Reklama

Co říká značka auta o vašem sexuálním životě? V případě Škody prý nic dobrého

Dnes se zkoumá všechno možné. Vztah mezi značkou automobilu a sexuálním životem se pokusili zmapovat lidé z německého JOYclubu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Život řidiče

Co říká značka auta o vašem sexuálním životě? V případě Škody prý nic dobrého

3.5.2018 | Mirek Mazal

Dnes se zkoumá všechno možné. Vztah mezi značkou automobilu a sexuálním životem se pokusili zmapovat lidé z německého JOYclubu.

Téměř každý týden se objeví nové poznatky o životě člověka na Zemi. Některé závěry jsou legrační, jiné překvapivě poučné. Něčím mezi tím výsledky průzkumu mezi členy německé komunity JOYclub, která se zaměřila na automobily. Organizace zkoumala odpovědi více než 5 000 svých členů, aby zjistila vztah mezi sexuálním životem člověka a značkou auta, které vlastní či používá.

Možná byste čekali, že volnomyšlenkáři v rezavém vraku budou hovořit o nejradostnějších okamžicích, ale studie nastínila docela jinou realitu. Podle zveřejněných závěrů jsou nejvíce spokojeni se sexuálním životem majitelé aut značky Porsche, 65,5 procenta majitelů bez ohledu na pohlaví si nemohlo stěžovat, mají také nejčastěji sex v autě. V závěsu se umístili vlastníci aut se znakem Mercedes a Volvo. Celkem 54,8 procent zákazníků Mercedesu vyjádřilo spokojenost nad několika radostnými chvilkami každý týden.

Pokud někdo plánuje vyrazit na rande Škodou nebo Seatem, měl by se pořádně zamyslet. Podle průzkumu JOYclubu jsou majitelé těchto vozů úplně nejméně spokojeni se svým sexuálním životem, pokud vůbec nějaký mají. Jeden z pěti příznivců škodovky a španělské automobilky je dokonce sexuálně depresivní. Pouze 41,7 procenta majitelů v případě Škody, respektive 45 procent v případě Seatu je „v pohodě”.

Držitelé klíčů od Tesly jsou na tom též špatně. Přinejmenším jsou trochu větší individuality, ale podle dotazníků sotva zažívají postelové hrátky. Problém prý řeší nejčastěji sami. Z hlediska sebeuspokojování majitele Tesly porazili jen vlastníci aut značky MINI - 73,6 procent se oddává rozkoši bez partnera několikrát týdně, to je úplně nejvíce ze všech.

Studování odpovědí v případě spokojenosti kupodivu neodhalilo podstatné rozdíly mezi pohlavími - škodovkáři jsou u dna v obou případech. Samo auto se pak ukázalo jako nikoli neobvyklé místo rozkoše. 85 procent žen i mužů někdy zažilo pár žhavých chvilek na sedadle vlastního vozidla. Zadní sedačky jsou oblíbené nejvíce, těsně následuje přední kapota a přední sedáky. Nikdo neleze do kufru, hlavně řidiči malých vozů z toho prý mají hrůzu. Některým možná při výběru nového automobilu právě přibyl další aspekt, ve kterém musí nový vůz obstát...

Co říká značka auta o vašem sexuálním životě? V případě Škody prý nic dobrého - 1 - Sexualni zivot podle znacky automobilu 01Co říká značka auta o vašem sexuálním životě? V případě Škody prý nic dobrého - 2 - Sexualni zivot podle znacky automobilu 02Co říká značka auta o vašem sexuálním životě? V případě Škody prý nic dobrého - 3 - Sexualni zivot podle znacky automobilu 05Co říká značka auta o vašem sexuálním životě? V případě Škody prý nic dobrého - 4 - Sexualni zivot podle znacky automobilu 06
Porsche si tímto výzkumem udělalo skvělé jméno, Škoda právě naopak. Čím to jen může být?

Zdroj: JOYclub

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama