Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto)

Příchod RS3 na trh se blíží. Ještě před ním nám Audi dovolilo okusit trochu bliší kontakt s ním skrze nové fotografie pořízené v Monaku. Tady jsou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto)

10.3.2011 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Příchod RS3 na trh se blíží. Ještě před ním nám Audi dovolilo okusit trochu bliší kontakt s ním skrze nové fotografie pořízené v Monaku. Tady jsou.

Audi a BMW svedou letos na jaře další bitvu. O přízeň zákazníků se totiž utkají dva mimořádně silné kompaktní modely - za čtyři kruhy RS3 Sportback a za modro-bílou vrtuli 1 M Coupe.

Každý na to přitom jde trochu jinak, a tak nepůjde o přímé konkurenty v pravém smyslu těchto slov. Audi vyvinulo nejsilnější kompaktní hatchback, BMW naproti tomu nejsilnější kompaktní kupé. Už z toho je zjevné, že ingolstadtský rival se snaží být civilnější, což dále podtrhují detaily jako instalace automatické převodovky coby standardu. U nadupaného bavorského vdolku je naopak jedinou převodovou volbou „manuál”.

Co z tohoto souboje vzejde? Třetí světová snad ne, a tak se můžeme v klidu těšit na to, co nás vlastně již za pár týdnů čeká. Audi s blížícím se uvedením RS3 na trh pokračuje v její prezentaci a díky tomu se nejnověji můžeme podívat na sadu jejích snímků z monackého knížectví. Není jich sice mnoho, ale po poněkud vyumělkovaných fotkách z prvního představení jde konečně o trochu reálnější pohled na vůz. K novým fotografiím přidáváme i pár nových technických nákresů a také snímky ze zimního řádění RS3 v Kanadě, které jsme u nás dosud nepublikovali.

Pro pořádek dodejme, že RS3 vyrazí na trh s cenovkou 49 900 Eur, 1 M Coupe bude o 600 Eur dražší. České ceny se tak pohybují (1 M Coupe) resp. budou pohybovat (RS3, její českou cenu zatím neznáme) okolo 1,3 milionu Kč.


Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 1 - Audi RS3 Sportback nove 01Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 2 - Audi RS3 Sportback nove 02Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 3 - Audi RS3 Sportback nove 03Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 4 - Audi RS3 Sportback nove 04Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 5 - Audi RS3 Sportback nove 05Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 6 - Audi RS3 Sportback nove 06Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 7 - Audi RS3 Sportback nove 07Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 8 - Audi RS3 Sportback nove 08Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 9 - Audi RS3 Sportback nove 09Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 10 - Audi RS3 Sportback nove 10Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 11 - Audi RS3 Sportback nove 11Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 12 - Audi RS3 Sportback nove 12Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 13 - Audi RS3 Sportback nove 13Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 14 - Audi RS3 Sportback nove 14Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 15 - Audi RS3 Sportback nove 15Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 16 - Audi RS3 Sportback nove 16Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 17 - Audi RS3 Sportback nove 17Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 18 - Audi RS3 Sportback nove 18Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 19 - Audi RS3 Sportback nove 19Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 20 - Audi RS3 Sportback nove 20Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 21 - Audi RS3 Sportback nove 21Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 22 - Audi RS3 Sportback nove 22Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 23 - Audi RS3 Sportback nove 23Audi RS3: zuřivý Sportback zavítal do Monaka (nové foto) - 24 - Audi RS3 Sportback nove 24
Audi RS3 Sportback na dosud nepublikovaných snímcích

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.