BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto)

Internetem začaly kolovat první snímky nového BMW řady 3 bez špetky kamufláže. Je tohle další budoucnost nejprodávanějšího modelu BMW?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto)

14.8.2011 | Miro Mihálik | Přidat příspěvek

BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto)

/

Foto: Archiv Autoforum.cz

Internetem začaly kolovat první snímky nového BMW řady 3 bez špetky kamufláže. Je tohle další budoucnost nejprodávanějšího modelu BMW?

Myslíte si, že zvýšený výskyt záběrů maskovaných aut je náhoda? Opravdu? Tak si někdy zajeďte do Mnichova s fotoaparátem a garantuji vám, že v průběhu deseti minut strávených v okolí továrny nebudete stíhat fotit mraky mul v různém stádiu přestrojení. Stádiu a množství, které vám BMW dovolí, abyste nafotili.

Ano, také postupné odmaskovávání aut a jejich promenádování před objektivy automobilových paparazzi se již stalo součástí marketingu. To není specialita značky BMW. Všimněte si, kolik automobilek oficiálně zveřejňuje záběry zakamuflovaných nových modelů. Když si posádky těchto aut všimnou, že je fotíte, někdy se už ani nesnaží unikat a berou to jako nedílnou součást své práce.

U nově zveřejněných obrázků to ovšem na „oficiální“ nebo jinak automobilkou autorizované záběry nevypadá. Podle toho, že na nich již brzy představená trojka nemá žádné maskování (nebo jej na fotkách alespoň není vidět), můžeme se domnívat, že jde zřejmě o dokumentaci pořízenou při produkci oficiálních fotek či pokoutný scan připraveného katalogu.

Jak můžete vidět na nijak kvalitních obrázcích, F30 bude mít boční směrovky integrované do zpětných zrcátek a součástí příplatkové výbavy bude také head-up displej. Na webech orientovaných výlučně na vozy značky BMW se již spekuluje o barvě - někteří tvrdí, že jde o odstín Mineral Grey.

Záběry pořízené na mobil při dealerských prezentacích, ofocené katalogy, náhodně pořízené fotky nebo ty cvaknuté dlouhými objektivy - existuje hodně způsobů, jak se světu daří v předstihu odkrývat přísně střežená tajemství. Nicméně v případě typové řady F30 nejde o žádnou vzdálenou budoucnost - nová řada 3 se začne vyrábět již letos na podzim (mluví se o listopadu) a premiéra ji čeká již v září ve Frankfurtu. Zda jsou tyto fotky skutečné, nebo jde jen o legrácku některého z internetových šprýmařů tak poznáme již brzy.


BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 1 - BMW 3 F30 bez maskovani 01BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 2 - BMW 3 F30 bez maskovani 02BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 3 - BMW 3 F30 bez maskovani 03BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 4 - BMW 3 F30 bez maskovani 04BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 5 - BMW 3 F30 bez maskovani 05BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 6 - BMW 3 F30 bez maskovani 06BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 7 - BMW 3 F30 bez maskovani 07BMW 3 F30: nová generace trojky předčasně odhalena (foto) - 8 - BMW 3 F30 bez maskovani 08
Toto by měly být první snímky nemaskovaného BMW 3 nové generace

Miro Mihálik

Diskuze Přidat příspěvek

Všechny články na Autoforum.cz jsou komentáře vyjadřující stanovisko redakce či autora. Vyjma článků označených jako inzerce není obsah sponzorován ani jinak obdobně ovlivněn třetími stranami.

Živá témata na fóru

zobrazit vše