.

Kuriózní výkon zaznamenalo čečenské ministerstvo sportu, bohužel první kolo nebylo ofiiciálně uznáno za rekord kvůli drobným nepřesnostem. Snažení se bude opakovat za přítomnosti členů komise knihy rekordů. Statečný malý kulturista na každý pád zaujal nedemokraticky zvoleného prezidenta Ramzana Kadyrova, který přísnou rukou vládne nad autonomním územím pod dohledem Moskvy.

Vládce Čečenska tak i přes neuznaný zápis obdaroval malého rekordmana bílým Mercedesem. Zbrusu nový sedan třídy C má být odměnou za nezkrotnou píli. „Zasloužíte si jezdit v bílém Mercedesu,“ prohlásil Kadyrov na setkání s Rahimem. Přemýšlíme, k čemu pětiletému chlapci bude nový Mercedes, sám obdarovaný to ale vzal s nadhledem - hlavu státu ujistil, že dokáže udělat více než pět tisíc kliků klidně na kapotě svého nového auta...


Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 1 - Mercedes C odmena za kliky 01Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 2 - Mercedes C odmena za kliky 02Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 3 - Mercedes C odmena za kliky 03Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 4 - Mercedes C odmena za kliky 04Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 5 - Mercedes C odmena za kliky 05Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 6 - Mercedes C odmena za kliky 06Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 7 - Mercedes C odmena za kliky 07Pětiletý chlapec dostal od prezidenta nový Mercedes. Podivný dar za podivný rekord - 8 - Mercedes C odmena za kliky 08
Kulturista ve vývinu dostal za předvedený výkon nový Mercedes třídy C. Zvláštní dar pro pětiletého chlapce

Zdroj: Drom,

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama