Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT

Těžko si představit více americkou scenérii. Je tu všechno - velké SUV, neochota vystupovat, záměna pedálů i spektakulární číslo na závěr.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT

4.1.2018 | Mirek Mazal | 13 příspěvků

Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT

/

Těžko si představit více americkou scenérii. Je tu všechno - velké SUV, neochota vystupovat, záměna pedálů i spektakulární číslo na závěr.

Vskutku kuriózní dopravní nehodu zachytil na palubní kameru Robb Brilbeck. V Rockfordu ve státě Illinois se mu podařilo natočit něco, co by jinde než v USA zachytil stěží. Přijížděl k bankomatu, který lze obsluhovat bez opuštění vozidla (takové věci mají snad jen v Americe...), zařadil se do fronty za velké SUV, černou Kiu Sorento. Její řidič chvíli bojoval s dosažením na samoobslužnou přepážku oknem, a tak nakonec raději otevřel dveře a posunul se blíže ke straně vozu. A to neměl dělat.

Dokud seděl v autě, stál na brzdě, což je vidět na brzdových světlech. Ve snaze opustit místo za volantem a dosáhnout na tlačítka bankomatu pustil brzdu a automatická převodovka zareagovala mírným rozjezdem. Řidič se zřejmě lekl a vší silou sešlápl pedál. Bohužel ale nebyl ve své obvyklé pozici, a tak místo brzdy šlápl na plyn - i tato věc se pozoruhodně často děje hlavně řidičům ve Státech.

Kia Sorento vystřelila jako nikdy a zvýšená krajnice ji vystřelila do vzduchu, kde skoro čistě přeskočila zrovna projíždějící Hyundai ve stylu Knight Industries Two Thousand neboli KITTu. I tohle hodně voní po Americe.

Berme to s úsměvem, podle zpráv z Rockfordu se nikomu nic vážného nestalo a škody byly vyčísleny jen za opravu poškozených vozidel. Všichni zúčastnění mohou mluvit o štěstí, že je Kia Sorento SUV, díky zvýšenému podvozku se odrazila a přeskočila sesterský Hyundai, který se postavil do cesty. U nás se zatím bankomaty obsluhované z auta nevyskytují, automatů je také méně a na spektakulární show si Češi také nepotrpí. Takže se snad nemusíme bát, že by někdo štěstím z výplaty boural okolo sebe. Ale co není, může být...


Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT - 1 - Kia Hyundai preskok u bankomatu video 01Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT - 2 - Kia Hyundai preskok u bankomatu video 02Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT - 3 - Kia Hyundai preskok u bankomatu video 03Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT - 4 - Kia Hyundai preskok u bankomatu video 04Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT - 5 - Kia Hyundai preskok u bankomatu video 05Tohle je Amerika. Řidič SUV si u drive-in bankomatu spletl pedály a letěl jako KITT - 6 - Kia Hyundai preskok u bankomatu video 06
Korejský koncern se setkal tváří v tvář. Kia při kuriózní nehodě přeskočila Hyundai v dokonale americkém stylu

Zdroj: Robb Brilbeck@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 13 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše